fin Natur Kalcitabs

  • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300155

EAN: 6428300092145

Vápník a vitamín D z rostlinných zdrojů

Vaše cena: 485,00 Kč
  • Produkt je skladem

Popis zboží

NATUR KALCITABS obsahuje Aquamin™ (rostlinný zdroj vápníku i dalších prvků) a vitamín D2 získaný z kvasinek Saccharomyces cerevisiae. Neobsahuje živočišné složky, je proto výborný i pro vegetariány.

Aquamin™ pochází z čisté vody irského a islandského pobřeží. Získává se z červené řasy Lithothamnion species, která v průběhu svého růstu absorbuje z moře základní minerály. Aquamin™ je držitelem několika certifikátů, jeho účinek byl ověřen studiemi a výsledky publikovány. Doporučuje se v rámci péče o pohybový aparát.

Vápník je jedním z nejdůležitějších minerálů, přispívá k činnosti svalů, je potřebný pro udržení zdravých kostí a zubů, pro normální růst a vývin kostí u dětí.

Vitamín D podporuje vstřebávání vápníku a fosforu, funkci imunitního systému, udržení normálního stavu kostí, svalů, zubů, je potřebný pro růst a vývin kostí u dětí.

Parametry

Složení: 1 tbl.: uhličitan vápenatý (AquaminTM) 1334 mg, látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, hořečnaté soli mastných kyselin; ergokalciferol (Lalmin® VitaD) 55 mg. NEOBSAHUJE laktózu, lepek a sladidla. Vhodný pro vegany.
Obsah účinných látek: v 1 tbl. (% denní referenční hodnoty příjmu): 400 mg vápníku (50%), 10 μg vitamínu D2 (200%)
Obsah: 70 tablet/105 g
Doporučené dávkování: 1 tableta denně.
Návod k použití: ráno po jídle s vodou. Nepřekračovat denní dávkování. Přípravek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den, je vhodný i při kojení (užívám magnesatabs 2x2 a koupila jsem si ferrofortis) A pro děti? Děti užívají multi junior a omega. Můžeme případně užívat současně? děkuji
Růžena Nováková
22. 2. 2021
Dobrý den, ano, mohou užívat současně. U dětí platí poloviční doporučená denní dávka. Finclub
Finclub
23. 2. 2021
Dobrý den, děkuji za odpověď. Postrádám ale informaci, zdali mohu dále užívat 2 kapky Vigantolu denně, jak mám předepsáno, a k tomu ještě užívat Natur Kalcitabs. Když paní doktorka píše, že se vitaminem D můžu předávkovat, potřebovala bych ještě tuto odpověď. Děkuji. D.B.
D.B.
4. 2. 2020
Dobrý den, 2 kapky Vigantolu lze k tomu užívat. Finclub
Finclub
17. 2. 2020

Strana 1 z 3

Recenze

  • Super vápník
    Karel
  • Tablety jsou moc tvrdé, i když to přepůlím, děti mi to odmítají. M.Kolářová
    Miloslava Kolářová FC- 11343

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia