fin Chloretabs 290 tbl.

 • Nejprodávanější
 • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300961

EAN: 6428300002861

Chlorella podporuje očistu

Vaše cena: 1 110,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Chloretabs se získává z nutričně bohaté sladkovodní řasy Chlorella pyrenoidosa. Je zdrojem chlorofylu, CGF růstového faktoru, proteinů a vlákniny, které pomáhají při pročištění organismu, přispívají k vylučování škodlivých látek z těla, jsou proto vhodné např. pro osoby dodržující očistné diety či půsty.

Chlorella podporuje trávení, funkci jater, vitalitu a energii organismu, pomáhá udržet mikrobiální rovnováhu.

Na začátku užívání se doporučuje brát 1 tbl denně, poté 2 tbl a postupně přidávat na maximální dávku 5 tbl denně. Vždy nalačno a dostatečně zapít, nejlépe další půlhodinu nic nepřijímat ústy.

Parametry

Složení: 1 tablety: prášek z řasy Chlorella pyrenoidosa 356 mg, látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla. Vhodný pro vegany.
Obsah účinných látek: v 5 tabletách: prášek z řasy Chlorella pyrenoidosa 1780 mg.
Obsah: 290 tablet/ 116 g
Doporučené dávkování: 5 tablet denně
Návod k použití: 3 tablety ráno, 2 tablety v poledne, cca 30 minut před jídlem, vždy s dostatečným množstvím tekutiny. Nepřekračovat denní dávkování. Výrobek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den, ráno beru Euthyrox, hodinu po něm Chloretabs a za další hodinu snídám, současně se snídaní beru další doplňky stravy z Finclubu. Pokud chci brát ještě Inubitabs, mám ho brát současně se snídaní, nebo má být po Inubitabsu ještě další pauza? Dále: má smysl brát současně Chloretabs i Inubitabs, nebo je lepší brát Inubitabs až po dokončení chloretabsové kúry? Děkuji.
Olga
9. 3. 2024
Dobrý den. Inubitabs lze chápat jako prebiotikum - vlákninu. Záleží z jakého konkrétního důvodu vlánkninu užíváte? Pokud již užíváte Chloretabs hodinu předem, je možné vlákninu z Inubitabsu užívat s jídlem. Je ale důležité, aby nebylo jídlo suché, ale obsahovalo vyšší podíl mokré složky, aby vláknina mohla splnit plně svůj účel. Lze také udělat tak, jak sama píšete - můžete nejdříve dokončit chloretabsovou kúru a následně potom hodinu předem užívat Inubitabs. Tyto produkty jsou doplňky stravy - potraviny a záleží na Vás, jak budete dané produkty užívat - dle Vašich osobních preferencí a potřeb. S pozdravem Finclub
Finclub
13. 3. 2024
Kolika hodinový rozestup by měl být při užívání chloretabs s ostatními léky, když užívám více doplňků stravy nebo léků na lačno a doplňky stravy užívám ráno, v poledne, večer .
Jana
16. 11. 2023
Dobrý den. V případě chlorelly se uvádí odstup od ostatních léků a doplňků stravy alespoň půl hodiny, ideálně 1 hodina, zapít dostatečným množstvím tekutiny. Finclub
Finclub
27. 11. 2023

Strana 1 z 5

Recenze

 • Taky doporučuji, používám Chloretabs už několik let tímto způsobem – začínám vždy jednou tabletou ráno, pár dnů, a postupně přidávám na 2, 3, 4, 5 až na konec očistné kúry beru 10 tablet denně. Potom postupně zmenšuji dávky.
  Řehoř L.
 • Bezvadný přípravek. Doporučuji všem na zdraví!
  Alina S.
 • Posílám zkušenost mé neteře. Ani jsem netušila, s čím už roky bojuje. Svěřila se mi, až když si všimla, že už několik let dělám Finclub. Zůstala jsem beze slov a dojatá. S její lupénkou se stal neskutečný pokrok! Co jsme nasadili? Nejdřív chlorellu, velmi pomalu, pak Avis, ale hlavně Glandincaps a Pycnogenol. Jsem nesmírně šťastná, že náplní mé práce je lidem pomáhat se zdravím, krásou i sebevědomím. Je to požehnání, ne práce.
  SK
 • Dobrý den,nevím zda je to možné,ale po užití Chloretabs mě vymizeli dost podstatně malé bradavičky.
  Kenna

Strana 1 z 2

Související a podobné produkty

fin Detoxis

 • Doplněk stravy
 • 720,00 Kč

9 bylinných výtažků s hořčíkem a inulinem

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 30 let
na trhu

Garance lékařského
grémia