fin Bi-iomare caps

 • Tip
 • Doplněk stravy
 • Nejprodávanější

Katalogové číslo: 300932

EAN: 6428300001505

Olej ze žraločích jater

Vaše cena: 585,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Bi-iomare caps obsahuje olej ze žraločích jater, který je zdrojem látek jako alkylglyceroly, squalamin, squalen či omega-3 nenasycené mastné kyseliny, které si organismus nedokáže vyrobit a musí je přijímat v potravě. Obsahuje kyselinu dokosahexanovou (DHA) a kyselinu eikosapentaenovou (EPA). Žraločí olej je obohacen o vitamín E.

 • DHA  přispívá k normální činnosti mozku a zraku, společně s EPA přispívají k normální funkci srdce
 • Vitamín E  pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem - tj. před útokem volných radikálů (mají schopnost poškozovat buňky a urychlovat tak proces stárnutí)
 • omega-3 nenasycené mastné kyseliny jsou součástí péče o srdce, mozek, zrak, jsou důležité pro lidské zdraví a řadu tělesných funkcí

Tento dlouhodobě nejpopulárnější produkt je nejžádanější v souvislosti s péčí o imunitu. Je vhodný pro všechny věkové kategorie, oblíbený mezi pediatry, užitečný pro osoby, které ryby konzumují jen omezeně.

Parametry

Složení: 1 kapsle: olej ze žraločích jater 300,53 mg, D-alfa tokoferol, hovězí želatina, glycerin (zvlhčující látka), čištěná voda
Obsah účinných látek: v 6 kapslích (% denní referenční hodnoty příjmu): olej ze žraločích jater 1800 mg, vitamín E 10 mg (83,3%)
Obsah: 100 cps./44 g
Doporučené dávkování: 2 kapsle 3x denně.
Návod k použití: ráno, v poledne a večer s jídlem. Nepřekračovat denní dávkování. Nevhodné pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Obsahuje parybí olej. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Jen dovětek k mému dotazu týkající se využívání žraločích jater. "Žraloci obývají oceány už 450 milionů let. Tvoří základ ekologické rovnováhy naší planety a přitom balancují na pokraji vyhynutí. " https://zoommagazin.iprima.cz/priroda/kazdy-rok-je-zabito-100-milionu-zraloku-pokud-uplne-vymrou-mame-velky-problem
Tomáš
13. 4. 2021
Dobrý den, zvažuji koupi tohoto nebo podobného přípravku protože nejím ryby (nechutnají mě) a chci podpořit svoji imunitu, ale zároveň mám silné pochyby o způsobu získání oleje ze žraločích jater. Finclub se obecně pyšní ekologickou výrobou a udržitelným využíváním zdrojů. Nikde jsem však nezjistil jakým způsobem, kde a z jakých žraloků je tento přípravek získáván, což je pro mě velký problém. Jak známo, tak populace žraloků je jedna z kriticky ohrožených a blíží se svému kolapsu. Z ekologického hlediska je to velká katastrofa a kolaps populace žraloků vede k dominovému efektu kolapsu oceánského ekosystému. Můžete mi to prosím nějak vysvětlit a způsob získávání žraločích jater osvětlit? Nabízí Finclub nějakou alternativu získávanou udržitelným a ekologickým způsobem? V aktuální situaci je totiž něco jako udržitelný lov žraloků k průmyslovému využití je totiž nezpochybnitelný oxymóron.
Tom
13. 4. 2021
Dobrý den. Přirozeně žraloci nejsou loveni ve volném moři, ale jsou chováni kolem skandinávských fjordů za přísných podmínek. S pozdravem Finclub
Finclub
13. 4. 2021
Dobrý den, Bi-iomare nebo Bi-iomaxin dávám 1,5 ročnímu synovi (2 vymačkané kapsle denně). Zároveň mu dávám i vit. D (400 IU). Je to tak v pořádku, nemůže se předávkovat vit. D? Nemůžu nikde dohledat, kolik ho olej ze žraločích jater obsahuje. Moc děkuji.
Romana
21. 11. 2020

Strana 1 z 19

Recenze

 • Když ho užívám, nemarodím.
  Helena
 • Letos jsem s přicházejícím jarem svému 3letému synovi podala Biomare kvůli imunitě. Už po týdnu užívání jsem si všimla, jak se rozvykládal v německém jazyce (navštěvuje totiž německou MŠ). I paní učitelky si všimly, že už mluví německy celé věty. Určitě tomu napomohl váš žralok.
  L. M.
 • Opravdu moc děkuji za úžasný olej ze žraločích jater Bi-iomare a Colostrum (kozí) dáváme tuto kombinaci už nějakou dobu na doporučení dětem a vůbec nejsou nemocní. Je naprosto skvělé, když nemusíte pořád rušit dovolené ????
  Jan
 • Pomáhá i zvířátkům - Podzimní a zimní období není náročné jen pro školáky a lidi se sníženou imunitou, ale i pro zvířátka. Náš „interiérový“ buldoček chladná a deštivá rána přímo nesnáší. Ranní venčení je pro něho spíš za trest, a když přijdou mrazy, tak bych vám přála vidět výraz jeho tváře, když beru do ruky vodítko. Chlad, krátké nožky a slabá imunita nás často přinutily navštívit veterináře s opakovanými záněty dýchacích cest. Ovšem do doby, než jsem potkala vaši členku, která mi poradila olej ze žraločích jater - BI-IOMARE CAPS. Měla jsem obavy, aby olej nevyvolal u pejska průjem, ale zbytečně - biomare splnilo svoje poslání. Do 2 dnů byl psík bez problémů, krásně dýchal, byl veselý a hravý. Od té doby používám přípravek nejen při prvních příznacích nemoci, ale doporučuji ho každému domácímu pejskovi už s předstihem. Když je šťastný pes, je šťastný i jeho pán!
  FC

Strana 1 z 5

Související a podobné produkty

fin Bi-iomaxin caps

 • Nejprodávanější
 • Doplněk stravy
 • 545,00 Kč

Rybí olej - zdroj omega-3

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia