fin Vitakrilcaps NEW

  • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300194

EAN: 6428300094323

Nová generace omega-3, péče o srdce a cévy

Vaše cena: 1 250,00 Kč
  • Produkt je skladem

Popis zboží

Inovovaný doplněk stravy Vitakrilcaps NEW obsahuje pokročilejší formu krilového oleje - tzv. Superba BoostTM.

Získává se z krunýřovky krillové, která pochází z čistých moří u Antarktidy. Z míst, kde jsou celosvětově nejčistší vody - bez rtuti, toxických látek a těžkých kovů. Ekologická těžba krunýřovky i následný zpracovatelský proces podléhají přísným kontrolám.

Krilový olej má díky obsahu omega-3 mastných kyselin kladný vliv na kardiovaskulární systém. Je prospěšný pro srdce, cévy, mozek, játra, je součástí ochrany před volnými radikály, před vyšší hladinou cholesterolu i rozvojem aterosklerózy.

KRILOVÝ OLEJ:

  • Obsahuje omega-3 mastné kyseliny (DHA a EPA) vázané na fosfolipidy - dle studií se vstřebávají až o 50 % lépe než omega-3 z rybího oleje. Navíc nemají chuť ryb a nezpůsobují říhání.
  • Je zdrojem astaxanthinu, který patří mezi hlavní karotenoidy mořských živočichů. Je užitečný v souvislosti s ochranou před slunečním zářením, posiluje imunitní odpověď organismu, má antioxidační účinky.
  • Obsahuje značné množství fosfolipidů, které mají kladný vliv na funkci jater a podílejí se na trávení tuků. Jejich nedostatek může způsobit únavu, zhoršení koncentrace, nižší obranyschopnost.
  • Je zdrojem cholinu (vitamín B8), který bývá označován za „mozkový vitamín“. Má vliv na paměť a dobře fungující nervový systém.

Parametry

Složení: 1 kapsle: krilový olej Superba BoostTM (Euphausia superba) 590 mg, hovězí želatina, zvlhčující látky: glycerin, sorbitol; čištěná voda, ethylvanilin (aroma). Obal kapsle obsahuje hovězí želatinu. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla.
Obsah účinných látek: v denní dávce: 1180 mg krilového oleje Superba BoostTM (Euphausia superba), zdroj 318 mg omega-3 mastných kyselin (EPA 177 mg, DHA 82,5 mg), 660 mg fosfolipidů, 82,5 mg cholinu, 100 μg astaxanthinu.
Obsah: 60 kapslí/50 g
Doporučené dávkování: 2 kapsle denně.
Návod k použití: ráno, během jídla, zapít. Výrobek není určen dětem do 3 let. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávkování. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den,je přípravek vhodný prirevnaticke artritide? Nebo doporucite spíše biomare ? Dekuji
Anna Beránková
14. 4. 2019
Dobrý den, je tento výrobek vhodný na vysoký krevní tlak. Co by mi mohlo ještě pomocí? Děkuji Hroudová
Hroudová
12. 3. 2019
Vitakrilcaps je u vyššího TK velmi vhodný, doplnit lze ještě Epamar Strong new (či Epamaris Oil) nebo Mega 7. Přímo cílen na snižování vysokého tlaku je Olivetabs. Za dotaz děkuje MUDr Jana Brychtová
Finclub
22. 3. 2019
Hezky den, rada bych objednala nejake pripravky pro rodice, ktere jsou ve veku 60 let. Maminka bere leky na redeni krve (varfarin) a tatinek bere leky na srdce ( prestarium neo, betaloc ZOK a vasopirin) a rada bych pro ne objednala nejake vhodne pripravky, ktere byste mi mohli doporucit. Predem moc dekuji, Lucie Novakova
Lucie Novakova
7. 4. 2018

Strana 1 z 2

Recenze

  • Od svojich 42 rokov mám diabetes ll. typu. Rokmi sa stav zhoršoval, pribúdal vysoký cholesterol, trigliceridy, polyneuropatia s veľkými bolesťami nôh, psychické problémy, nakoniec to vyústilo mozgovou príhodou. Poznala som Finclub, aj som niektoré produkty striedmo užívala, no asi to nestačilo. Začala som dlhodobo užívať Karnositabs a Vitakrilcaps. Po troch týždňoch ma prestali bolieť nohy, mohla som chodiť, čo robilo dobre pre moju chrbticu a tiež váhu, ktorá išla pomaličky dolu. Keď manžel videl tú veľkú zmenu, začal Karnositabs užívať tiež, nakoľko ho trápili bolesti kŕčových žíl a bol po infarkte. Po trištvrte roku na kontrole na diabetologickej ambulancii bola pani doktorka veľmi prekvapená, aké mám dobré výsledky cukru a cholesterolu a znížila mi dávku liekov. Dokonca trigliceridy boli v norme. V tomto istom čase na preventívnej prehliadke - ďalšie prekvapenie. Nikdy som nemala dobré pečeňové testy. No teraz sa zistilo, že mám veľmi dobré výsledky! A aj psychika sa dala do poriadku, predtým som radšej sama sedávala doma, teraz mám zasa chuť stretávať sa s ľuďmi. Aj manžel sa cíti veľmi dobre. Po nejakom čase užívania Karnositabsu ho prestali bolieť nohy a po prekonanom infarkte už nemusí brať žiadne lieky. Je to fantastický úspech. Pre mňa je Karnositabs a Vitakrilcaps veľký zázrak. Ďakujem Finclubu, že má také produkty, ktoré dokážu ľuďom zmeniť život. Mne ho zmenili.
    Gabriela, Slovensko

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia