fin Cow Colostrum

  • DO VYPRODÁNÍ
  • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300165

100% kravské kolostrum - péče o imunitu a vitalitu - DO VYPRODÁNÍ

Vaše cena: 845,00 Kč
  • Produkt je skladem

Popis zboží

Cow Colostrum obsahuje organické kravské kolostrum.

Je bohatým zdrojem protilátek a zdraví prospěšných složek - aminokyselin, imunitních a růstových faktorů, enzymů, vitamínů a minerálů. Díky jejich obsahu kolostrum přispívá k posilnění obranyschopnosti, podporuje metabolismus tuků, zachování zdravé střevní mikroflóry, pozitivně ovlivňuje proces hojení. Je vhodné pro všechny věkové kategorie, doporučuje se unaveným či oslabeným jedincům nebo rekonvalescentům. Pomáhá udržet vitalitu organismu, pečuje o nervový systém. Je oblíbené mezi sportovci - přispívá ke zvýšení energie a zlepšení výkonu, podporuje stavbu svalů i regeneraci po výkonu.

Přípravek obsahuje kolostrum, které je sbíráno od organicky chovaných krav volně se pasoucích v čisté rakouské přírodě. Je držitelem německých certifikátů BSE free a German Veterinary Services pro export. Je zpracováno pod přísnou kontrolou, původ každé šarže je vysledovatelný.

Sbírá se z prvních dvou dojení během 24 hodin po otelení, kdy je množství protilátek nejvyšší. Poté je odstředěno a šetrně sušeno mrazením na práškovou formu, což garantuje zachování hodnotných bioaktivních ingrediencí v aktivní formě. Tuk a kasein jsou odstraněny speciální patentovanou metodou.

Parametry

Složení: 1 kapsle:organický prášek kravského kolostra (40% IgG), hovězí želatina; látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin; oxid titaničitý (barvivo). NEOBSAHUJE kvasnice, sladidla a lepek.
Obsah účinných látek: 1 kapsle: 300,12 mg organického kravského kolostra (40% imunoglobulinů - 120 mg).
Obsah: 60 kapslí/26 g
Doporučené dávkování: 1 kapsle 2x denně
Návod k použití: ráno a v poledne, cca 30 minut před jídlem, zapít. Není určen dětem do 3 let. Nevystavujte nadměrnému teplu ani přímému slunečnímu záření. Po otevření skladujte uzavřenou dózu v chladničce. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávkování. ráno a v poledne, cca 30 minut před jídlem, zapít. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Nebyly nalezeny žádné komentáře.

Recenze

    Nebyly nalezeny žádné recenze.

Související a podobné produkty

fin Colostrum

  • Doplněk stravy
  • 1 910,00 Kč

100% kozí kolostrum - pro každodenní podporu zdraví

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia