Novinky 2020

Novinky 2020

Máj přináší TRIO novinek

1) MULTI JUNIOR
Jahůdkové želé bonbonky zachutnají nejen dětem Vyvážené složení podporující jejich růst a vývoj 8 vitamínů: C, E, A, D3, B3, 6, B12 a biotin

Vitamín C má kladný vliv na imunitu, zvyšuje vstřebávání železa, podporuje tvorbu kolagenu pro funkci kostí, chrupavek, zubů, kůže.
Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Vitamín A je důležitý pro sliznice, pokožku, zrak, imunitu.
Vitamín D3 je potřebný pro růst a vývin kostí u dětí, podporuje vstřebávání vápníku a fosforu, pečuje o imunitu, kosti, zuby a svaly.
B vitamíny jsou důležité pro obranyschopnost organismu, pro krvetvorbu, pro nervový systém.
Biotin má prospěšný vliv na vlasy, sliznice, pokožku.
Vitamíny B3, B6 a B12 přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Multi Junior pomáhá doplnit vitamíny obsažené ve stravě, přispívá ke zdravému růstu a vývoji dětí. Obsahuje vitamíny získané z ovoce, neobsahuje umělá barviva ani aromata.

2) BALANCEGLUKO CAPS
Gymnéma lesní pomáhá udržet normální hladinu cukru v krvi Má kladný vliv na metabolismus tuků Pomáhá regulovat chuť k jídlu

Tropická liánovitá dřevina gymnéma lesní roste ve střední a jižní Indii. Název „gurmar“ znamená v překladu „ničitel cukru“, indické přírodní léčitelství využívá gymnému na četné neduhy již přes 2000 let, zejména pro osoby bojující se zvýšenou hladinou glukózy.
Gymnéma lesní
- pozitivně ovlivňuje metabolismus glukózy
- přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi
- pomáhá regulovat chuť k jídlu
- je nápomocná při kontrole tělesné hmotnosti
- má kladný vliv na metabolismus tuků

Studie ukazují, že u zdravých jedinců nesnižuje normální hladinu cukru.

3) ROBUVIT®
Patentovaný extrakt z francouzského dubu + vitamín B12 Prospěšný pro nervový systém, výkon, vitalitu Klinicky testován, vyroben ekologickým způsobem

Dubové dřevo obsahuje roburiny, které se nikde jinde nenacházejí (Robuvit® obsahuje více než 40 % roburinů). Tyto látky podporují buněčnou aktivitu revitalizací mitochondrií a odstraněním poškozených či nefunkčních mitochondrií. Mohou tak tělu pomoci zvýšit vitalitu. Působí také jako antioxidanty, pečují o funkci jater.
Přípravek je obohacen o vitamín B12 ve formě methylkobalaminu (aktivní koenzymová forma). Vitamín B12 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k činnosti nervové soustavy, k tvorbě červených krvinek, k psychické činnosti, k funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání.

19 klinických studií provedených s extraktem Robuvit® ukázalo, že sloučeniny získané z dubu mají příznivý vliv na výkonnost, energii a vitalitu, pečují o nervový a imunitní systém. Dubový extrakt je také prospěšný pro funkce horních cest dýchacích a pokožku.

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia