fin Colostrum

 • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 200020

100% kozí kolostrum - pro každodenní podporu zdraví

Vaše cena: 1 910,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Colostrum obsahuje 100% kozí kolostrum, které je bohatým zdrojem mnoha zdraví prospěšných látek. 

Kolostrum není možné vyrobit chemickou či syntetickou cestou - je jedinečné, nenahraditelné a nenapodobitelné. Tato unikátní tekutina je vylučována samicemi bezprostředně po porodu mláděte, odebírá se ovšem jen takové množství, které mláděti nechybí (jakmile se kůzle napije, zbylá část kolostra je oddojena a zpracována). 

Kolostrum obsahuje značné množství prospěšných látek - např. aminokyseliny, imunitní faktory (laktoferin, cytokiny, oligosacharidy, imunoglobuliny), růstové faktory, enzymy, vitamíny a minerály. 

Díky obsahu těchto složek kolostrum:

 • pečuje o funkci imunitního systému
 • podporuje regeneraci organismu po fyzickém výkonu nebo po nemoci
 • přispívá k zachování zdravé střevní mikroflóry
 • podporuje metabolismus tuků
 • pozitivně ovlivňuje proces hojení
 • je vhodné pro sportovce, rekonvalescenty, unavené či oslabené jedince 
 • je užitečné pro posilnění obranyschopnosti
 • podporuje rekonvalescenci a regeneraci sil

Farmy, z kterých je kolostrum získáváno, chovají zvířata tradičním způsobem se zárukou kvalitního prostředí a přístupu. Jedná se o české a slovenské ekologické farmy s minimální technizací a chemizací a malým počtem zvířat. Zvířata jsou pečlivě vybírána a kontrolována, je jim umožněno, aby se pásla a žila, jak je jim přirozené. Výrobní proces je patentován a garantuje maximální možné zachování původních aktivních látek.

 

Parametry

Složení: 1 kapsle: 100% kozí kolostrum 250 mg, HPMC kapsle (čistě rostlinný obal kapsle z celulózy). NEOBSAHUJE kvasnice, lepek a sladidla.
Obsah účinných látek: ve 2 kapslích: kozí kolostrum 500 mg
Obsah: 60 kapslí/19 g
Doporučené dávkování: 2 kapsle denně
Návod k použití: ráno a v poledne, minimálně půl hodiny před jídlem, zapít. Nepřekračovat denní dávkování. Výrobek není určen pro děti do 3 let a jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nevystavujte nadměrnému teplu, ani přímému slunečnímu záření. Po otevření skladujte uzavřenou dózu v chladničce. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Karvinská 21, 737 01 Český Těšín
Výrobce: Betula Pendula, s.r.o., Heršpická 813/5, 639 00 Brno

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli Colostrum pomůže i jako podpora růstu. Dceři je 16 let a měřil 153cm, já 175cm stejně. Už 2 roky nevyrostla ani o cm. Bylo mi toto doporučeno. Ale nikde jako podpora růstu tu napsáno nevidím. Děkuji
Michaela
23. 2. 2022
Dobrý den. Kolostrum obsahuje růstový faktor. Nakolik užívání kolostra dokáže podpořit růst u člověka netušíme. Asi je třeba hledat v cizojazyčných studiích. Každopádně je to látka, která je vysoce ceněná a vzácná a pro lidský organismus velmi užitečná. Finclub
Finclub
2. 3. 2022
Dobrý den je možno ke colostru podávat i samotný Vít.D nebo ho colostrum obsahuje? Děkuji jedná se o 13l slečnu děkuji
Eva
28. 1. 2022
Dobrý den. Ano, je možné přidávat ke colostru vitamín D3. Kolostrum obecně obsahuje různé vitamíny a minerály, které jsou v kolostru obsaženy přirozeně. Finclub
Finclub
1. 2. 2022

Strana 1 z 13

Recenze

 • Oblíbenec mých dětí a navíc velmi nápomocný v udržení obranyschopnosti. Přípravek, který rozhodně stojí za doporučení.
  Alina
 • Jsem astmatička a díky kolostru jsem se z Covidu dostala velice rychle. Cítila jsem, jak nemoc ovlivňuje moje tělo, vnímala bolest ve svalech, únavou prospala celé noci i části dnů. 4 dny od prvních příznaků jsem začala brát kozí kolostrum ve zvýšené dávce a již druhý den cítila, jak moje tělo sílí. Začal ho brát i manžel a děti, a přesto, že byli se mnou v blízkém kontaktu, neonemocněli. Manžel se cítil silnější a taky se zbavil úporného kašle, který ho trápil již 2 měsíce (a který dle testů nebyl způsoben koronavirem). Po této osobní zkušenosti jsme se rozhodli pořídit kozí kolostrum také našim rodičům a prarodičům.
  rodina Pl.
 • S Finem mám prvotřídní zkušenost :-) vynikající je Mycelcaps! Zinkofresh jako 1. pomoc... A ještě velkým pomocníkem bylo u nás Colostrum! Všem vřele doporučuji, za mne milión 1 s hvězdičkou.
  J.J.
 • Je pravda, že je to vynikající výrobek. Můj nejmladší syn ho zbožňuje :-)
  A.M.

Strana 1 z 4

Související a podobné produkty

fin Cow Colostrum

 • Doplněk stravy
 • DO VYPRODÁNÍ
 • 845,00 Kč

100% kravské kolostrum - péče o imunitu a vitalitu - DO VYPRODÁNÍ

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia