Rodinná atmosféra na letošní Finkonferenci - děkujeme Vám za ni!

Rodinná atmosféra na letošní Finkonferenci - děkujeme Vám za ni!

 

Vážení a milí FINCLUBÁCI!

Mnozí z Vás jste měli možnost prožít sobotní den 22. dubna 2017 ve „FINCLUBÁCKÉM DUCHU“ a zúčastnit se naší FINKONFERENCE - v Ostravě, v prostorách Vysoké školy báňské.

Přijelo Vás téměř 500, což je nádherné číslo! Těší nás zájem o nové produkty a novinky z finclubáckého světa. Velice rádi jsme opět viděli naše členy, obchodní partnery a členy Lékařského grémia, ať už z České republiky, ze Slovenska či Polska.

Nechyběli naši přátelé z Finska - pan Arno Latvus, majitel a generální ředitel společnosti Hankintatukku Oy, a exportní ředitel pan Matti Kaarlas. Vzácným hostem byl Hajime Fujii, představitel japonské společnosti Amino Up, která je dodavatelem suroviny AHCC pro přípravek Mycelcaps (mimochodem - strávil 20 hodin v letadle, aby poznal Finclub osobně).

Stěžejní částí dne byly přednášky lékařů - MUDr. Jiřího Matušky, Mgr. Martina Forejta, Ph.D., a MUDr. Ludmily Lázničkové z České republiky. Z Polska zavítala dr Katarzyna Maresz, kterou doplnila a uvedla paní Gunilla Traberg z Norska.

Prezentovaly se nové produkty: Triflextabs (skvělé trio látek pro pružné klouby) a Argitabs (na arginin se dle vašich ohlasů velmi těšíte). Hovořilo se o vitamínu K2, o látce AHCC, o nástrahách klimakteria. Nechyběly ani osvěžující a program zpestřující kulturní vstupy. Závěr patřil oceňování našich úspěšných spolupracovníků a také losování hodnotných cen. Jsme rádi, že se nám podařilo (dle Vašich zpětných vazeb) skloubit prezentaci nových informací s nevšedními zážitky a přátelskou rodinnou atmosférou.

Rádi bychom Vás také ujistili, že Vaše rozhodnutí spolupracovat s naší firmou bylo správné, protože Finclub jako jeden z prvních v České republice přišel s myšlenkou pečovat o Vaše zdraví. Jsme rádi, že se i nadále můžeme považovat za společnost, která přistupuje k přírodě a k životnímu prostředí se stejným respektem a úctou jako k lidem. Daří se nám vybírat dodavatele se stejnými zásadami tak, aby se tento přístup neustále odrážel v kvalitě a účincích našich produktů.  

Ještě jednou patří velké PODĚKOVÁNÍ Vám všem, kteří jste si v sobotu udělali čas a vytvořili příjemnou a nezapomenutelnou atmosféru Finkonference!

Společné okamžiky si můžete připomenout v rozsáhlé fotogalerii:

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia