fin Triflextabs

  • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300912

EAN: 6428300094569

Pro dobrý pocit z pohybu (glukosamin, chondroitin, OptiMSM®)

Vaše cena: 1 250,00 Kč
  • Produkt je skladem

Popis zboží

Doplněk stravy Triflextabs obsahuje tři aktivní složky prospěšné pro funkční kloubní aparát - glukosamin, chondroitin sulfát a OptiMSM® (metylsulfonylmetan).

Glukosamin je rostlinného původu, získává se fermentací z kukuřice. Je klíčovým komponentem chrupavčitých tkání, což je důležité pro dobrou pohyblivost a životnost kloubů.

Chondroitin sulfát se získává z mořských ryb. Je důležitou součástí lidských pojivových tkání, které se nachází v chrupavce a kostech. Ovlivňuje pružnost chrupavek a funkci kloubů.

OptiMSM® je organická sirná složka, která se přirozeně nachází v lidském těle, především v kloubech, svalech, kůži. Je jedním z hlavních stavebních látek glykosaminoglykanů, pomáhá udržovat strukturu pojivových tkání, je tak prospěšná pro zdraví kloubů. Patentovaná složka OptiMSM® má pověst nejčistší a nejbezpečnější MSM na světě. Chráněný vícefázový proces destilace jí zabezpečuje 99,9% čistotu a garantuje nejkvalitnější konzistentní formu. Jako jediná má certifikáty GRAS, Kosher, Halal.

Přípravek se doporučuje např. starším lidem pečujícím o svůj pohybový aparát nebo aktivním osobám, jejichž klouby jsou vystavovány nadměrné zátěži.

Parametry

Složení: 1 tablety: glukosamin hydrochlorid 500 mg, mořský chondroitin sulfát 440 mg, MSM metyl sulfonyl metan 300 mg, stearan hořečnatý (látka protispékavá). NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla.
Obsah účinných látek: v 1 tabletě: 415 mg glukosaminu, 400 mg mořského chondroitin sulfátu, 300 mg OptiMSM® (metylsulfonylmetanu).
Obsah: 90 tablet/113 g
Doporučené dávkování: 1 tableta denně
Návod k použití: ráno, po snídani, zapít. Výrobek není určen dětem do 3 let. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávkování. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den, zakoupila jsem si výrobek Triflex tabs,(jsem po artroskopii kolene a potíže z chůzí a sportem se vrátily) beru Letrox na hypofunkci štítné žlázy, asi jsem se nejdříve měla domluvit se svým endokrinologem, ale o co se mi jedná, že bych vlastně neměla užívat praparáty ani stravu, ve které je jód, tento preparát obsahuje mořský chondroitin a tak nevím, zda je tam jód, není tam napsaný, můžete mi toto zjistit, myslím, že můj lékař by to možná také nevěděl, čerpal by z letáku na lahvičce,zatím jsem balení dnes zakoupené neotevřela, díky Bláža z Teplic
Blažena Dortová
30. 12. 2019
Dobrý den, výrobek jód neobsahuje. Finclub
Finclub
6. 1. 2020
Dobrý den,mám 14 letého syna který hraje hokej na extraligové úrovni.Začíná mít problémy s koleny a rameny.Kolena někdy bolí z přetížení a hlavně lupou a vržou.Nově se přidaly ramenní klouby.Užívá fintabs CD.Chtěla bych se zeptat na doplňky,které by měl užívat na klouby (triflex tabs,flexigel...).Děkuji za odpověď
Jana Zavoralová
11. 8. 2019
Dobrý den, ráda bych Vám pro syna doporučila přidat Triflextabs a Flexistrong. Za dotaz děkuje MUDr. Jana Brychtová
Finclub
14. 8. 2019

Strana 1 z 2

Recenze

  • Kvůli nešťastné náhodě se mi stala nemilá věc, a to zlomenina kolene. Myslela jsem si, že se po tomto úrazu budu dávat dlouho do pořádku. Byl mi doporučen Triflextabs, začala jsem tedy užívat doporučenou denní dávku (jednu tabletu denně). Již po užití jednoho balení jsem pocítila značné zlepšení. Nyní jsem doužívala třetí balení a bolesti zcela vymizely. Koleno mám v pořádku a dokonce jsem si zase zvládla s vnukem zahrát na schovávanou.
    Dagmar

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia