fin VitaBtabs

 • Doplněk stravy
 • Nejprodávanější

Katalogové číslo: 300968

EAN: 6428300090332

B vitamíny pro emoční rovnováhu

Vaše cena: 490,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

VitaBtabs obsahuje kyselinu listovou a vitamíny řady B. Jejich nízká hladina byla zaznamenána např. u seniorů, rekonvalescentů, u žen užívajících hormonální antikoncepci, může se projevit emoční nevyrovnaností, prasklinkami v koutcích úst nebo nechutenstvím.

Vitamín B3 (niacin) přispívá k činnosti nervové soustavy, pečuje o sliznice a pokožku. Vitamín B5 (kys. pantothenová) přispívá k metabolismu steroidních hormonů, k mentální činnosti. Vitamín B6 přispívá k tvorbě červených krvinek, k regulaci hormonální aktivity. Vitamín B2 (riboflavin) přispívá k metabolismu železa, pečuje o nervy, sliznice, zrak. Vitamín B1 (thiamin) je užitečný pro činnost nervové soustavy i srdce. Kyselina listová (vitamín B9) přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství, ke krvetvorbě. Biotin přispívá k normální činnosti nervového systému, pečuje o vlasy, pokožku. Vitamín B12 přispívá k normální činnosti nervové a imunitní soustavy, k tvorbě červených krvinek.

Parametry

Složení: 1 tbl.: kukuřičný škrob (pojivo), látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý; nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, kyanokobalamin 0,1%, pyridoxin-hydrochlorid, riboflavin, thiamin-mononitrát, kys. pteroylmonoglutamová, D-biotin. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla. Vhodný pro vegany.
Obsah účinných látek: v 1 tbl. (% denní referenční hodnoty výživy): niacin 16 mg (100%), kys. pantothenová 6 mg (100%), vit. B6 1,4 mg (100%), vit. B2 1,4 mg (100%), vit. B1 1,1 mg (100%), kys. listová 200 μg (100%), biotin 50 μg (100%), vit. B12 2,5 μg (100%).
Obsah: 150 tbl./60 g
Doporučené dávkování: 1 tbl. denně.
Návod k použití: ráno před jídlem s tekutinou. Nepřekračovat denní dávkování. Přípravek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Nebyly nalezeny žádné komentáře.

Recenze

 • My používáme herbs oil jako ochranu před hmyzem – např. v létě, když se setmí a my ještě sedíme venku. Rozdám ho pak všem, ať se každý trochu natře. A pokud to jde, přidám i béčko z VitaBtabsu.
  J. S.
 • Pomáhá i zvířátkům - Epilepsii se nevyhnou ani zvířata, přičemž tato nemoc zanechává na mozku určitý typ poškození. Jelikož i můj pejsek bojuje s tímto typem onemocnění, bylo mi doporučeno zajistit mu každý den dostatečný přísun vitamínů skupiny B, které mozek chrání a regenerují. Já zvolila váš VITABTABS, který svým složením poskytuje epileptikovi dostatek B vitamínů.
  FC

Související a podobné produkty

fin VitaB12tabs

 • Doplněk stravy
 • 445,00 Kč

Vitamín B12 bojuje s únavou

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia