fin Probi8caps

  • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300107

EAN: 6428300093555

Bakterie mléčného kvašení a inulin

Vaše cena: 850,00 Kč
  • Produkt je skladem

Popis zboží

Probi8caps obsahuje inulin a patentovanou směs, která je zdrojem 8 druhů bakterií (viz složení). Jedna kapsle obsahuje v momentě výroby jednu miliardu probiotik. Výrobce použil patentovanou technologii, která chrání bakterie, dokud se nedostanou v aktivním stavu do střev, kde se uvolňují z ochranných vrstev. Díky svým vlastnostem byl Probi8caps ve slovenském projektu „Monitoring probiotik“ shledán jako vynikající.

Inulin - druh rozpustné vlákniny, je živnou půdou pro prospěšné střevní bakterie, může přispět ke správnému zažívání. Doporučuje se v rámci péče o střevní flóru, která bývá narušená např. nevhodnou stravou, užíváním antibiotik, během cest do zahraničí.

Lactobacillus a Bifidobacterium - mléčné bakterie, které jsou nezbytnou součástí střevní mikroflóry, mohou příznivě ovlivnit zdraví konzumenta zlepšením rovnováhy jeho střevní mikroflóry (nositel Nobelovy ceny za fyziologii I. I. Mečnikov poprvé popsal imunomodulační funkci střevních a žaludečních bakteriálních kolonií již v roce 1908).

Probiotika viz Wikipedia a Společnost pro probiotika a prebiotika

Vážení zákazníci, vzhledem k nařízení Evropské unie ES 1924/2006 není možné uvádět téměř žádné informace. Původním záměrem nové legislativy bylo to, abyste byli přesněji a lépe informováni. Realita je jiná a celá legislativa se posunula tam, že je klientům zabraňován přístup k informacím. Pro konkrétní dotazy k produktům prosím využívejte email: finclub@finclub.cz anebo se obracejte na lékaře či poradce Finclubu.

Parametry

Složení: 1 kaps.: inulin 382,88 mg; hovězí želatina; směs, která obsahuje: Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus acidophilus, Lact. casei, Lact. plantarum, Lact. rhamnosus, Bifidobacterium lactis, Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium longum; hořečnaté soli mastných kyselin (látka protispékavá). V momentu výroby obsahuje výrobek minimálně 1,0x10^9 probiotik. NEOBSAHUJE laktózu a gluten.
Obsah: 70 kaps./35 g
Doporučené dávkování: 3 kapsle denně.
Návod k použití: ráno, v poledne a večer po 1 kapsli s jídlem. Nepřekračovat denní dávkování. Přípravek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobry den, jake davkovani mohu podat synovi 3 roky? Dekuji. Jamrichová
Jana Jamrichová
18. 4. 2020
Dobrý den, na etiketě se uvádí denní dávkování pro dospělé. Pro děti se doporučuje poloviční dávkování. Z jakého důvodu chcete 3letému synovy podávat probiotika? Bylo by vhodné asi raději tuto záležitost prokonzultovat s dětským lékařem syna. Finclub
Finclub
29. 4. 2020

Recenze

  • Mávali sme problém s črevnými virózami a od kedy tento produkt berieme, máme konečne pokoj! Teraz sme využívali 2 balenia po sebe.
    Valika

Související a podobné produkty

fin Colbalancetabs

  • Doplněk stravy
  • 380,00 Kč

Obsahuje uhličitan vápenatý a trávicí enzymy

fin Colenzycaps

  • Doplněk stravy
  • 990,00 Kč

Trávicí enzymy

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia