fin Bi-iomare caps NEW

 • Tip
 • Nejprodávanější
 • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300900

Olej ze žraločích jater - NOVĚ v odbouratelném eko obalu z cukrové třtiny

Vaše cena: 800,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Bi-iomare caps NEW obsahuje olej ze žraločích jater. Je zdrojem látek jako alkylglyceroly, squalamin, squalen či omega-3 nenasycené mastné kyseliny, které si organismus nedokáže vyrobit a musí je přijímat v potravě. Obsahuje kyselinu dokosahexaenovou (DHA) i eikosapentaenovou (EPA), je obohacen o vitamín E.
 

 • vitamín E pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem - tj. před útokem volných radikálů (mají schopnost poškozovat buňky a urychlovat tak proces stárnutí)
 • omega-3 nenasycené mastné kyseliny jsou součástí péče o srdce, mozek, zrak, jsou důležité pro lidské zdraví a řadu tělesných funkcí

Tento dlouhodobě nejpopulárnější produkt je nejžádanější v souvislosti s péčí o imunitu. Je vhodný pro všechny věkové kategorie, oblíbený mezi pediatry, užitečný pro osoby, které ryby konzumují jen omezeně.

 

BI-IOMARE CAPS NEW poznáte dle lehce upravené etikety a bohužel i vyšší ceny. Na vině je markantní zdražení vstupní suroviny, dokonce hrozilo, že jeho výroba bude ukončena. Vzhledem k tomu, že jde o velmi oblíbený a populární produkt, prozatím jsme se rozhodli cenu sice zvýšit, ale přípravek v sortimentu ponechat, dokud to bude možné. Děkujeme za pochopení.

Parametry

Složení: olej ze žraločích jater, hovězí želatina, glycerin (zvlhčující látka), čištěná voda, D-alfa tokoferol ze sóji. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla.
Obsah účinných látek: v 6 kaps. (%DRHP): olej ze žraločích jater 1800 mg, vit. E 10 mg (83,3%).
Obsah: 100 kaps./46 g.
Doporučené dávkování: 2 kapsle 3x denně
Návod k použití: ráno, v poledne, večer, s jídlem, zapít. Nepřekračovat denní dávkování. Nevhodné pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den, mohu také poprosit o dávkování pro 3,5 leté dítě? Je možné užívat současně s jiným vitamínem D? Předem děkuji.
Eva
13. 3. 2023
Dobrý den, pro takto malé děti se doporučuje poloviční dávkování než to, které je uváděné na etiketě. Ano, je možné doplnit vitamín D. Bi-iomare caps obsahuje velmi nízká množství vitamínu D. Finclub
Finclub
16. 3. 2023

Recenze

  Nebyly nalezeny žádné recenze.

Související a podobné produkty

fin Bi-iomaxin caps

 • Nejprodávanější
 • Doplněk stravy
 • 645,00 Kč

Rybí olej jako zdroj omega-3

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 30 let
na trhu

Garance lékařského
grémia