Seznam.cz přichází s novou službou

Seznam.cz přichází s novou službou "Hromadné zprávy"

Nová služba Seznamu, která za Vás třídí poštu.

Vážení finclubáci,

V poslední době nás informujete, že jsme Vám nezaslali emailový zpravodaj.

Zpravodaje zasíláme stále všem členům a obchodním partnerům, kteří nám poskytli svou emailovou adresu. Odhlášení odběru zpravodajů je možné pouze kontaktováním centrály Finclubu, nebo odhlášením z odběru přes odkaz v patičce kteréhokoliv našeho newsletteru.

Při důkladné kontrole každého případu jsme zjistili, že se vždy jednalo o uživatele emailové schránky serveru Seznam.cz.

Na vině je bohužel právě server Seznam.cz, který tvrdí, že až 80 % emailů doručených na Seznam.cz má prý charakter obchodního sdělení, což má údajně za následek to, že se uživatelé ve své vlastní emailové schránce nevyznají. Z toho důvodu začíná Seznam.cz za majitele emailových schránek jejich příchozí poštu třídit.

Dne 12.2.2015 tedy spustil Seznam.cz novou službu třídění emailů a pokud vyhodnotí, že se jedná o hromadné obchodní sdělení, přesune tento email do složky s názvem Hromadné a tyto jsou po 90ti dnech odstraněny. Více informací zde

Prosíme tedy uživatelé emailových schránek @seznam.cz, aby si kontrolovali i složku s názvem Hromadné, nebo si toto třídění vypněte v nastavení emailu.

 

Váš Finclub

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 30 let
na trhu

Garance lékařského
grémia