fin Glandincaps

 • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300907

EAN: 6428300003868

Pupalka pro hormonální rovnováhu

Vaše cena: 1 185,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Glandincaps obsahuje olej z pupalky dvouleté (Oenothera biennis)

Pupalkový olej je za studena lisovaný, získává se z prvního lisování (tzv. panenský olej), je zpracován bez použití chemikálií, pouze mechanickým lisováním, jsou v něm zachovány všechny účinné složky. 

Je obohacen o vitamín E, který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Pupalka dvouletá (bohatý zdroj kyseliny gamalinolenové - GLA) je přínosná u předmenstruačního napětí, pomáhá zachovat hormonální rovnováhu a komfort během menstruace. Je součástí péče o srdce a cévy, o kožní a pojivové tkáně, o přirozenou obranyschopnost organismu. GLA má pozitivní účinky na kardiovaskulární systém a udržení optimální hladiny cholesterolu.

Parametry

Složení: 1 kapsle: za studena lisovaný pupalkový olej 500,5 mg, modifikovaný škrob (stabilizátor), glycerin (zvlhčující látka), karagenan (irský mech, želírující látka), D-alfa-tokoferol ze sóji, fosforečnan sodný (regulátor kyselosti). NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla. Vhodný pro vegany. V odbouratelném eko obalu z cukrové třtiny.
Obsah účinných látek: ve 4 kapslích (% denní referenční hodnoty příjmu): kyselina gamalinolenová (GLA) 187 mg, vitamín E 10 mg (83,33%)
Obsah: 168 kapslí/117 g
Doporučené dávkování: 2 kapsle 2x denně
Návod k použití: ráno a v poledne, s jídlem, zapít. Nepřekračovat denní dávkování. Výrobek není určen dětem do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den, jak dlouhodobě lze pupalku užívat? Zvažuji užívání kvůli PMS a bolestivé menstruaci. Užívá se denně nebo jen v týdnu před a při menstruaci? Děkuji.
Stanislava
15. 11. 2023
Dobrý den. Na základě mnohaletých zkušeností klientek s užívání pupalky - Glandincapsu doporučujeme v případě bolestivé menstruace a PMS užívat TRVALE. Klientky nejčastěji zmiňují užívání 2-2-2 či 2-0-2. S pozdravem Finclub
Finclub
27. 11. 2023
Dobrý den, mohu se zeptat jaký je rozdíl mezi produktem, co si mohu koupit zde a tím z lékárny? Je to rozdíl asi 500,-, tak jsem se chtěla zeptat v čem to spočívá. Děkuji vám za odpověď.
Martina
17. 9. 2023
Dobrý den. Nejsme schopni se zaručit za obsah jiných produktů. Na základě inspekčních kontrol ale víme, že některé jiné produkty nemusí obsahovat to, co deklarují na etiketách. U našeho finského dodavatele jsme si na 100% jistí, že to, co je uváděno na etiketě, skutečně produkt obsahuje. Další záležitostí je kvalita pupalkového oleje a zdroj pupalky. Jsme schopni garantovat tu nejvyšší možnou kvalitu a čistotu u finského producenta, u ostatních původ a čistotu neznáme. A poslední argument je ten, že již 30 let fungujeme na trhu a máme třicetileté zkušenosti a s námi i naši klienti. Opakovaně máme zprávy, kdy klienti se vrací k našim produktům po jejich zkušenosti s některými jinými. Je na Vaší volbě, pro který produkt se rozhodnete a hlavně, jak Vám bude fungovat. S pozdravem Finclub
Finclub
5. 10. 2023

Strana 1 z 7

Recenze

 • Je to opravdu top produkt, otestovala jsem ho na vlastní kůži. Menstruační bolesti jsou mnohem mírnější, moje pleť krásnější, pružnější. Trápil mě PMS, ale díky pupalce se i to vyřešilo, jsem klidnější, spokojenější, nejsem podrážděná. Mívám občas reakci po líčidlech, oční stíny až tak, že mě štípou víčka. V tom případě kapsli propíchnu a potírám si červené a podrážděné místo olejem. Úleva přijde velmi rychle. A ještě vlasy - nemohla jsem si po pupalce nevšimnout jejich pevnosti, lesku a taky méně vypadávají. Nehty jsou pevnější. Splňuje všechna má očekávání. Doporučuji jak mladším, tak i starším dámám.
  Hanka G.
 • Silná, bolestiva MS, taky by bupalka zabrala? Dle lékaře vše v pořádku ale první 3 dny jsem odrovnana. Pokud ano tak poprosím jak užívat a jak dlouho aby se to upravilo. Už beru Pycnogenol strong a vypadá to že zabral na PMS ale ty první tři dny jsou šílene. Děkuji
  Miluše Davídková
 • Během školního roku se mému synovi v MŠ nevyhnul zánět spojivek. Zašli jsme k dětské lékařce, ale už dva dny před návštěvou jsem mu nasadila vaši pupalku. Paní doktorka se na nás podívala a řekla, ať už jen dodržíme karanténu, že je to dobrý. Teď se snažím mít doma stále alespoň pár kapsliček Glandinu, pro jistotu.
  Lucie
 • Posílám zkušenost mé neteře. Ani jsem netušila, s čím už roky bojuje. Svěřila se mi, až když si všimla, že už několik let dělám Finclub. Zůstala jsem beze slov a dojatá. S její lupénkou se stal neskutečný pokrok! Co jsme nasadili? Nejdřív chlorellu, velmi pomalu, pak Avis, ale hlavně Glandincaps a Pycnogenol. Jsem nesmírně šťastná, že náplní mé práce je lidem pomáhat se zdravím, krásou i sebevědomím. Je to požehnání, ne práce.
  SK

Strana 1 z 4

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 30 let
na trhu

Garance lékařského
grémia