fin Chloretabs 290 tbl.

 • Nejprodávanější
 • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300961

EAN: 6428300002861

Obsahuje sladkovodní řasu chlorellu

Vaše cena: 995,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Chloretabs se získává z nutričně bohaté sladkovodní řasy Chlorella pyrenoidosa. Je zdrojem chlorofylu, CGF růstového faktoru, proteinů a vlákniny, které pomáhají při pročištění organismu, přispívají k vylučování škodlivých látek z těla, jsou proto vhodné např. pro osoby dodržující očistné diety či půsty.

Chlorella podporuje trávení, funkci jater, vitalitu a energii organismu, pomáhá udržet mikrobiální rovnováhu. Na začátku užívání se doporučuje brát 1 tbl denně, poté 2 tbl a postupně přidávat na maximální dávku 5 tbl denně. Vždy nalačno a dostatečně zapít, nejlépe další půlhodinu nic nepřijímat ústy.

Parametry

Složení: 1 tablety: prášek z řasy Chlorella pyrenoidosa 356 mg, látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, oxid křemičitý, stearan hořečnatý. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla. Vhodný pro vegany.
Obsah účinných látek: v 5 tabletách: prášek z řasy Chlorella pyrenoidosa 1780 mg.
Obsah: 290 tablet/ 116 g
Doporučené dávkování: 5 tablet denně.
Návod k použití: 3 tablety ráno, 2 tablety v poledne, vždy s dostatečným množstvím tekutiny 30 minut před jídlem. Nepřekračovat denní dávkování. Výrobek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den, mockrát Vám děkuji za odpověď. Pokud tomu teda dobře rozumím, jako první vzít ráno na lačno tablety fin chloretabs, poté min. půl hodiny počkat a až poté vzít prášek na tlak případně i s nějakým jídlem ? Mockrát děkuji za odpověď
Pavel Chmel
15. 4. 2020
Dobrý den, ano, přesně tak, jak to píšete. Finclub
Finclub
16. 4. 2020
Dobrý den, ještě bych se chtěla zeptat ohledně chloretabsu a Avisu- po kolika baleních udělat pauzu a kúru opakovat? Děkuji
Miluše Davídková
14. 4. 2020
Dobrý den, chci se zeptat jak brát tablety fin chloretabs, při současném užívání léků na snížení krevního tlaku. Lék na snížení tlaku užívám každé ráno na lačno - podle návodu tablet chloretabs bych měl tyto užívat také ráno na lačno. Není možné, pokud si vezmu ráno lék na snížení tlaku a potom na to užiju tablety chloretabs ( nebo i v opačném pořadí, na tom nezáleží ), že účinek léku na tlak bude tímto úplně vymazán a tlak mi po nějaké době opět vyskočí ? Děkuji za odpověď
Pavel Chmel
14. 4. 2020

Strana 1 z 2

Recenze

 • Posílám zkušenost mé neteře. Ani jsem netušila, s čím už roky bojuje. Svěřila se mi, až když si všimla, že už několik let dělám Finclub. Zůstala jsem beze slov a dojatá. S její lupénkou se stal neskutečný pokrok! Co jsme nasadili? Nejdřív chlorellu, velmi pomalu, pak Avis, ale hlavně Glandincaps a Pycnogenol. Jsem nesmírně šťastná, že náplní mé práce je lidem pomáhat se zdravím, krásou i sebevědomím. Je to požehnání, ne práce.
  SK
 • Dobrý den,nevím zda je to možné,ale po užití Chloretabs mě vymizeli dost podstatně malé bradavičky.
  Kenna
 • Pomáhá i zvířátkům - Měla jsem doma „prošlý“ CHLORETABS. Bylo mi ho líto vyhodit, tak ho dostaly slepice. A ejhle, krátce na to jsem si všimla, že snášejí krásná velká vejce a mají nádherné peří.
  FC
 • Pomáhá i zvířátkům - Náš známý svého psího miláčka miloval, dopřával mu celou zahradu, kterou si pes mohl užívat se vším všudy. Oba byli spokojeni. Ale vadilo to sousedům a psa se pokusili otrávit. Jelikož majitel používal a znal produkty, nelenil a začal psovi dávat po intervalech CHLORETABS. A povedlo se! Díky finclubáckému excelentnímu preparátu a jeho detoxikačním vlastnostem pejsek přežil.
  FC

Strana 1 z 2

Související a podobné produkty

fin Detoxis

 • Doplněk stravy
 • 630,00 Kč

Bylinné výtažky a hořčík

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia