fin Femiveltabs

  • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300933

EAN: 6428300003080

Pro ženy po čtyřicítce, pro menopauzální pohodu

Vaše cena: 950,00 Kč
  • Produkt je skladem

Popis zboží

Femiveltabs je zdrojem sójových izoflavonů, červeného jetele a vitamínu E. Tyto rostlinné extrakty příznivě ovlivňují fyzický i psychický stav ženského organismu v době klimakteria. Menopauza je přirozený jev v životě ženy, který se obvykle dostaví ve věku okolo padesáti let. Úbytek estrogenů a hormonální změny mohou být spojené s příznaky jako návaly horka, pocení, nervozita, podrážděnost.

Červený jetel pomáhá udržet pohodlí, vitalitu a pohodu v průběhu menopauzy. Je součástí péče o normální stav kostí, o kardiovaskulární systém - činnost srdce a krevní tlak.

Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Parametry

Složení: 1 tablety: 40% extrakt sójových izoflavonů 125 mg, látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulózy, hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý; prášek jetele lučního 28 mg odpovídající 500 mg květů čerstvého lučního jetele, DL-α-tokoferyl-acetát. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla. Vhodný pro vegany.
Obsah účinných látek: v 1 tabletě (% denní referenční hodnoty příjmu): sójové izoflavony 50 mg, vitamín E 10 mg (83,33%)
Obsah: 60 tablet/17 g
Doporučené dávkování: 1 tableta denně
Návod k použití: ráno, po jídle, zapít. Nepřekračovat denní dávkování. Obsahuje sóju. Není určen dětem a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli bych mohla brát lék Femiveltabs, když mám po operaci nohu křečových žil, teda již 25let, ale křečáky mám vrácené na noze.Brala jsem do nedávna Oestrogel, bohužel se to nelíbilo na vyšetření prsů, říkali, abych ho vysadila a pokud možno vydržela ty návaly.Slyšela jsem, že veškeré tablety právě škodí žilám, proto mně je pan doktor nepsal.Děkuji.Pecháčová.
Jana Pecháčová
1. 5. 2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je možné a jak dlouho brát 2 tbl. Femiveltabsu. Mám po hysterektomii. Děkuji
DS
2. 6. 2018
Dobrý den, Femiveltabs lze brát neomezeně, v případě potřeby až 3x1, poté, co nepříjemné příznaky klimakteria pominou, lze postupně snižovat. Za dotaz děkuje MUDr Jana Brychtová
Finclub
20. 6. 2018

Recenze

  • Projevuje se u mě začínající menopauza a Femiveltabs na mě zapůsobil opravdu perfektně! Hned po týdnu, co jsem ho brala, jsem se postupně cítila mnohem lépe. S každým dnem mizely černé myšlenky a deprese, které jsem začala mít koncem roku (byla jsem z toho mimo, bylo to pro mě něco úplně nového). Srovnal se mi cyklus, což jsem byla taky ráda. Koupila jsem si další dvě balení, nechci riskovat a zůstat bez zásob :-) Musím říct, že z produktů Finclubu jsem fakt nadšená!
    Kamila

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia