fin Kromisatabs

  • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300909

EAN: 6428300003301

Chrom pro podporu správné hladiny cukru v krvi

Vaše cena: 405,00 Kč
  • Produkt je skladem

Popis zboží

Kromisatabs obsahuje chrom získaný z kukuřičného škrobu.

Chrom je důležitý stopový minerál, který přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi a k normálnímu metabolismu makroživin (mezi makroživiny řadíme bílkoviny, sacharidy, tuky, tělo díky nim získá dostatek energie k zajištění nezbytných životních funkcí).

Chrom se nadměrně vylučuje např. při fyzické práci, duševním vypětí, v těhotenství. Při jeho nedostatku může dojít k narušení metabolismu glukózy (cukru, který je hlavním zdrojem energie člověka), což se může projevit únavou.

Parametry

Složení: v 1 tabl. kukuřičný škrob (pojivo) 332 mg, látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, hořečnaté soli mastných kys., oxid křemičitý; chrom pikolinát. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla. Vhodný pro vegany.
Obsah účinných látek: v 1 tabl. (% denní referenční hodnoty příjmu): chrom 50 μg (125%).
Obsah: 120 tablet/48 g
Doporučené dávkování: 1 tabl. denně.
Návod k použití: v poledne, cca hodinu před jídlem, zapít. Nepřekračovat denní dávkování. Přípravek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou, vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den, může se užívat Kromisatabs spolu s lékem na cukrovku Siofor? Děkuji za odpověď.
Lenka Marková
7. 2. 2022
Dobrý den. Kromisatabs je doplněk stravy - potravina obsahující chróm. Není žádný důvod, proč by nemohl být užíván spolu s lékem Siofor. Finclub
Finclub
14. 2. 2022
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, ráda bych Kromisatabs využila ke snížení chuti na sladké. Je to možné i když plně kojím? Děkuji za odpověď.
Martina
9. 11. 2021
Dobrý den, v 6nedělí určitě ne, pokud je dítko starší, doporučuji začít 1/2 tbl a dle reakce dítěte (tj. začne-li prs odmítat) bych Kromisatabs nedávala, počkala třeba měsíc a zase to zkusila. Pokud negativní reakce nebudou, můžete Kromisatabs bez problémů brát. Za dotaz děkuje MUDr. Jana Brychtová
Finclub
16. 11. 2021

Strana 1 z 2

Recenze

  • Pred dvomi rokmi mi bol diagnostikovaný Diabetes mellitus typ 2. Po počiatočnom liečení inzulínom, zmene životného štýlu a úprave stravovacích návykov som prešiel na liečbu tabletami. Stav mojej glykémie bol ako tak uspokojivý, mal som však problém glykémiu ustáliť v nejakom rozumnom rozmedzí. Kolísanie od 4,5 do 9,5 mmol/l bolo nutné stabilizovať. Vyskúšal som niekoľko ponúkaných produktov, no iba s malým efektom. Náhodou sa mi dostal do rúk váš katalóg, povedal som si, že skúsim KROMISATABS. Po 3 týždňoch sa mi glykémia upravila v rozmedzí 4,5-7,5 mmol/l, čo si myslím, že je uspokojivé. Pôsobil na mňa aj tým, že som nemal chuť na sladkosť a ani pocit hladu, čo je u diabetikov dosť podstatná vec. Viem, že v ponuke máte veľa produktov a ak budem spokojný, určite si kúpim aj iné. Ď. Ľ., Piešťany
    Ď. Ľ.

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 30 let
na trhu

Garance lékařského
grémia