Nová verze mobilní aplikace Finclub je nyní dostupná!

Nová verze mobilní aplikace Finclub je nyní dostupná!

Aplikace pro členy a obchodní partnery FINCLUBu

Vážení finclubáci,

s potěšením oznamujeme, že se nám ve spolupráci se společnosti Rockero, podařilo vydání nové verze aplikace Finclub, která je opět k dispozici pro uživatele zařízení s operačními systémy iOS a Android.

Pro uživatele iOS:

Máme skvělou zprávu – Vaše aplikace se aktualizuje automaticky na nejnovější verzi, takže můžete pokračovat v používání bez jakékoliv přerušení. Jen se ujistěte, že máte povoleny automatické aktualizace v nastavení Vašeho zařízení a nová verze se Vám nainstaluje bez další námahy.

Pro uživatele Android:

Vzhledem k významným technologickým změnám, které jsme implementovali, je nutné provést ruční aktualizaci aplikace. To znamená, že je třeba starou verzi aplikace Finclub (Android 4) odinstalovat a poté nainstalovat novou verzi s názvem Finclub. Tento proces zajistí, že budete mít přístup k nejnovějším funkcím a že Vaše aplikace bude plně kompatibilní s novými zařízeními s Androidem. Abychom umožnili práci s aplikací také na velmi starých zařízeních, nechali jsme starou aplikaci pod názvem Finclub (Android 4). Stará verze aplikace již nebude dale aktualizována.

Postupujte prosím podle následujících kroků:

  1. Odinstalujte starou verzi aplikace Finclub (Android 4) ze svého zařízení.
  2. Navštivte Google Play Store pomocí níže uvedeného odkazu.
  3. Stáhněte a nainstalujte novou verzi aplikace Finclub.

Nová verze aplikace byla kompletně přepracována s použitím nejnovějších technologických komponent, aby Vám poskytla plynulejší a stabilnější zážitek. Navíc jsme přidali novou funkci, která umožňuje přepínání jazyků/firem přímo z uživatelského rozhraní bez nutnosti odhlašování, což Vám ušetří čas a usnadní navigaci v aplikaci.

Věříme, že tyto inovace oceníte a že nová aplikace Finclub Vám poskytne ještě lepší služby a podporu.

Děkujeme, že používáte aplikaci Finclub a těšíme se na další spolupráci.

S přáním hezkého dne

Dalibor Pieszka, ICT Manažer

Děkujeme společnosti Rockero za vývoj této mobilní aplikace.

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 30 let
na trhu

Garance lékařského
grémia