Fintabs CD bori+K2

 • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300126

Pro pevné kosti v každém věku - nově s vitamínem K2

Vaše cena: 725,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Fintabs CD bori+K2 poskytuje organismu výživu pro pohybový aparát - vápník je obohacen o hořčík, křemík, bor, vitamíny D3, C, K2 a biotin. 
Tyto látky jsou užitečné pro střední generaci, seniory, ženy v menopauze.

 • Vápník přispívá k normální: srážlivosti krve, energetickému metabolismu, činnosti svalů, funkci nervových přenosů a trávicích enzymů, podílí se na procesu dělení a specializace buněk, je potřebný pro udržení normálního stavu zubů a kostí, vápník je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí.
 • Hořčík přispívá: ke snížení míry únavy a vyčerpání, k elektrolytické rovnováze, přispívá k normálnímu: energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy, svalů a psychiky, syntéze bílkovin, přispívá: k udržení normálního stavu kostí, zubů a podílí se na procesu dělení buněk.
 • Bor je předmětem studií zkoumajících, jak dalece je důležitý pro kosterní soustavu a zda pomáhá snižovat vylučování vápníku z těla, což je problém zejména ve starším věku.
 • Křemík je jedním ze základních stavebních kamenů svalových tkání. Jeho obsah v pojivových tkáních s věkem klesá, přitom jeho příjem prostřednictvím potravy je mnohdy nedostatečný.
 • Vitamín K2 přispívá k normální srážlivosti krve a k normálnímu stavu kostí, zároveň pomáhá chránit cévy před ukládáním vápníku.
 • Vitamín D přispívá k normálnímu vstřebávání vápníku a fosforu, k udržení normálního stavu kostí, svalů, zubů, k normální funkci imunitního systému a podílí se na procesu dělení buněk, vitamín D je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí.
 • Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže, zubů a dále přispívá k normálnímu: energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy a psychiky, dále přispívá k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidatnivním stresem, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k regeneraci redukované formy vitamínu E a zvyšuje vstřebávání železa.
 • Biotin (vitamín H, B7) přispívá k normálnímu: energetickému metabolismu a metabolismu makroživin, k normální činnosti nervového systému a psychické činnosti, k udržení normálního stavu vlasů, sliznic a stavu pokožky.

Parametry

Složení: uhličitan vápenatý, uhličitan hořečnatý, čištěný diatomit SiO2, látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, hořečnaté soli mastných kyselin, zesíť. sůl karboxymethylcelulózy; L-askorbová kys., boritan sodný, cholekalciferol, menachinon, D-biotin. Neobsahuje laktózu, kvasnice, sladidla a lepek.
Obsah účinných látek: ve 4 tabl.: čištěný diatomit SiO2 420 mg (tj. 196 mg křemíku), vápník 400 mg, hořčík 240 mg, vit. C 75 mg, bor 3,2 mg, vit. K2 45 µg, biotin 30 μg, vit. D3 10 μg
Obsah: 200 tbl.
Doporučené dávkování: 2 tablety 2x denně
Návod k použití: Ráno, v poledne, před jídlem, zapít. Kvůli obsahu vitamínu K dbát zvýšené opatrnosti u osob užívajících léky snižující krevní srážlivost. Není určen dětem do 3 let.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Nebyly nalezeny žádné komentáře.

Recenze

 • Bolesti kolenních kloubů - PROBLÉM: žena 49 let, záněty kolenních kloubů, 2x ročně vytahování vody, zákaz lyžování, doporučeno nepřetěžovat nadměrným pohybem. Přestože klientka klouby šetřila, trpěla neustálými bolestmi. Doporučeno z Finclubu: Flexistrong - dlouhodobě (na zmírnění zánětů), Fintabs CD bori - na zpevnění kostí a kloubů (2x2). VÝSLEDEK: po využívání prvního balení Fintabsu CD bori paní nepotřebuje léky na psychiku, cítí se zklidněná, uvolněná.
  Luďka S.
 • Řídnutí kostí. PROBLÉM: žena 68 let, prokázaná osteoporóza. Paní užívala 2 roky potravní doplňky z lékárny. Za tuto dobu nastalo zlepšení o 0,2 %. Doporučeno z Finclubu: Fintabs CD bori - 2x2, 3 měsíce VÝSLEDEK: po dobrání proběhlo kontrolní měření, výsledkem je zlepšení o 80 %!
  Luďka S.
 • Má zkušenost se týká problémů se šlachami a s otoky kloubů. Po doporučeních paní doktorky Zicháčkové (poradila mi na základě osobních zkušeností v rodině) jsem se přesvědčila, jak skvělými přípravky jsou Vi-vaHA collagen, Flexistrong, VitaK2+D3tabs a Fintabs CD bori - přesněji řečeno jejich kombinace. Zaznamenala jsem totiž viditelné výsledky během pouhých několika dní - noha přestala být oteklá a mohla jsem na ni došlápnout. Teď už můžu chodit téměř bez bolesti, konečně neberu žádné prášky, a hlavně - noha je pořád lepší a lepší, já už běžně a v pohodě chodím.
  J.G.

Související a podobné produkty

Fintabs CD 200 tbl.

 • Doplněk stravy
 • 490,00 Kč

Vápník doplněný o hořčík, křemík a vitamíny


fin VitaK2+D3tabs

 • Doplněk stravy
 • 990,00 Kč

Kombinace vitamínů K2 a D3 pro silné a zdravé kosti

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia