Vrátil se starší bratr „antiparazitu“

Vrátil se starší bratr „antiparazitu“

Extrakt z ořešáku černého

fin Antipa-rasitis 50 ml (s alkoholem)

Určitě se někteří zaradujete, že v nabídce je opět tekutý extrakt ANTIPA-RASITIS s ALKOHOLEM - někteří uživatelé tvrdí, že tato varianta účinkuje lépe, že vnímají efekt a po dobrání se cítí lépe.

Extrakt z amerického ořechu podporuje očistu střevního traktu od parazitů a příznivě tak působí na trávení a imunitu. Jak ve svém článku tvrdí MUDr. Butkovičová: „Současný uspěchaný životní styl, příliš rychlá konzumace potravin, většinou s vysokým obsahem přídatných látek, překyselení organismu, časté užívání antibiotik, potlačování varovných příznaků léky, to všechno vytváří v lidském těle vhodné podmínky pro růst a množení choroboplodných mokroorganismů, včetně parazitů. Když chceme být zdraví, musíme se o své tělo starat jako o chrám svého života.“

Antipa-rasitis obsahuje výtažek ze slupek amerického ořešáku černého (Juglans nigra). Extrakt z ořešáku byl v minulosti používán indiánskými kmeny při očistě střevního traktu od usídlených parazitů. Mnohdy jsou to totiž právě paraziti, kteří snižují účinnost obranyschopnosti, narušují rovnováhu a vitalitu organismu. Parazit je organismus žijící na úkor svého hostitele, získává z něho živiny a poškozuje ho. Do těla se dostává nejčastěji běžnou stravou a vodou. Postupné osidlování těla parazity v sobě skrývá mnohá nebezpečí, která se mohou projevit až za několik let.

Složení: čištěná voda, alkohol (ethanolum), extrakt ze slupek ořešáku černého (Juglans nigra) 14000mg
Obsah účinných látek: 60 kapek (2 ml) extraktu odpovídá 340 mg slupek ořešáku černého
Obsah: 50 ml s 30% alkoholu
Doporučené dávkování: 10-20 kapek 3x denně

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia