fin Chloretabs 290 tbl.

 • Doplněk stravy
 • Nejprodávanější

Katalogové číslo: 300961

EAN: 6428300002861

Chlorella podporuje očistu

Vaše cena: 1 080,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Chloretabs se získává z nutričně bohaté sladkovodní řasy Chlorella pyrenoidosa. Je zdrojem chlorofylu, CGF růstového faktoru, proteinů a vlákniny, které pomáhají při pročištění organismu, přispívají k vylučování škodlivých látek z těla, jsou proto vhodné např. pro osoby dodržující očistné diety či půsty.

Chlorella podporuje trávení, funkci jater, vitalitu a energii organismu, pomáhá udržet mikrobiální rovnováhu.

Na začátku užívání se doporučuje brát 1 tbl denně, poté 2 tbl a postupně přidávat na maximální dávku 5 tbl denně. Vždy nalačno a dostatečně zapít, nejlépe další půlhodinu nic nepřijímat ústy.

Parametry

Složení: 1 tablety: prášek z řasy Chlorella pyrenoidosa 356 mg, látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla. Vhodný pro vegany.
Obsah účinných látek: v 5 tabletách: prášek z řasy Chlorella pyrenoidosa 1780 mg.
Obsah: 290 tablet/ 116 g
Doporučené dávkování: 5 tablet denně
Návod k použití: 3 tablety ráno, 2 tablety v poledne, cca 30 minut před jídlem, vždy s dostatečným množstvím tekutiny. Nepřekračovat denní dávkování. Výrobek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den, lze užívat při kojení? Děkuji.
Michaela
24. 1. 2023
Dobrý den. Jde o doplněk stravy. Tudíž nevidíme důvod, proč byste při kojení nemohla tento produkt užívat. Spíše je otázka, co Vás vede k tomu, proč právě během kojení chcete užívat chlorellu? Přesto, je vždy lepší tyto záležitosti konzultovat s Vaším osobním lékařem, který zná souvislosti Vašeho organismu, které my neznáme. S pozdravem, Finclub
Finclub
24. 1. 2023
Dobrý den, prosím jak postupovat při užívání tablet fin chloretabs v kombinaci s jinými léčivy, které se mají užívat ráno na lačno? Děkuji
Petra V.
17. 10. 2022
Dobrý den. Chlorella a další řasy mohou snižovat účinnost přijímaných léků. Je tedy otázkou, zda řasy neužívat raději nalačno před obědem či nalačno na noc s dostatečnými tekutinami. Záleží to na Vaší volbě. S pozdravem, Finclub
Finclub
17. 10. 2022

Strana 1 z 4

Recenze

 • Dobrý den mohu užívat chloretabs když užívám od Vás Mycelcaps AHCC 2 ráno 2 odpoledne a 1 večer dále mám pycnogenol strong 1ráno 1odpoledne a 1 večer, 1 ráno Selenitabsmulti jak Chloretabs do toho správně zakomponovat.
  Líza
 • Taky doporučuji, používám Chloretabs už několik let tímto způsobem – začínám vždy jednou tabletou ráno, pár dnů, a postupně přidávám na 2, 3, 4, 5 až na konec očistné kúry beru 10 tablet denně. Potom postupně zmenšuji dávky.
  Řehoř L.
 • Bezvadný přípravek. Doporučuji všem na zdraví!
  Alina S.
 • Posílám zkušenost mé neteře. Ani jsem netušila, s čím už roky bojuje. Svěřila se mi, až když si všimla, že už několik let dělám Finclub. Zůstala jsem beze slov a dojatá. S její lupénkou se stal neskutečný pokrok! Co jsme nasadili? Nejdřív chlorellu, velmi pomalu, pak Avis, ale hlavně Glandincaps a Pycnogenol. Jsem nesmírně šťastná, že náplní mé práce je lidem pomáhat se zdravím, krásou i sebevědomím. Je to požehnání, ne práce.
  SK

Strana 1 z 2

Související a podobné produkty

fin Detoxis

 • Doplněk stravy
 • 690,00 Kč

9 bylinných výtažků s hořčíkem a inulinem

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia