Spustili jsme nový web!

Spustili jsme nový web!

Vážení finclubáci,
dovolte, abychom Vám ještě jednou popřáli do nového roku 2015 všechno dobré. Hlavně hodně zdraví, štěstí, rodinné a pracovní pohody.

Každý z nás jsme si určitě dali nějaké to předsevzetí, které bychom si v tomto roce chtěli splnit. I my si každý rok dáváme jedno, a to abychom Vám přinesli opět něco, co Vám zjednoduší a usnadní život a zároveň pomůže na cestě ke zdraví a osobnímu úspěchu.

Dnešní život se vyvíjí stále rychleji, a to ve všech směrech. Nové technologie přicházejí na svět tak, že je někdy nestačíme ani registrovat. Stává se, že se ve škole v prvním ročníku učíme o něčem, co je při ukončení studia již zastaralé. Zdálo by se Vám před pár lety možné, že v mobilech budeme sledovat televizní programy? Nebo že jejich prostřednictvím budeme nakupovat? Přitom dnes je to samozřejmostí… Statistiky ukazují, že lidé ustupují od stolních počítačů a stále více se připojují přes mobilní přístroje. Přesná čísla hovoří o tom, že 3/4 internetových uživatelů používá tablety a mobily místo PC.

I Finclub jde s dobou! Dneškem bychom Vám proto rádi představili naše zbrusu nové www stránky, připravené v novém, čistém designu. Stránky se automaticky přizpůsobí přístroji, ze kterého se na ně připojíte. Jinak budou vypadat na Vašem mobilu, tabletu, jinak na notebooku nebo stolním počítači. Vždy budete mít po ruce (nebo prstu) ta nejdůležitější tlačítka, která Vás dovedou k informacím, které momentálně budete potřebovat.

Vaše přihlašovací jména a hesla byly převedeny ze starých stránek. Přihlašovací jména a hesla zůstávají stejná jako na starých stránkách. Ověřit přihlášení si můžete kliknutím na tento odkaz: http://www.finclub.cz/prihlaseni/.

Kromě přizpůsobivého vzhledu jsme pro Vás připravili i plno novinek. Informace, které Vám pomůžou:

  • vysvětlit svým zákazníkům, proč si vybrat právě Finclub
  • díky interaktivnímu rádci najít produkt, který je vhodný pro Váš problém
  • ukázat, jak naše firma vznikla a co za těch více než 20 let na trhu dokázala
  • představit naše zahraniční dodavatele
  • vysvětlit kouzlo MLM businessu
  • poradit, kde najít naše distribuční centra + kdy a jaké se na nich budou konat akce

Ovšem dnem spuštění nových stránek to nekončí. Naopak, je to začátek a pro nás velká výzva. Průběžně totiž budeme přidávat další a další novinky, které - jak jsme slíbili - usnadní Vaši orientaci a pomůžou Vám v rychlejším dosažení Vašich úspěchů s Finclubem. Máte se opravdu na co těšit, protože i my sami se moc těšíme. 

Přejeme Vám hodně úspěchů!

Váš Finclub

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 30 let
na trhu

Garance lékařského
grémia