fin Ubiquinol caps

  • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300984

EAN: 6428300001857

Zdroj koenzymu Q10 - dočasně dotovaná cena (v rámci podpory mitochondriálního projektu)

Vaše cena: 1 120,00 Kč
  • Produkt je skladem

Popis zboží

Ubiquinol caps obsahuje Kaneka Ubiquinol™ - aktivní formu koenzymu Q10 (na jeho aktivaci nejsou potřebné další enzymy, v této podobě je připraven okamžitě vstoupit do metabolických procesů). Kaneka Ubiquinol™ je držitelem Kosher certifikátu. 

Výrobce získává Kaneka Ubiquinol™ patentovaným procesem z fermentovaných kvasnic.
 
Koenzym Q10 je látka podobná vitamínům, vyskytuje se ve všech buňkách lidského těla. Podílí se na procesech, při kterých se v těle vytváří energie. Tvorba Q10 v těle s věkem klesá. Obecně je nejvíce žádaný seniory, rekonvalescenty, sportovci, osobami, které prožívají větší fyzickou či psychickou zátěž nebo chtějí poskytnout více péče svému srdci.

Koenzym Q10 viz Wikipedia

Vážení zákazníci, vzhledem k nařízení Evropské unie ES 1924/2006 není možné uvádět téměř žádné informace. Původním záměrem nové legislativy bylo to, abyste byli přesněji a lépe informováni. Realita je jiná a celá legislativa se posunula tam, že je klientům zabraňován přístup k informacím. Pro konkrétní dotazy k produktům prosím využívejte email: finclub@finclub.cz anebo se obracejte na lékaře či poradce Finclubu.

 

Dočasně dotovaná cena (v rámci podpory mitochondriálního projektu).

Parametry

Složení: v 1 kapsli: slunečnicový olej, hovězí želatina, glycerol (zvlhčující látka), ubiquinol, oxid křemičitý (látka protispékavá), sójový lecitin (emulgátor), karamel (barvivo), čištěná voda. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla.
Obsah účinných látek: v 1 kapsli: Kaneka Ubiquinol™ - ubiquinol 50 mg.
Obsah: 40 kapslí/29 g
Doporučené dávkování: 1 kapsle denně.
Návod k použití: ráno s jídlem, zapít. Obsahuje sóju. Nepřekračovat denní dávkování. Přípravek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Nebyly nalezeny žádné komentáře.

Recenze

  • Pomohl mi při paradentóze. Již jsem byla objednaná na chirurgický zákrok ( gumové implantáty na dásně). Koupila jsem si tento přípravek Q10. Na zákrok jsem se dostavila po využívání 1 balení a paní doktorka v úžasu konstatovala, že zákrok již není třeba, paradentóza byla vyléčena. Po dalších 18 letech, stále bez problému. Q10 užívám pouze občas, vyjímečně.
    Radka M.

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia