fin Fosfocaps

 • Doplněk stravy
 • Nejprodávanější

Katalogové číslo: 300978

EAN: 6428300001048

Lecitin s manganem a hořčíkem

Vaše cena: 620,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Fosfocaps obsahuje lecitin (zdroj fosfatidylcholinu) a hořčík, je obohacen o mangan. Má podobu kapslí.

Sójový lecitin čili fosfatidylcholin je zdrojem cholinu, který pečuje o činnost jater. Přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu (ten bývá nazýván „cholesterolem 3. tisíciletí“) a krevních tuků, je proto vhodnou součástí péče o srdečně-cévní systém.

Mangan přispívá k energetickému metabolismu, k tvorbě pojivových tkání, k ochraně buněk před oxidativním stresem, je užitečný pro udržení normálního stavu kostí.

Hořčík kladně působí na činnost nervové a svalové soustavy, je nápomocný u snížení míry únavy, přispívá k elektrolytické rovnováze, k energetickému metabolismu, k udržení normálního stavu kostí a zubů, podílí se na procesu dělení buněk.

Mezi potenciální uživatele těchto látek patří lidé pravidelně konzumující tuky, cukry, alkohol i černou kávu, osoby přecitlivělé a neklidné.

Parametry

Složení: 1 kapsle: lecitin 525 mg, hovězí želatina, rostlinný olej, zvlhčující činitelé 12,25%: glycerol, sorbitol, maltitol; oxid hořečnatý, voda, barviva: černý a červený oxid železa, síran manganatý. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla.
Obsah účinných látek: ve 2 kaps. (% denní referenční hodnoty příjmu): fosfatidylcholin 350 mg, hořčík 90 mg (24%), mangan 1,2 mg (60%)
Obsah: 50 kapslí/ 67 g
Doporučené dávkování: 2 kapsle denně.
Návod k použití: ráno a v poledne s jídlem. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Obsahuje sóju. Nepřekročit denní dávkování. Přípravek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Nevhodný pro osoby alergické na včelí produkty. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobry den,mohu vyuzivat tento produkt v dobe kojeni? Dekuji
Eva
6. 3. 2016
Dobrý den, jde o doplněk stravy s lecitinem a nevíme o tom, že by nebylo možné tento produkt užívat v době kojení.
Finclub
8. 3. 2016
Dobrý den, je Váš doplněk stravy fosfocaps vhodný i pro 9letého chlapce. Doporučila nám jej paní doktorka z neurologie. Byla jsem pouze upozorněna, že jsou poměrně velké na polykání. Nebo mi doporučíte raději doplněk z lékárny? Děkuji za odpověď Zaťková
Lenka Zaťková
27. 7. 2015
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Doplněk stravy Fosfocaps užívají také v polovičním dávkování děti. V případě, že je kapsle pro dítě příliš velká, doporučujeme rozřezat a nechat polknout půlku kapsle anebo obsah kapsle vymáčknout např. do jogurtu či medu. S pozdravem Finclub
Finclub
27. 7. 2015

Recenze

 • V srpnu 2017 jsem měla špatné jaterní testy (užívala jsem předtím kortikoidy na kožní problém). Jaterní hodnoty byly: P-ALT=1,27 (má být max 0,8), p-AST=0,85 (max 0,6), cholesterol = 6,01. Začala jsem brát postupně produkty Cardumis, Fosfocaps, Cardumitabs a zařadila více čerstvé zeleniny do jídelníčku. Kontrolní vyšetření v dubnu 2018 dopadlo výborně: cholesterol 5,4 * P-ALT=0,25 * P-AST=0,41. Jsem moc spokojená ;-)
  Katka
 • Srdečně zdravím a připojuji krátkou zkušenost s vaším přípravkem. Po dvoutýdenním užívání Fosfocapsu mi „zmizely“ hnědé skvrnky z tváře (brala jsem ráno nalačno 2 kapsle). Měla jsem zpočátku obavy, zda kapsle nebudou kvůli obsahu oleje „těžké na žaludek“, ale nic zlého se nedělo. Jana ze Severní Moravy
  Jana
 • Objednala jsem si váš výrobek Fosfocaps a musím ho pochválit, protože ho využívám pro studium. Moc mi pomohl, jak s pamětí, tak i se soustředěním.
  spokojená členka
 • Dnes jsem byl na kontrole cholesterolu, se kterým se léčím přes 10 let, a všechny hodnoty (vyjma mírně zvýšených triglyceridů) byly v normě. Fosfocaps užívám půl roku - od poslední kontroly cholesterolu, kde mi naměřili o dost vyšší hodnoty. Dávkování léků jsem nezvýšil, ale začal brát Fosfocaps a výsledek se dostavil.
  příznivec Finclubu

Strana 1 z 2

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia