fin Biiolitabs NEW

  • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300885

EAN: 6428300002922

Černý fermentovaný česnek – nyní s vitamíny a kyselinou listovou

Vaše cena: 955,00 Kč
  • Produkt je skladem

Popis zboží

Biiolitabs NEW obsahuje fermentovaný extrakt z česneku ABG10+ (Aged Black Garlic) označovaný za česnekový extrakt nové generace - „černý“ česnek. Nově je obohacen o vitamíny B6, B12 a kyselinu listovou (forma Quatrefolic®). Produkt je stabilní, bez zápachu a chuti.

Česnek má 100% španělský původ, není geneticky upravován, obsahuje bioaktivní složku S-allylcystein. Denní dávka je efektivní a odpovídá množství používanému ve studiích. Má ochranný účinek na srdečně-cévní systém.

Česnek (Allium sativum) pečuje o srdce, cévy, imunitní systém, pomáhá udržovat optimální hladinu cholesterolu a krevních tuků. Působí jako antioxidant, přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi. Je prospěšný pro dýchací systém, činnost jater, duševní pohodu, přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu..

Vitamín B6 má kladný vliv na metabolismus homocysteinu, přispívá k regulaci hormonální aktivity.

Vitamín B12 přispívá k normální činnosti nervové a imunitní soustavy, k tvorbě červených krvinek, pomáhá mírnit únavu.

Kyselina listová podporuje krvetvorbu, je prospěšná pro imunitu, pro metabolismus homocysteinu. Její forma QUATREFOLIC® je biologicky účinnější a v organismu má lepší využitelnost.

Parametry

Složení: 1 tabl.: ABG10+ extrakt z černého česneku, látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, hořečnaté soli mastných kys., oxid křemičitý; kukuřičný škrob, pyridoxin hydrochlorid, Quatrefolic® - glukosaminová sůl kys. (6S)-5-methyltetrahydrolistové, methylkobalamin. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla. Vhodný pro vegany.
Obsah účinných látek: v 1 tabl. (% dopor. RHP): 250 mg extr. z černého česneku, v tom 250 μg S-allylcysteinu, 1,4 mg vit. B6 (100%), 200 µg kys. listová (100%), 2,5 µg vit. B12 (100%).
Obsah: 60 tablet/30 g
Doporučené dávkování: 1 tableta denně.
Návod k použití: ráno, po jídle, zapít. Nepřekročit denní dávkování. Produkt není vhodný pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Nebyly nalezeny žádné komentáře.

Recenze

    Nebyly nalezeny žádné recenze.

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 30 let
na trhu

Garance lékařského
grémia