fin Fosfocaps

 • Doplněk stravy
 • Nejprodávanější

Katalogové číslo: 300978

EAN: 6428300001048

Lecitin s manganem a hořčíkem

Vaše cena: 660,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Fosfocaps obsahuje lecitin (zdroj fosfatidylcholinu) a hořčík, je obohacen o mangan. Má podobu kapslí.

Sójový lecitin čili fosfatidylcholin je zdrojem cholinu, který pečuje o činnost jater. Přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu (ten bývá nazýván „cholesterolem 3. tisíciletí“) a krevních tuků, je proto vhodnou součástí péče o srdečně-cévní systém.

Mangan přispívá k energetickému metabolismu, k tvorbě pojivových tkání, k ochraně buněk před oxidativním stresem, je užitečný pro udržení normálního stavu kostí.

Hořčík kladně působí na činnost nervové a svalové soustavy, je nápomocný u snížení míry únavy, přispívá k elektrolytické rovnováze, k energetickému metabolismu, k udržení normálního stavu kostí a zubů, podílí se na procesu dělení buněk.

Mezi potenciální uživatele těchto látek patří lidé pravidelně konzumující tuky, cukry, alkohol i černou kávu, osoby přecitlivělé a neklidné.

Parametry

Složení: 1 kapsle: lecitin 525 mg, hovězí želatina, rostlinný olej, zvlhčující činitelé 12,25%: glycerol, sorbitol, maltitol; oxid hořečnatý, voda, barviva: černý a červený oxid železa, síran manganatý. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla.
Obsah účinných látek: ve 2 kaps. (% denní referenční hodnoty příjmu): fosfatidylcholin 350 mg, hořčík 90 mg (24%), mangan 1,2 mg (60%)
Obsah: 50 kapslí/ 67 g
Doporučené dávkování: 2 kapsle denně.
Návod k použití: ráno a v poledne s jídlem. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Obsahuje sóju. Nepřekročit denní dávkování. Přípravek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Nevhodný pro osoby alergické na včelí produkty. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobry den mohu uzivat fosfocaps v tehotenstvi? Dekuji
Misa
15. 7. 2019
Dobrý den, při dodržení doporučeného dávkování možno užívat i v těhotenství. Finclub
Finclub
23. 7. 2019
Dobrý den mohu dávat fin Fosfocaps vnukovi který ma vývojovou dysfasii a je ADHD .Děkuji:)
Jana Němcová
5. 2. 2019
Dobrý den, ano určitě zkuste, neurologové, kteří mají s Fosfocapsem dlouholetou zkušenost, toto také podporují. Finclub
Finclub
28. 2. 2019

Strana 1 z 3

Recenze

 • Skvěle působí na soustředění a taky při učení nových věcí. Člověk si pamatuje, co udělal a co má udělat :-)
  I.K.
 • V srpnu 2017 jsem měla špatné jaterní testy (užívala jsem předtím kortikoidy na kožní problém). Jaterní hodnoty byly: P-ALT=1,27 (má být max 0,8), p-AST=0,85 (max 0,6), cholesterol = 6,01. Začala jsem brát postupně produkty Cardumis, Fosfocaps, Cardumitabs a zařadila více čerstvé zeleniny do jídelníčku. Kontrolní vyšetření v dubnu 2018 dopadlo výborně: cholesterol 5,4 * P-ALT=0,25 * P-AST=0,41. Jsem moc spokojená ;-)
  Katka
 • Srdečně zdravím a připojuji krátkou zkušenost s vaším přípravkem. Po dvoutýdenním užívání Fosfocapsu mi „zmizely“ hnědé skvrnky z tváře (brala jsem ráno nalačno 2 kapsle). Měla jsem zpočátku obavy, zda kapsle nebudou kvůli obsahu oleje „těžké na žaludek“, ale nic zlého se nedělo. Jana ze Severní Moravy
  Jana
 • Objednala jsem si váš výrobek Fosfocaps a musím ho pochválit, protože ho využívám pro studium. Moc mi pomohl, jak s pamětí, tak i se soustředěním.
  spokojená členka

Strana 1 z 2

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia