fin Chloretabs 115 tbl.

 • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300960

EAN: 6428300002847

Do vyprodání zásob!

Vaše cena: 490,00 Kč
 • Produkt je nedostupný

Popis zboží

Chloretabs se získává z nutričně bohaté sladkovodní řasy Chlorella pyrenoidosa. Působí jako antioxidant, je zdrojem chlorofylu, CGF růstového faktoru, proteinů a vlákniny, které ve vzájemné spolupráci pomáhají při čištění střeva - chlorella je tak nápomocná při očistě organismu, přispívá k vylučování škodlivých látek z těla. Podporuje normální trávení a funkci jater. Je vhodná pro osoby dodržující očistné diety či půsty. Pomáhá zvýšit vitalitu a energii organismu, má kladný vliv na prospěšnou střevní mikroflóru i na posílení imunitního systému.

Na začátku užívání přípravku se doporučuje brát 1 tabletu denně, poté 2 tablety a postupně přidávat na max. 5 tablet denně. Vždy nalačno a dostatečně zapít, nejlépe další půlhodinu nic nepřijímat ústy.

Parametry

Složení: 1 tablety: prášek z řasy Chlorella pyrenoidosa 356 mg, látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, oxid křemičitý, stearan hořečnatý. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla. Vhodný pro vegany.
Obsah účinných látek: v 5 tabletách: prášek z řasy Chlorella pyrenoidosa 1780 mg.
Obsah: 115 tablet/ 46 g
Doporučené dávkování: 5 tablet denně.
Návod k použití: 3 tablety ráno, 2 tablety v poledne, vždy s dostatečným množstvím tekutiny 30 minut před jídlem. Nepřekračovat denní dávkování. Výrobek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Nebyly nalezeny žádné komentáře.

Recenze

 • Posílám zkušenost mé neteře. Ani jsem netušila, s čím už roky bojuje. Svěřila se mi, až když si všimla, že už několik let dělám Finclub. Zůstala jsem beze slov a dojatá. S její lupénkou se stal neskutečný pokrok! Co jsme nasadili? Nejdřív chlorellu, velmi pomalu, pak Avis, ale hlavně Glandincaps a Pycnogenol. Jsem nesmírně šťastná, že náplní mé práce je lidem pomáhat se zdravím, krásou i sebevědomím. Je to požehnání, ne práce.
  SK
 • Dobrý den,nevím zda je to možné,ale po užití Chloretabs mě vymizeli dost podstatně malé bradavičky.
  Kenna
 • Pomáhá i zvířátkům - Měla jsem doma „prošlý“ CHLORETABS. Bylo mi ho líto vyhodit, tak ho dostaly slepice. A ejhle, krátce na to jsem si všimla, že snášejí krásná velká vejce a mají nádherné peří.
  FC
 • Pomáhá i zvířátkům - Náš známý svého psího miláčka miloval, dopřával mu celou zahradu, kterou si pes mohl užívat se vším všudy. Oba byli spokojeni. Ale vadilo to sousedům a psa se pokusili otrávit. Jelikož majitel používal a znal produkty, nelenil a začal psovi dávat po intervalech CHLORETABS. A povedlo se! Díky finclubáckému excelentnímu preparátu a jeho detoxikačním vlastnostem pejsek přežil.
  FC

Strana 1 z 2

Související a podobné produkty

fin Chloretabs 290 tbl.

 • Nejprodávanější
 • Doplněk stravy
 • 995,00 Kč

Obsahuje sladkovodní řasu chlorellu

fin Detoxis

 • Doplněk stravy
 • 630,00 Kč

Bylinné výtažky a hořčík

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia