fin Epamaris oil

  • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300985

EAN: 6428300004605

Omega-3 pro srdce, mozek a zrak v tekuté formě s citrónovou příchutí

Vaše cena: 720,00 Kč
  • Produkt je skladem

Popis zboží

Doplňky stravy Epamarcaps Strong NEW a Epamaris oil obsahují rybí olej získaný z druhů ryb, které jsou bohatým zdrojem omega-3 nenasycených mastných kyselin, zejména EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kys. dokosahexaenová).

Omega-3, často označované jako „zdravé tuky“, jsou důležité pro lidské zdraví a řadu tělesných funkcí. Vhodné pro osoby, které se aktivně starají o své srdce nebo ryby konzumují jen omezeně. Tělo si je nedokáže vyrobit samo a je potřeba přijímat je stravou, přičemž nahrazování ve stravě nasycených tuků nenasycenými pomáhá udržet správnou hladinu cholesterolu.

DHA přispívá k normální činnosti mozku (je významným stavebním kamenem struktury mozku) a zraku (je důležitou součástí oční sítnice), společně s EPA přispívají k normální funkci srdce (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně). Vitamín E pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem. Vitamín A pečuje o sliznice, pokožku, zrak. Vitamín D je potřebný k udržení správné stavby kostí, zubů, svalů.

Parametry

Složení: 97% přírodního omega-3 oleje z mořských ryb, přírodní citronové aroma, DL-alfa-tokoferyl acetát, retinyl-acetát, cholekalciferol.
Obsah účinných látek: v 5 ml (% denní referenční hodnoty příjmu): 890 mg EPA, 605 mg DHA, 5 mg vit. E (41,67%), 400 μg vit. A (50%), 2,5 μg vit. D (50%).
Obsah: 200 ml
Doporučené dávkování: 5 ml (1 čajová lžička) denně.
Návod k použití: ráno, během jídla, zapít. Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen dětem do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Nedoporučuje se osobám se sníženou srážlivostí krve. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Nebyly nalezeny žádné komentáře.

Recenze

  • Chtěla bych zmínit Epamaris Oil, který jsem koupila hned po Finkonferenci. Začala jsem ho přidávat do jogurtu mému tříletému synovi a už během týdne jsem zaznamenala, že co jsem mu dříve marně vysvětlovala, najednou začal lépe chápat a reagovat. Jen ta lahvička má moc velký otvor, občas se mi vylije bokem, to je takový malinký mínus (já to vyřešila tak, že už to teď neměřím a liju od oka, předtím zabalím lahvičku do ubrousku).
    Lucie

Související a podobné produkty

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia