Proč právě echinacea z Finska?

Proč právě echinacea z Finska?

Často se setkáváme s dotazem, v čem je Echinfis lepší než echinaceové kapky, které jsou v lékárnách.

fin Echinfis 100mlHlavní rozdíl je právě v samotné echinacee. Onu základní bylinu totiž dokáže vypěstovat kde kdo - a každé pole a zeměpisná šířka má své specifické složení echiny. Tedy echinacea, která vyroste v Jižní Americe, má zcela jiné složení účinných látek než ta z Finska. Navíc této bylinky je několik druhů.

  • Finclubácká Echinacea purpurea je NA PĚSTOVÁNÍ NEJNÁROČNĚJŠÍ, vyžaduje ve vegetačním období především dlouhé a stálé působení slunce, ne však extrémní vedro - a právě takové podmínky ve Finsku má.
  • Důležitý je ZPŮSOB SBĚRU A ZPRACOVÁNÍ - sbírá se dřevěnými nástroji (kov při kontaktu likviduje účinné látky v bylině), ihned po sběru se převáží na zpracování.
  • ZPRACOVÁNÍ probíhá jedinečnou kombinací luhování v alkoholu a lisování v extrémním mrazu. Tím je zaručen vysoký obsah účinných látek v extraktu.
  • Navíc se Echinfis vyrábí Z CELÉ ROSTLINY, nejen z listů nebo květů, ale i z kořene, a ten bývá také nejdražší. Dokonce se uvádí, že léčivá hodnota listů echinacey je jen podružná, hlavní je kořen.

Popis zboží

Echinfis obsahuje extrakt z třapatky nachové (Echinacea purpurea) pěstované ve Finsku.

Echinacea příznivě ovlivňuje imunitu těla, přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu. Kladně ovlivňuje funkci horních cest dýchacích. Je prospěšná pro normální činnost močových cest. Je vhodnou součástí péče o imunitu, zejména v době zvýšeného výskytu nachlazení.

Doplněk stravy Echinfis se vyrábí z celé rostliny - z listů, květů i z kořene. Při pěstování echinacea vyžaduje dlouhé a stálé působení slunce, ne však extrémní vedro. Ihned po sběru se převáží na zpracování, které probíhá kombinací luhování v alkoholu a lisování v extrémním mrazu.

Parametry

Složení: 100% extrakt z rostliny Echinacea purpurea. Výrobek obsahuje přibližně 60 % alkoholu
Doporučené dávkování: 4 kapky denně.
Návod k použití: ráno s tekutinou po jídle. Nepřekročit denní dávkování. Výrobek není určen dětem a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

 

 

 

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 30 let
na trhu

Garance lékařského
grémia