Laboratorní testy Probi8capsu dopadly výborně

Laboratorní testy Probi8capsu dopadly výborně

Analýzou se ukázalo, že každá kapsle obsahuje minimálně 6násobek deklarovaného množství!

Nedávno na Slovensku probíhal projekt Úřadu veřejného zdravotnictví s názvem „Monitoring probiotik“. V rámci tohoto monitoringu odebrali pracovníci Regionálního úřadu pět vzorků našeho Probi8capsu. Byly zaslány na analýzu, při které se stanovovalo, zda hladiny probiotických bakterií v přípravku odpovídají údajům na obalu.

Výsledek přišla oznámit osobně paní z oddělení hygieny výživy Regionálního úřadu veřejného zdravotnictví. S neskrývaným nadšením nám oznámila, že Probi8caps dopadl úžasně a ukázala nám výsledky testů!

Z čeho byla paní tak nadšená?

V materiálech o Probi8capsu výrobce uvádí, že produkt obsahuje v době výroby minimálně 1x109 probiotik v jedné kapsli. Analýzou se ukázalo, že každá kapsle obsahuje až 6,4x109 až 8,1x109 probiotik, čili minimálně 6násobek deklarovaného množství!

Navíc má Probi8caps vynikající složení - probiotické bakterie jsou doplněné o inulin z čekanky, který podporuje jejich růst a zároveň pomáhá vytvořit rovnováhu v trávicím traktu. Probiotické bakterie jsou chráněny před nepříznivými podmínkami při průchodu žaludkem, takže projdou do střev neporušené a maximálně aktivní.

Jsme skutečně velmi rádi, že se opět potvrdila bezkonkurenční kvalita našich produktů a že tak můžeme pomáhat všem lidem zachovat si to nejcennější - zdraví.

fin Probi8caps

Popis zboží

Probi8caps obsahuje inulin a patentovanou směs, která je zdrojem 8 druhů bakterií (viz složení níže). Jedna kapsle obsahuje v momentě výroby jednu miliardu probiotik. Výrobce použil patentovanou technologii, která chrání bakterie, dokud se nedostanou v aktivním stavu do střev, kde se uvolňují z ochranných vrstev.

Inulin - druh rozpustné vlákniny, je živnou půdou pro prospěšné střevní bakterie, může přispět ke správnému zažívání. Doporučuje se v rámci péče o střevní flóru, která bývá narušená např. nevhodnou stravou, užíváním antibiotik, během cest do zahraničí.

Lactobacillus a Bifidobacterium - mléčné bakterie, které jsou nezbytnou součástí střevní mikroflóry, mohou příznivě ovlivnit zdraví konzumenta zlepšením rovnováhy jeho střevní mikroflóry (nositel Nobelovy ceny za fyziologii I. I. Mečnikov poprvé popsal imunomodulační funkci střevních a žaludečních bakteriálních kolonií již v roce 1908).

Probiotika viz Wikipedia a Společnost pro probiotika a prebiotika

Parametry

Složení: 1 kaps.: inulin 382,88 mg, hovězí želatina, patentovaná směs, která obsahuje: Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus acidophilus, Lact. casei, Lact. plantarum, Lact. rhamnosus, Enterococcus faecium, Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium longum; stearan hořečnatý (látka protispékavá). V momentu výroby obsahuje výrobek minimálně 1,0x10^9 probiotik
Obsah: 70 kaps./35 g
Doporučené dávkování: 3 kapsle denně
Návod k použití: ráno, v poledne a večer po 1 kapsli s jídlem. Nepřekračovat denní dávkování. Přípravek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 30 let
na trhu

Garance lékařského
grémia