fin Vitakrilcaps

  • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300160

Antarktický krilový olej

Vaše cena: 1 250,00 Kč
  • Produkt je skladem

Popis zboží

Vitakrilcaps obsahuje krilový olej (Superba™) získaný z krunýřovky krillové, která pochází z čistých moří kolem Antarktidy. Z míst, kde jsou celosvětově nejčistší vody - bez rtuti, toxických látek a těžkých kovů. Ekologická těžba krunýřovky i následný zpracovatelský proces podléhají přísným kontrolám.

Krilový olej je díky obsahu omega-3 mastných kyselin součástí péče o kardiovaskulární systém. Je prospěšný pro srdce, cévy, mozek, játra, přispívá k udržení optimální hladiny cholesterolu a k ochraně před volnými radikály.

 

KRILOVÝ OLEJ

  • Obsahuje omega-3 mastné kyseliny (DHA a EPA) vázané na fosfolipidy - dle studií se vstřebávají až o 50 % lépe než omega-3 z rybího oleje! Navíc nemají chuť ryb a nezpůsobují říhání.
  • Je zdrojem astaxanthinu, který patří mezi hlavní karotenoidy mořských živočichů. Pomáhá chránit před slunečním zářením, stimuluje imunitní odpověď organismu, je součástí boje se záněty. Má silné antioxidační účinky - ochraňuje před volnými radikály, které poškozují buňky a urychlují proces stárnutí.
  • Obsahuje značné množství fosfolipidů, které podporují funkci jater a podílejí se na trávení tuků. Jejich nedostatek může způsobit snížení duševní výkonnosti, únavu, zhoršení koncentrace, nižší obranyschopnost.
  • Je zdrojem cholinu (vitamín B8), který bývá označován za „mozkový vitamín“. Má vliv na paměť a fungující nervový systém.

Parametry

Složení: 1 kapsle obsahuje: 500 mg krilového oleje Superba™, hovězí želatinu, zvlhčující látky: glycerin, sorbitol; čištěnou vodu.
Obsah účinných látek: Denní dávka obsahuje: 1000 mg krilového oleje Superba™, který je zdrojem 240 mg omega-3 mastných kyselin (EPA 120 mg, DHA 55 mg), 400 mg fosfolipidů, 50 mg cholinu, 100 μg astaxanthinu.
Obsah: 60 kapslí/ 43 g
Doporučené dávkování: 2 kapsle denně
Návod k použití: ráno, během jídla, zapít tekutinou. Přípravek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Články související s produktem

Diskuze k produktu

Nebyly nalezeny žádné komentáře.

Recenze

  • Zvýšený cholesterol. PROBLÉM: muž 42 let, zvýšený cholesterol, nedařilo se ho snížit, byl na měření stavu cév Max Pulse u Mgr. Forejta, Ph.D. Doporučeno z Finclubu: Pycnogenol Strong - 3x1, využívat tři balení, Vitakrilcaps - 6 až 8 kapslí denně, jeden měsíc. VÝSLEDEK: kontrolní vyšetření prokázalo 30% snížení hladiny cholesterolu.
    Luďka S.

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 20 let
na trhu

Garance lékařského
grémia