Akceschopný Sinetrol®

Akceschopný Sinetrol®

Blíží se jaro a s ním přibývá i ohraných titulků jako „Hubneme do plavek“ nebo „Do léta štíhlejší“. Pojďme si raději místo slibů ukázat konkrétní čísla.

Studie z roku 2009 zkoumala účinek Sinetrolu®, který v porovnání s placebem vykázal více než 600% účinnost!

  • Po dobu 12 týdnů bylo sledováno 95 účastníků s nadváhou - 55 žen a 40 mužů ve věku od 22 do 45 let.
  • První skupina užívala denně 900 mg Sinetrolu® (tj. 2 kapsle Slimcapsu, vždy při snídani a obědě), druhá skupina dostávala placebo.

Výsledky?

  • Ženy užívající Sinetrol® snížily svoji tělesnou váhu o 2,1 kg a tuk o 7,5 %.
  • Muži užívající Sinetrol® snížili svoji váhu o 3,2 kg a tuk o 10,7 %.
  • Žádný z účastníků přitom neměnil svoje stravování ani pohybovou aktivitu.

Pokud bychom tedy trochu odlehčili stravu, přidali pohyb (alespoň svižnou chůzi) a znásobili to Slimcapsem, lze očekávat velmi zajímavé výsledky.

 

Popis zboží

Slimcaps obsahuje látku Sinetrol®XPur - patentovaný extrakt získaný z citrusového ovoce (zdroj: červený pomeranč, grapefruit a pomeranč z oblasti Středozemí) a guarany.

  • Extrakt z rostliny Citrus aurantium pomáhá při metabolismu lipidů a podporuje tak kontrolu tělesné hmotnosti. Je užitečný při snaze o udržení správné tělesné hmotnosti, nápomocný v boji s nadbytečnými kilogramy, vhodný pro muže i ženy, kteří chtějí zůstat v dobré kondici. Napomáhá normánímu trávení (upravuje chuť k jídlu). Přispívá také k normální funkci dýchacího systému, spánku a relaxaci.
  • Guarana pomáhá podporovat fyzickou a psychickou vitalitu, energii, pomáhá při únavě. Podporuje imunitní systém a normální trávení. Pomáhá kontrolovat tělesnou hmotnost a metabolismus tuků.

Parametry

Složení: 1 kapsle: extrakt Sinetrol®XPur 450 mg, hovězí a vepřová želatina, látky protispékavé: oxid křemičitý, stearan hořečnatý, barviva: oxid titaničitý, žlutý oxid železa
Obsah: 60 kapslí / 34 g
Obsah účinných látek: ve 2 kapslích: 900 mg patentovaného citrusového extraktu Sinetrol® XPur
Doporučené dávkování: 2 kapsle denně
Návod k použití: 1 cps ráno a 1 cps v poledne, užít s jídlem. Nepřekračovat denní dávkování. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy a k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

 

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 30 let
na trhu

Garance lékařského
grémia