Gel na problematické partie

Katalogové číslo: 804007

Do vyprodání zásob!

Vaše cena: 450,00 Kč
  • Produkt je nedostupný

Popis zboží

Gel je zdrojem látek, které podporují zlepšení kvality pleti a poskytují jí výživu vhodnou pro potlačení vzniku problematických partií (např. stehna, pozadí). Přispívají k tomu, aby tyto partie byly pevné a pružné. Gel se velmi dobře se vstřebává, umožňuje perfektní masáž, má chladivý efekt, přináší pokožce osvěžení.

Obsahuje výtažek z Goji (kustovnice čínská - roste na svazích Himaláje, extrémní klimatické podmínky daly keřům Goji unikátní schopnost přežití a značný obsah příznivých látek), granátového jablka (nápadný vzhled a lahodná chuť dělají z granátového jablka jeden z nejcennějších druhů podzimního ovoce, obsahuje vysoký podíl minerálů a vitamínů, má značné výživové vlastnosti), extrakt z mořské řasy Fucus vesiculosus (obsahuje jód, vitamíny, minerály), výtažek z Hedera helix (břečťan popínavý), extrakt ze semen rostliny Paullinia cupana (Guarana), k dosažení žádoucích účinků přispívá i kofein a karnitin nebo Aloe Vera.

 Španělské Laboratoře Forenqui vyvinuly kosmetickou řadu, která využívá příznivé účinky plodů Goji a granátového jablka. Obsah tohoto červeného ovoce způsobil, že se výrobkům přezdívá zjednodušeně „červená kosmetika“, která je rozdělená na tělovou a obličejovou řadu.

Množství obsažených látek nabízí pleti kvalitní péči, která pomáhá udržet si hezkou pokožku a aktivně bojovat s přibývajícími lety.  

Upozornění: pouze k vnějšímu použití. Uchovávat mimo dosah dětí. 

Do vyprodání zásob

Parametry

Obsah: 250 ml
Návod k použití: používejte ráno a večer na oblasti těla, kde chcete dosáhnout žádoucího efektu.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Laboratorios Forenqui, S.A., Camino de la Coma, Apartado de correos 159, 46220 Picassent (Valencia)

Diskuze k produktu

Nebyly nalezeny žádné komentáře.

Recenze

    Nebyly nalezeny žádné recenze.

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia