fin CLAcaps

  • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300112

K dostání pouze ve finském obalu

Vaše cena: 795,00 Kč
  • Produkt je skladem

Popis zboží

Saflorový olej - zdroj CLA

CLAcaps obsahuje saflorový olej získaný ze světlice barvířské, je obohacen o chrom. Světlice barvířská (Carthamus tinctorius)  přispívá ke zvýšení svalové hmoty a pomáhá tvarovat postavu, příznivě ovlivňuje fyzickou výkonnost a kondici. Je zdrojem konjugované kyseliny linoleové (CLA), která se doporučuje v rámci kontroly tělesné hmotnosti.

Chrom je důležitý stopový minerál, který přispívá k udržení optimální hladiny glukózy v krvi a k normálnímu metabolismu makroživin (mezi makroživiny řadíme bílkoviny, sacharidy a tuky, tělo díky nim získá dostatek energie k zajištění nezbytných životních funkcí).

 

K dostání pouze na objednávku ve finském obalu.

Parametry

Složení: 1 kapsle: saflorový olej 500 mg, hovězí želatina 132,3 mg, glycerol (zvlhčující látka) 55 mg, glycerolmonostearát (emulgátor) 49,9 mg, voda 23,6 mg, riboflavin (barvivo) 2,2 mg, titanová běloba (barvivo) 1,9 mg, pikolinát chromitý 0,1 mg
Obsah účinných látek: ve 3 kapslích (% denní referenční hodnoty příjmu): konjugovaná CLA získaná ze saflorového oleje 1200 mg, chrom 50 μg (125%)
Obsah: 60 kapslí / 46 g
Doporučené dávkování: 3 kapsle denně.
Návod k použití: ráno, v poledne a večer hodinu před jídlem, zapít tekutinou. Nepřekračovat denní dávkování. Výrobek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Diskuze k produktu

Nebyly nalezeny žádné komentáře.

Recenze

    Nebyly nalezeny žádné recenze.

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia