CARDUMIS - jeden z TOP produktů na českém trhu s ostropestřcem mariánským

CARDUMIS - jeden z TOP produktů na českém trhu s ostropestřcem mariánským

Náš výrobek fin CARDUMIS se dostal mezi 4 nejlépe hodnocené výrobky s ostropestřcem mariánským, které neobsahují pesticidy ani mykotoxiny.

Dne 24.2.2012 celostátní periodikum Mladá fronta DNES uveřejnila v příloze ZDRAVÍ tématiku doplňků stravy v souvislosti s mykotoxiny a pesticidy. Redakce si vybrala 20 výrobků obsahující ostropestřec mariánský a předali je na rozbory mykotoxinů a pesticidů.

Autoři novinového textu mj. uvádí doporučení, jak se vyznat a podle jakého klíče si vybrat doplňky stravy následující informace: „… Vhodné je nakupovat výrobky od renomovaných výrobců. Nebo také od firem, které vyrábějí jak léky, tak doplňky stravy…“. Náš finský producent vyrábí doplňky stravy na farmaceutické úrovni, takže ho můžeme směle řadit právě mezi doporučované výrobce doplňků stravy. Navíc se potvrzuje opět nejvyšší finská kvalita a preciznost nejen při pěstování, ale také při zpracování rostlin a produktů.

Ještě několik informací závěrem: někteří z členů Finclubu se opakovaně dotazují, proč se v některých nealkoholových produktech objevují stopová množství benzoanu sodného či sorbanu draselného. Náš finský výrobce nám opakovaně zdůrazňuje tu skutečnost, že právě v přírodních produktech a extraktech se mohou rozmáhat mykotoxiny a plísně (tak jak o tom zeširoka pojednává příloha Zdraví výše uvedených novin včetně výsledku analýz přírodních produktů s ostropestřcem mariánským). A právě určité množství konzervantů předchází rozmnožování těchto látek. Můžeme tímto konstatovat, že finská firma Hankintatukku Oy ví, co dělá. Nebojme se jí důvěřovat i nadále.

 

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 30 let
na trhu

Garance lékařského
grémia