30. výročí FINCLUBU

30. výročí FINCLUBU

Nádherná oslava na zámku Valeč

O víkendu 15. - 17. září 2023 jsme společně oslavili 30 let od založení firmy FINCLUB. Akce se konala na půvabném zámku Valeč, vkusně propojeném s moderním luxusem a obklopeném nádherným parkem.

  

Tato slavnostní událost byla připravena pro nejaktivnější spolupracovníky Finclubu jako odměna a poděkování za jejich dlouholetou podporu a aktivní práci. Dorazilo 200 hostů ze 7 států, nechyběli ani naši obchodní partneři z Finska a Japonska.

    

Začali jsme pátečním večerem v duchu 90. let - „retro párty“ nás nabila energií, DJ nezklamal a ve víru tance jsme se bavili do pozdních nočních hodin.

  

Sobotní dopoledne patřilo těm nejlepším, byl to čas plný uznání, oceňování, děkování. Potvrdilo se, jak významné je být součástí něčeho většího, jak obohacující je být finclubákem. Střídaly se momenty dojemné a plné emocí.

  

Odpoledne mnozí využili k prohlídce zámku nebo si odpočinuli v nevšedním wellness. Po dni plném zážitků nás v krásně vyzdobených venkovních prostorách i v několika sálech čekal gala večer s výborným jídlem a živou hudbou.

      

Srdečné emoce a fantastická atmosféra nám znovu připomněly, že společně tvoříme nejen silnou a prosperující obchodní společnost, ale cítíme se jako jedna velká finclubácká rodina.

A za to patří Vám všem srdečné díky!

Váš Finclub

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 30 let
na trhu

Garance lékařského
grémia