fin Aleracaps

 • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300991

EAN: 6428300003189

Výtažek z perily křovité

Vaše cena: 495,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Aleracaps obsahují výtažek z perily křovité (Perilla frutescens), která přispívá k ochraně organismu ve znečištěném prostředí. 
Perila obsahuje substance, které pomáhají zmírňovat nežádoucí reakce na pyl, prach, houby či plísňové výtrusy. Tato rostlina produkuje cytokiny - látky, které se významně účastní imunitní odpovědi organismu. 
Produkt nesnižuje pozornost, nevyvolává ospalost, nevytváří návyk. 

Parametry

Složení: 1 kapsle: mikrokrystalická celulóza (látka protispékavá), 150,07 mg sušeného extraktu z perily křovité (Perilla frutescens), rostlinná HPMC kapsle. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla. Vhodný pro vegany.
Obsah účinných látek: ve 2 kapslích: 300,14 mg sušeného extraktu z perily křovité což odpovídá 16 g čerstvých listů rostliny.
Obsah: 24 kapslí/10 g
Doporučené dávkování: 2 kapsle denně.
Návod k použití: ráno, nezávisle na jídle, zapít. Nepřekračovat denní dávkování. Výrobek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den, vyrábí se ještě kapky ALERAMIS? Děkuji
Kateřina
8. 6. 2021
Dobrý den. Tekutý přípravek Aleramis se již nevyrábí, jelikož byla velice nízká prodejnost. Jako náhrada jsou v prodeji kapsle Aleracaps. Finclub
Finclub
10. 6. 2021
Dobrý den, prosím o informaci, zda je pravidelné užívání fin Aleracaps v období senné alergie bezpečné i v těhotenství a v období kojení, předem děkuji.
Dagmar Mackaničová
7. 4. 2021
Dobrý den. Nemáme zprávy, že by nebyl vhodný. Je ale vhodnější toto konzultovat s Vaším lékařem. S pozdravem, Finclub
Finclub
13. 4. 2021

Strana 1 z 3

Recenze

 • Beru kapky od Finclubu a alergie, musím to zaklepat, stále dobré. Kýchání na mě sice občas přijde, např. když jdu se psem přes louku, ale doma to pak přejde. Posledních 5-6 let jsem to touto dobou mívala fakt hrozné. I v noci se mi ucpal nos, kýchala jsem i dvě hodiny v kuse. Letos VŮBEC! Jsem velmi ráda. Brávala jsem jakési homeopatické kuličky, které ale neúčinkovaly… Jsem šťastná, příští rok se zase na jaro připravím a budu brát tyto doplňky stravy. Možná nějaký vliv mělo, že jsem přes zimu brala kozí kolostrum (COLOSTRUM).
  Kamila
 • Pomáhá i zvířátkům - Naše fenka má alergii na traviny, od března do konce září se trápí. Naskáčou jí červené pupínky, svědí, v poslední fázi sleze celá srst od hrudi dolů, kůže je mokvavá a rozdrápaná. Od té doby, co jsem zkusila ALERACAPS s GLANDINCAPSEM jsou příznaky o 80 % menší! Dávám 1 kapsli Glandincapsu ráno a 1 kapsli Aleracapsu večer, vždy se žrádlem. Chci vám poděkovat, protože nyní máme zase klidné noci a nebudí nás kňourající a drápající se pes.
  FC
 • Aleramis i Bi-iomare caps užíváme již několik let a stále je máme doma po ruce. Obojí nám velmi pomohlo zvýšit imunitu a zbavit se alergických potíží. * Kapsle s Perillou jsou to jediné, co mohu bez problémů užívat a co mi opravdu pomáhá. Doufám, že to nepřestanete prodávat, to už bych neměla nic. Dlouho mi trvalo, než jsem tento přípravek objevila a jsem maximálně spokojená mohu dýchat! * K užívání Aleracapsu nás inspirovaly reference jednoho uživatele. Můj syn (15 let) trpí od dětství alergiemi na trávy, pyly i srstnatá zvířata. Nasadila jsem mu ho ještě před sezónou, a žádné potíže pak neměl. * Aleracaps mám vyzkoušený, pomáhá mi zvládat alergii na potraviny. Věřím, že funguje, protože se cítím lépe. * Od svých dvou let mám alergii a sennou rýmu. Nic mi dosud nepomohlo tak jako Aleracaps. Nejdříve jsem nechtěl jeho působení přecenit. Nástup účinku byl sice pozvolný, ale pomáhal jsem si ještě žvýkačkou. Pro sezónní astma jsem nemohl sportovat, nyní chodím běhat i v květnu! * Tyto výrobky mě mile překvapily. Můj manžel trpí léta sennou rýmou, ale nikdy nic neužíval (je proti všem lékům, pokud nejsou nezbytně nutné). Při užívání Alerminů obtíže pomalu mizely, manžel si výrobky velice chválil a určitě si je znovu objedná. * Alerminy užíváme pravidelně cca od března jako prevenci před hlavním pylovým obdobím, léky pak bereme jen v akutních případech. Hlavní „alergickou sezónu“ jsme díky tomu zmenšili z původních 6 měsíců na dva týdny v roce.
  zkušenosti členů Finclubu

Související a podobné produkty

fin Alermin gums

 • Doplněk stravy
 • 100,00 Kč

Žvýkačky s perilou křovitou

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia