fin Mycelcaps NEW

 • Nejprodávanější
 • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300973

Extrakt z houby Shiitake -  když imunita pokulhává

Vaše cena: 2 290,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Mycelcaps obsahuje patentovanou složku AHCC® Professional získanou z mycelií hub shiitake. Koncem roku 2018 došlo k navýšení množství AHCC® - každá kapsle nyní obsahuje až o 25 % více této hlavní účinné látky.   
Japonské houbě Shiitake (houževnatec jedlý) se přezdívá „perla mezi houbami“, v Asii je již několik staletí považována za ceněnou houbu s vysokou výživnou hodnotou. Je zdrojem mnoha látek prospěšných pro organismus, hlavní jsou polysacharidy, které mají kladný vliv na imunitu.  
AHCC® je předmětem výzkumů probíhajících zejména v Japonsku (cca 200 studií na zhruba 30 univerzitách), na toto téma vyšla řada odborných publikací. Vědci zkoumají účinky AHCC® u vysokého krevního tlaku, u narušené imunity, prokazují jeho význam pro oslabené jedince, rekonvalescenty, lidi ve stresu. 
Je vhodný pro udržování zdraví ve znečištěných oblastech, je součástí ochrany před civilizačními problémy, nápomocný pro lepší zvládání zátěžových situací. 

Výrobce inovoval hlavní účinnou složku a nazval ji Professional Grade AHCC®. Obsahuje vyšší koncentraci alfa-glukanů (působí na povzbuzení ochranného systému organismu), má vyšší podíl adenosinu (je důležitý pro efektivní imunitní reakci) a zvýšený obsah GI sacharidu (látka s fyziologickou aktivitou, vykazuje účinky zesilující imunitní odpověď, podporuje aktivaci makrofágů a nárůst cytokinů starajících se o imunitní reakce).

Další inovací jsou rostlinné kapsle Pullulan, které patří na světovém trhu mezi TOP. Vy-rábí se přirozenou cestou (kvašením z kvasinek Aureobasidium pullulans), jsou vhodné pro vegetariány, stabilní, vysoce odolné, rozpustné ve vodě, lehce stravitelné. Obsažená látka nepodléhá změnám vlhkosti, teploty, nepropouští kyslík.
 

 

Parametry

Složení: 1 kapsle: 200,25 mg aktivní sloučeniny AHCC®, mikrokrystalická celulóza (látka protispékavá), rostlinná kapsle Pullulan. NEOBSAHUJE laktózu, kvasnice, sladidla a lepek. Vhodné pro vegany.
Obsah účinných látek: ve 3 kapslích: 600,75 mg aktivní sloučeniny AHCC®
Obsah: 80 kapslí/38 g
Doporučené dávkování: 1 kapsle 3x denně
Návod k použití: ráno, v poledne a večer, po jídle, zapít. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávkování. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Výrobek není určen dětem do 3 let.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

již od září 2021 užívám váš produkt 1x denně mycelcaps.nyni jsem v lázních a při masáži mě sestřičky upozornily na nažloutlou kůži.Jiz vloni jsem toto pozorovala na rukách,ale myslela jsem ,že je to asi od sluníčka,byla jsem v září u moře,kde jsem se hodně opálila....atd.léky jine neberu... děkuji mockrát za odpověď bělmo, zažloutle nemám říkaly sestřičky
Kamila Skrivankova
23. 4. 2022
Dobrý den. Prosím, jaká je otázka? Možná máte na mysli, jestli fin Mycelcaps může mít souvislost s nažloutlou kůží? Nikdy jsme se zatím s něčím takovým nesetkali. Netušíme, z čeho toto můžete mít. Finclub
Finclub
27. 4. 2022
Jsem dva roky po operaci prsu. Užívám léky Anastrozol teva a Caltrate. Po operaci jsem začala užívat mycelcaps asi rok. V loni mi zjistili žlučníkové kameny a doporučili mě mycelcaps neužívat. Jsem už po operaci žlučníku. Má mycelcaps vliv na žlučník a trávení ? Mohu dál mycelcaps užívat?
Viera Šťastná
10. 3. 2022
Dobrý den, pokud již máte žlučník venku, nevidím žádnou kontraindikaci a Mycelcaps byste měla nadále bez problému užívat. Za dotaz děkuje MUDr. Jana Brychtová
Finclub
10. 3. 2022

Strana 1 z 13

Recenze

 • Začali jsme brát pro posílení imunity během Covidu. Cítím se po letech mnohem lépe, mojí ženě výrazně snížil tlak a navíc využíváme i při jakýchkoliv známkách bolesti nebo nachlazení. Zvýšíme denní dávku a jakákoliv nemoc je pryč. Mohu jen doporučit.
  Petr
 • Můj oblíbený přípravek, osvědčil se mi na mnoha úrovních, a zejména teď, v covidovém období – podpořil léčbu a zmírnil pocovidové komplikace, včetně chronické únavy a oslabení.
  Stanislav
 • Když jsem ho užívala, upravil se mi spánek. A taky už nemám tak silnou alergii.
  Gabriela
 • Skvělý doplněk zdraví, vyzkoušel jsem a mohu jen potvrdit.
  Radovan

Strana 1 z 5

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia