Fintabs CD 200 tbl.

 • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300934

Vápník doplněný o hořčík, křemík a vitamíny

Vaše cena: 535,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Fintabs CD se doporučuje zejména dětem a mládeži v období růstu, nastávajícím maminkám nebo fyzicky aktivním lidem.
Přípravek je zdrojem vápníku (je potřebný pro růst kostí u dětí), hořčíku (pečuje o svaly, nervy), křemíku (je důležitý pro pojivové tkáně), je obohacen o vitamíny C a D3.

 • Vápník přispívá k normální: srážlivosti krve, energetickému metabolismu, činnosti svalů, funkci nervových přenosů a trávicích enzymů, podílí se na procesu dělení a specializace buněk, je potřebný pro udržení normálního stavu zubů a kostí, vápník je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí.
 • Hořčík přispívá: ke snížení míry únavy a vyčerpání, k elektrolytické rovnováze, přispívá k normálnímu: energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy, svalů a psychiky, syntéze bílkovin, přispívá: k udržení normálního stavu kostí, zubů a podílí se na procesu dělení buněk.
 • Křemík je jedním ze základních stavebních kamenů svalových tkání. Jeho obsah v pojivových tkáních s věkem klesá, přitom jeho příjem prostřednictvím potravy je mnohdy nedostatečný.
 • Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže, zubů a dále přispívá k normálnímu: energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy a psychiky, dále přispívá k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidatnivním stresem, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k regeneraci redukované formy vitamínu E a zvyšuje vstřebávání železa.
 • Vitamín D přispívá k normálnímu vstřebávání vápníku a fosforu, k udržení normálního stavu kostí, svalů, zubů, k normální funkci imunitního systému a podílí se na procesu dělení buněk, vitamín D je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí.

Parametry

Složení: 1 tablety: uhličitan vápenatý, uhličitan hořečnatý, čištěný diatomit SiO2, látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, hořečnaté soli mastných kyselin, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy; L-askorbová kys., cholekalciferol. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla.
Obsah účinných látek: ve 4 tbl. (% denní referenční hodnoty příjmu): čištěný diatomit 420 mg (tj. 196 mg křemíku), vápník 400 mg (50%), hořčík 240 mg (64%), vitamín C 75 mg (94%), vitamín D3 10 μg (200%)
Obsah: 200 tbl./140 g
Doporučené dávkování: 2 tablety 2x denně
Návod k použití: ráno, v poledne, před jídlem, zapít. Nepřekročit denní dávkování. Výrobek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den, mohou se užívat vitamíny pri kojení ? Děkuji
Nikola
18. 2. 2022
Dobrý den. Pokud je dodržováno doporučené dávkování, pak ano. Finclub
Finclub
21. 2. 2022
Dobrý den Vážení,prosim info o velikosti tablet Fintabs CD 200 tbl. a Fintabs PRO 200 tbl. z důvodu problémů s polykáním.Za odpověď předem děkuji,Milan.
Milan
5. 1. 2021
Dobrý den, už jsme odpovídali u tablet Triflextabs. Ty jsou větší než Fintabs CD či Fintabs PRO. Vše je možné rozdrtit a užívat se stejným efektem i v rozdrcené formě. Finclub
Finclub
6. 1. 2021

Recenze

 • Pomáhá i zvířátkům - V mém okolí se u psů i koček osvědčil VI-VA COLLAGEN (1-2x denně 15 ml, dle váhy a dispozic) - pro zlepšení a udržení dobrého stavu šlach, kloubů i hezké srsti. Vhodná je i kombinace s některým z FINTABSŮ - pro dobrý stav pohybového aparátu u velkých plemen psů, u rychle rostoucích mláďat, u starších psů jsou pak lepší výsledky při dysplaziích a bolestech kloubů, rozvoj artrózy je pomalejší a zlepšuje se pohyblivost.
  FC

Související a podobné produkty

Fintabs CD bori+K2

 • Doplněk stravy
 • 760,00 Kč

Pro pevné kosti v každém věku - s vitamínem K2

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia