Fintabs CD bori

 • Nejprodávanější
 • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300953

EAN: 6428300003646

Pro pevné kosti v každém věku

Vaše cena: 610,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Fintabs CD bori obsahuje složky, které poskytují organismu výživu pro pohybový aparát, vápník je zde obohacen o hořčík, křemík, bor, vitamíny K1, D3, C a biotin. Tyto látky jsou  užitečné pro střední generaci, seniory, ženy v přechodu.

 • Vápník přispívá k normální: srážlivosti krve, energetickému metabolismu, činnosti svalů, funkci nervových přenosů a trávicích enzymů, podílí se na procesu dělení a specializace buněk, je potřebný pro udržení normálního stavu zubů a kostí, vápník je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí.
 • Hořčík přispívá: ke snížení míry únavy a vyčerpání, k elektrolytické rovnováze, přispívá k normálnímu: energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy, svalů a psychiky, syntéze bílkovin, přispívá: k udržení normálního stavu kostí, zubů a podílí se na procesu dělení buněk.
 • Bor je předmětem studií zkoumajících, jak dalece je důležitý pro kosterní soustavu a zda pomáhá snižovat vylučování vápníku z těla, což je problém zejména ve starším věku.
 • Křemík je jedním ze základních stavebních kamenů svalových tkání. Jeho obsah v pojivových tkáních s věkem klesá, přitom jeho příjem prostřednictvím potravy je mnohdy nedostatečný.
 • Vitamín K přispívá k normální srážlivosti krve a normálnímu stavu kostí.
 • Vitamín D přispívá k normálnímu vstřebávání vápníku a fosforu, k udržení normálního stavu kostí, svalů, zubů, k normální funkci imunitního systému a podílí se na procesu dělení buněk, vitamín D je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí.
 • Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže, zubů a dále přispívá k normálnímu: energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy a psychiky, dále přispívá k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidatnivním stresem, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k regeneraci redukované formy vitamínu E a zvyšuje vstřebávání železa.
 • Biotin (vitamín H, B7) přispívá k normálnímu: energetickému metabolismu a metabolismu makroživin, k normální činnosti nervového systému a psychické činnosti, k udržení normálního stavu vlasů, sliznic a stavu pokožky.

S ohledem na obsah vitamínu K je třeba dbát zvýšené opatrnosti u osob užívajících léky snižující krevní srážlivost.

Parametry

Složení: 1 tablety: uhličitan vápenatý, uhličitan hořečnatý, čištěný diatomit SiO2, kyselina askorbová, látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý; L-askorbová kys., boritan sodný, cholekalciferol, fyllochinon, D-biotin. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla.
Obsah účinných látek: ve 4 tabl. (% denní referenční hodnoty příjmu): čištění diatomit SiO2 420 mg (tj. 196 mg křemíku), vápník 400 mg (50%), hořčík 240 mg (64%), vitamín C 75 mg (94%), bór 3,2 mg, vitamín K1 70 μg (93%), biotin 30 μg, (60%), vitamín D3 10 μg (200%). Obsah: 300 tablet/219 g
Obsah: 300 tablet
Doporučené dávkování: 4 tablety denně.
Návod k použití: 2 tbl ráno a 2 tbl v poledne před jídlem s tekutinou. Nepřekračovat denní dávkování. Výrobek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den, píšete dávkování 4 tabl.denně, to je zřejmě dávka pro dospělého, kolik tablet denně doporučujete prosím Vás pro 5 leté dítě? Děkuji KN.
Kateřina
4. 11. 2016
Dobrý den. Doplňky stravy jsou určeny pro děti od 3 let. Obecně se doporučuje pro děti od 3 let poloviční dávkování než pro dospělé. Pro 5leté dítě bychom doporučili 1 tabletu denně. S pozdravem Finclub
Finclub
7. 11. 2016
Dobrý den, může brát tento preparát, muž který bere léky na ředění krve Warfarin. Prosím o doporučení něco jiného. Má málo vápníku, řídké kosti a má kardiostimulátor. Děkuji M.KOLÁŘOVÁ 68Let
Milan Kolář
21. 10. 2016
Dobrý den, tento produktu obsahuje velmi malé množství vitamínu K1 - 70 mikrogramů... Přesto, pakliže si osoba s Warfarinem hlídá svoji stravu a nejí např. listovou zeleninou, je nutné říci, že tento produkt vitamín K1 obsahuje... Známe osoby, kteří tento produkt i při užívání Warfarinu naprosto běžně užívají a hlídají si ostatní stravu. Je na Vás, jak se rozhodnete. S pozdravem Finclub
Finclub
24. 10. 2016

Recenze

 • Pomáhá i zvířátkům - V mém okolí se u psů i koček osvědčil VI-VA COLLAGEN (1-2x denně 15 ml, dle váhy a dispozic) - pro zlepšení a udržení dobrého stavu šlach, kloubů i hezké srsti. Vhodná je i kombinace s některým z FINTABSŮ - pro dobrý stav pohybového aparátu u velkých plemen psů, u rychle rostoucích mláďat, u starších psů jsou pak lepší výsledky při dysplaziích a bolestech kloubů, rozvoj artrózy je pomalejší a zlepšuje se pohyblivost.
  FC
 • Má zkušenost se týká problémů se šlachami a s otoky kloubů. Po doporučeních paní doktorky Zicháčkové (poradila mi na základě osobních zkušeností v rodině) jsem se přesvědčila, jak skvělými přípravky jsou Vi-vaHA collagen, Flexistrong, VitaK2+D3tabs a Fintabs CD bori - přesněji řečeno jejich kombinace. Zaznamenala jsem totiž viditelné výsledky během pouhých několika dní - noha přestala být oteklá a mohla jsem na ni došlápnout. Teď už můžu chodit téměř bez bolesti, konečně neberu žádné prášky, a hlavně - noha je pořád lepší a lepší, já už běžně a v pohodě chodím.
  J.G.
 • Řídnutí kostí. PROBLÉM: žena 68 let, prokázaná osteoporóza. Paní užívala 2 roky potravní doplňky z lékárny. Za tuto dobu nastalo zlepšení o 0,2 %. Doporučeno z Finclubu: Fintabs CD bori - 2x2, 3 měsíce VÝSLEDEK: po dobrání proběhlo kontrolní měření, výsledkem je zlepšení o 80 %!
  Luďka S.
 • Moje nejoblíbenější jsou Fintabsy. Užívám je střídavě už 18 let, jsou to moje stěžejní produkty. Pomohly mi vyřešit problémy s pohybovým aparátem.
  Libuše H.

Podobné produkty

Fintabs pro

 • Doplněk stravy
 • 630,00 Kč

Pro krásné vlasy, nehty a pleť

Fintabs C

 • Doplněk stravy
 • 580,00 Kč

Pro pružné klouby a zdravou pokožku


Fintabs CD

 • Doplněk stravy
 • 580,00 Kč

Děti rostou a potřebují vápník

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia