fin Bi-iomare caps NEW

 • Tip
 • Doplněk stravy
 • Nejprodávanější

Katalogové číslo: 300900

Olej ze žraločích jater - NOVĚ v odbouratelném eko obalu z cukrové třtiny

Vaše cena: 800,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Bi-iomare caps NEW obsahuje olej ze žraločích jater. Je zdrojem látek jako alkylglyceroly, squalamin, squalen či omega-3 nenasycené mastné kyseliny, které si organismus nedokáže vyrobit a musí je přijímat v potravě. Obsahuje kyselinu dokosahexaenovou (DHA) i eikosapentaenovou (EPA), je obohacen o vitamín E.
 

 • vitamín E pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem - tj. před útokem volných radikálů (mají schopnost poškozovat buňky a urychlovat tak proces stárnutí)
 • omega-3 nenasycené mastné kyseliny jsou součástí péče o srdce, mozek, zrak, jsou důležité pro lidské zdraví a řadu tělesných funkcí

Tento dlouhodobě nejpopulárnější produkt je nejžádanější v souvislosti s péčí o imunitu. Je vhodný pro všechny věkové kategorie, oblíbený mezi pediatry, užitečný pro osoby, které ryby konzumují jen omezeně.

 

BI-IOMARE CAPS NEW poznáte dle lehce upravené etikety a bohužel i vyšší ceny. Na vině je markantní zdražení vstupní suroviny, dokonce hrozilo, že jeho výroba bude ukončena. Vzhledem k tomu, že jde o velmi oblíbený a populární produkt, prozatím jsme se rozhodli cenu sice zvýšit, ale přípravek v sortimentu ponechat, dokud to bude možné. Děkujeme za pochopení.

Parametry

Složení: olej ze žraločích jater, hovězí želatina, glycerin (zvlhčující látka), čištěná voda, D-alfa tokoferol ze sóji. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla.
Obsah účinných látek: v 6 kaps. (%DRHP): olej ze žraločích jater 1800 mg, vit. E 10 mg (83,3%).
Obsah: 100 kaps./46 g.
Doporučené dávkování: 2 kapsle 3x denně
Návod k použití: ráno, v poledne, večer, s jídlem, zapít. Nepřekračovat denní dávkování. Nevhodné pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Tento produkt nebude vhodný pro osoby s alergií na ryby, že? Děkuji.
Zuzana
3. 9. 2023
Dobrý den. Žralok je paryba, ale domníváme se, že v případě alergie na mořské plody a rybí produkty bude lepší tento produkt neužívat. Finclub
Finclub
14. 9. 2023
Dobrý den,chtěla jsem se Vás zeptat. Koupila jsem synovi tyto kapsle. A nemohu ho naučit,aby kapslu spolkl. Vzdy je mu na zvraceni. Otazka- Mohu kapslu řiznout a syn by vypil jen ten rybi olej. Děkuji Vám za Vaší odpověd. S pozdravem Mičková
Kateřina Mičková
1. 9. 2023
Dobrý den. Ano, podobný "problém" má řada maminek u svých dětí a opravdu postupují tak, jak píšete. Rozpíchnout kapsli a vymáčknout obsah do jogurtu apod. S pozdravem, Finclub
Finclub
14. 9. 2023

Strana 1 z 3

Recenze

  Nebyly nalezeny žádné recenze.

Související a podobné produkty

fin Bi-iomaxin caps

 • Nejprodávanější
 • Doplněk stravy
 • 645,00 Kč

Rybí olej jako zdroj omega-3

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 30 let
na trhu

Garance lékařského
grémia