Pycnogenol® Strong

 • Doplněk stravy
 • Nejprodávanější

Katalogové číslo: 300131

EAN: 6428300001284

Pycnogenol ® získaný z pobřežní borovice

Vaše cena: 1 560,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Pycnogenol®Pycnogenol® Strong obsahují patentovanou látku Pycnogenol®, získanou z kůry pobřežních borovic (Pinus maritima)

Borovice rostou v lesích v jižní Francii - v čistém prostředí bez vlivu průmyslu, s větry vanoucími od Atlantiku, což jim zajišťuje téměř nulovou kontaminaci cizorodými látkami.

Rozdíl mezi produkty je v obsahu účinné látky: přípravek Pycnogenol® je zdrojem 20 mg Pycnogenolu® v jedné tabletě,

Pycnogenol® Strong obsahuje dvojnásobné množství této látky (tj. 40 mg v tabletě). Výtažek z borovice je považován za antioxidant, pomáhá chránit buňky před útokem volných radikálů. Má příznivý vliv na mikrocirkulaci krve, na činnost cévní soustavy. Podporuje normální funkci dýchacího systému. Mezi časté uživatele patří lidé, kteří čelí škodlivým vnějším vlivům, stresovému prostředí nebo únavě. Jedinci, kteří mají dědičné sklony ke vzniku křečových žil, osoby bojující se zvýšenou hladinou cukru v krvi, pečující o pokožku, zrak, o cévní systém, také sportovci a fyzicky aktivní lidé.

Parametry

Složení: kukuřičný škrob (pojivo); látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý; výtažek z kůry pobřežní borovice (Pinus maritima) 40 mg. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla. Vhodné pro vegany.
Obsah účinných látek: v 1 tabl.: Pycnogenol ® 40 mg
Obsah: 60 tablet/ 18 g
Doporučené dávkování: 2 tablety denně.
Návod k použití: ráno a v poledne po 1 tbl s tekutinou po jídle. Nepřekročit denní dávkování. Přípravek není určen pro děti a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den, může pycnogenol užívat maminka, má problémy s žilami, vysokým krevním tlakem.Ji spoustu léků, nemůže tento doplněk mít negativní vliv při užívání současné s několika léky předepsaných lékařem? Předem děkuji za zpětnou vazbu.
Jana K.
18. 4. 2021
Dobrý den. Pycnogenol mírně nařeďuje krev, takže v případě, že maminka užívá léky na ředění krve, dojde k mírnému zvýšení naředění. Jinak by neměl Pycnogenol mít jakýkoli negativní vliv. Finclub
Finclub
19. 4. 2021
Dobrý den, prosím Vás, lze užívat současně s detralexem, který ma mami předepsaný od lékaře a užívá už leta? Děkuji
Lenka
27. 1. 2021
Dobrý den, ano, Pycnogenol Strong se může brát s Detralexem. Za dotaz děkuje MUDr. Jana Brychtová
Finclub
2. 2. 2021

Strana 1 z 5

Recenze

 • Musím říct že Pycnogenol strong mě po měsíčním užívání zbavil bolesti nohou, v práci jsem 12 hodin na nohou a zvládám úplně v pohodě, nemám oteklé kotníky, nemám vyloženě těžké nohy a dokonce odeznely křeče ve svalech. Zbavil mě PMS, což je úplně úžasné. Budu pokračovat a myslím si že je zdravější než detralex, který bych dostala od lékaře.
  Miluše Davídková
 • Je top pro sportovce. Super pro ty, kdo mívá po tréninku těžké nohy nebo komu otékají nohy - z vlastní zkušenosti trenérky.
  Evita
 • Vynikající, užívám na cévy.
  Elena
 • Super produkt. Kromě jiného se zaměřuje i na tinitus.
  Dagmar

Strana 1 z 3

Související a podobné produkty

Pycnogenol®

 • Doplněk stravy
 • 890,00 Kč

Pycnogenol ® získaný z pobřežní borovice

Pycnogenol gel

 • 595,00 Kč

Gel s obsahem Pycnogenolu®

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia