fin Vitakrilcaps NEW

  • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300194

EAN: 6428300094323

Nová generace omega-3, péče o srdce a cévy

Vaše cena: 1 250,00 Kč
  • Produkt je skladem

Popis zboží

Inovovaný doplněk stravy Vitakrilcaps NEW obsahuje pokročilejší formu krilového oleje - tzv. Superba BoostTM.

Získává se z krunýřovky krillové, která pochází z čistých moří u Antarktidy. Z míst, kde jsou celosvětově nejčistší vody - bez rtuti, toxických látek a těžkých kovů. Ekologická těžba krunýřovky i následný zpracovatelský proces podléhají přísným kontrolám.

Krilový olej má díky obsahu omega-3 mastných kyselin kladný vliv na kardiovaskulární systém. Je prospěšný pro srdce, cévy, mozek, játra, je součástí ochrany před volnými radikály, před vyšší hladinou cholesterolu i rozvojem aterosklerózy.

KRILOVÝ OLEJ:

  • Obsahuje omega-3 mastné kyseliny (DHA a EPA) vázané na fosfolipidy - dle studií se vstřebávají až o 50 % lépe než omega-3 z rybího oleje. Navíc nemají chuť ryb a nezpůsobují říhání.
  • Je zdrojem astaxanthinu, který patří mezi hlavní karotenoidy mořských živočichů. Je užitečný v souvislosti s ochranou před slunečním zářením, posiluje imunitní odpověď organismu, má antioxidační účinky.
  • Obsahuje značné množství fosfolipidů, které mají kladný vliv na funkci jater a podílejí se na trávení tuků. Jejich nedostatek může způsobit únavu, zhoršení koncentrace, nižší obranyschopnost.
  • Je zdrojem cholinu (vitamín B8), který bývá označován za „mozkový vitamín“. Má vliv na paměť a dobře fungující nervový systém.

Parametry

Složení: 1 kapsle: krilový olej Superba BoostTM (Euphausia superba) 590 mg, hovězí želatina, zvlhčující látky: glycerin, sorbitol; čištěná voda, ethylvanilin (aroma). Obal kapsle obsahuje hovězí želatinu. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla.
Obsah účinných látek: v denní dávce: 1180 mg krilového oleje Superba BoostTM (Euphausia superba), zdroj 318 mg omega-3 mastných kyselin (EPA 177 mg, DHA 82,5 mg), 660 mg fosfolipidů, 82,5 mg cholinu, 100 μg astaxanthinu.
Obsah: 60 kapslí/50 g
Doporučené dávkování: 2 kapsle denně.
Návod k použití: ráno, během jídla, zapít. Výrobek není určen dětem do 3 let. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávkování. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den, mám zvýšené hodnoty cholesterolu -7,0; HDL-2,67; non-HDL-4,33; LDL-3,51 užívám Bio-mare. Mohla bych užívat Vitakril caps nebo jiný doplněk? Děkuji.
Ivana, Praha
30. 4. 2019
Dobrý den. Určitě Vitakricaps užívat můžete. Dobré zkušenosti máme i s Fosfocapsem a Sitostabs strongem. Finclub
Finclub
2. 5. 2019
Dobrý den,je přípravek vhodný prirevnaticke artritide? Nebo doporucite spíše biomare ? Dekuji
Anna Beránková
14. 4. 2019
Dobrý den, jak jsme již reagovali na předchozí dotaz, stojí za zvážení produkt Seraflecaps. Finclub
Finclub
29. 4. 2019

Strana 1 z 2

Recenze

  • Od svojich 42 rokov mám diabetes ll. typu. Rokmi sa stav zhoršoval, pribúdal vysoký cholesterol, trigliceridy, polyneuropatia s veľkými bolesťami nôh, psychické problémy, nakoniec to vyústilo mozgovou príhodou. Poznala som Finclub, aj som niektoré produkty striedmo užívala, no asi to nestačilo. Začala som dlhodobo užívať Karnositabs a Vitakrilcaps. Po troch týždňoch ma prestali bolieť nohy, mohla som chodiť, čo robilo dobre pre moju chrbticu a tiež váhu, ktorá išla pomaličky dolu. Keď manžel videl tú veľkú zmenu, začal Karnositabs užívať tiež, nakoľko ho trápili bolesti kŕčových žíl a bol po infarkte. Po trištvrte roku na kontrole na diabetologickej ambulancii bola pani doktorka veľmi prekvapená, aké mám dobré výsledky cukru a cholesterolu a znížila mi dávku liekov. Dokonca trigliceridy boli v norme. V tomto istom čase na preventívnej prehliadke - ďalšie prekvapenie. Nikdy som nemala dobré pečeňové testy. No teraz sa zistilo, že mám veľmi dobré výsledky! A aj psychika sa dala do poriadku, predtým som radšej sama sedávala doma, teraz mám zasa chuť stretávať sa s ľuďmi. Aj manžel sa cíti veľmi dobre. Po nejakom čase užívania Karnositabsu ho prestali bolieť nohy a po prekonanom infarkte už nemusí brať žiadne lieky. Je to fantastický úspech. Pre mňa je Karnositabs a Vitakrilcaps veľký zázrak. Ďakujem Finclubu, že má také produkty, ktoré dokážu ľuďom zmeniť život. Mne ho zmenili.
    Gabriela, Slovensko

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia