fin Ubiquinol caps

  • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300984

EAN: 6428300001857

Zdroj aktivní formy koenzymu Q10

Vaše cena: 1 230,00 Kč
  • Produkt je skladem

Popis zboží

Ubiquinol caps obsahuje Kaneka Ubiquinol™ - aktivní formu koenzymu Q10 (na jeho aktivaci nejsou potřebné další enzymy, v této podobě je připraven okamžitě vstoupit do metabolických procesů). Kaneka Ubiquinol™ je držitelem Kosher certifikátu.

Výrobce získává Kaneka Ubiquinol™ patentovaným procesem z fermentovaných kvasnic.

Koenzym Q10 je látka podobná vitamínům, vyskytuje se ve všech buňkách lidského těla. Podílí se na procesech, při kterých se v těle vytváří energie. Tvorba Q10 v těle s věkem klesá. Je nejvíce žádaný seniory, rekonvalescenty, sportovci, osobami, které prožívají větší fyzickou či psychickou zátěž nebo chtějí poskytnout více péče svému srdci.

Koenzym Q10 viz Wikipedia

Vážení zákazníci, vzhledem k nařízení Evropské unie ES 1924/2006 není možné uvádět téměř žádné informace. Původním záměrem nové legislativy bylo to, abyste byli přesněji a lépe informováni. Realita je jiná a celá legislativa se posunula tam, že je klientům zabraňován přístup k informacím. Pro konkrétní dotazy k produktům prosím využívejte email: finclub@finclub.cz anebo se obracejte na lékaře či poradce Finclubu.

Parametry

Složení: v 1 kapsli: slunečnicový olej, hovězí želatina, glycerol (zvlhčující látka), ubiquinol, oxid křemičitý (látka protispékavá), sójový lecitin (emulgátor), karamel (barvivo), čištěná voda. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla.
Obsah účinných látek: v 1 kapsli: Kaneka Ubiquinol™ - ubiquinol 50 mg.
Obsah: 40 kapslí/29 g
Doporučené dávkování: 1 kapsle denně.
Návod k použití: ráno s jídlem, zapít. Obsahuje sóju. Nepřekračovat denní dávkování. Přípravek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Nebyly nalezeny žádné komentáře.

Recenze

  • Pomohl mi při paradentóze. Již jsem byla objednaná na chirurgický zákrok ( gumové implantáty na dásně). Koupila jsem si tento přípravek Q10. Na zákrok jsem se dostavila po využívání 1 balení a paní doktorka v úžasu konstatovala, že zákrok již není třeba, paradentóza byla vyléčena. Po dalších 18 letech, stále bez problému. Q10 užívám pouze občas, vyjímečně.
    Radka M.

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia