fin Bi-iomare caps

 • Tip
 • Nejprodávanější
 • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300932

EAN: 6428300001505

Olej ze žraločích jater

Vaše cena: 560,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Bi-iomare caps obsahuje olej ze žraločích jater, který je zdrojem látek jako alkylglyceroly, squalamin, squalen či omega-3 nenasycené mastné kyseliny, které si organismus nedokáže vyrobit a musí je přijímat v potravě. Obsahuje kyselinu dokosahexanovou (DHA) a kyselinu eikosapentaenovou (EPA). Žraločí olej je obohacen o vitamín E, který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

 • DHA přispívá k udržení normální: činnosti mozku a stavu zraku, příjem kyseliny DHA z těla matky přispívá k normálnímu vývoji mozku a očí plodu v těle matky a kojenců vyživoaných mateřským mlékem (tohoto výsledku lze dosáhnout při příjmu 200 mg DHA denně navíc k DDD příjmu omega-3 mastných kyselin u dospělých, tj. 250 mg DHA a EPA)
 • EPA/DHA přispívají k normální činnosti srdce
 • Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem

 

Doplněk stravy Bi-iomare caps je dlouhodobě nejpopulárnější a nejžádanější produkt Finclubu, vhodný pro všechny věkové kategorie.

Parametry

Složení: 1 kapsle: olej ze žraločích jater 300,53 mg, D-alfa tokoferol, hovězí želatina, glycerin (zvlhčující látka), čištěná voda
Obsah účinných látek: v 6 kapslích (% denní referenční hodnoty příjmu): olej ze žraločích jater 1800 mg, vitamín E 10 mg (83,3%)
Obsah: 100 cps./44 g
Doporučené dávkování: 2 kapsle 3x denně.
Návod k použití: ráno, v poledne a večer s jídlem. Nepřekračovat denní dávkování. Nevhodné pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Obsahuje parybí olej. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobry den, lze pripravek uzivat i v tehotenstvi? Je lepsi ryby olej ze zralocich jater nebo klasicka omega-3? Dekuji ????
Jana
27. 11. 2018
Dobrý den, ano, mohou, je však třeba nepřekračovat doporučené dávkování. V graviditě jej pokládám za vhodnější pro jeho účinek na imunitu Vaši i dítěte. Za dotaz děkuje MUDr Jana Brychtová
Finclub
4. 12. 2018
prosim..je pripravek vhodny i pro alergiky s autoimunitou... moc dekuji
Alena ILKOVA
29. 10. 2018
Dobrý den, doporučená dávka pro děti od 3 let je kolik prosím ? děkuji
Ingrid
30. 8. 2018

Strana 1 z 11

Recenze

 • Pomáhá i zvířátkům - Podzimní a zimní období není náročné jen pro školáky a lidi se sníženou imunitou, ale i pro zvířátka. Náš „interiérový“ buldoček chladná a deštivá rána přímo nesnáší. Ranní venčení je pro něho spíš za trest, a když přijdou mrazy, tak bych vám přála vidět výraz jeho tváře, když beru do ruky vodítko. Chlad, krátké nožky a slabá imunita nás často přinutily navštívit veterináře s opakovanými záněty dýchacích cest. Ovšem do doby, než jsem potkala vaši členku, která mi poradila olej ze žraločích jater - BI-IOMARE CAPS. Měla jsem obavy, aby olej nevyvolal u pejska průjem, ale zbytečně - biomare splnilo svoje poslání. Do 2 dnů byl psík bez problémů, krásně dýchal, byl veselý a hravý. Od té doby používám přípravek nejen při prvních příznacích nemoci, ale doporučuji ho každému domácímu pejskovi už s předstihem. Když je šťastný pes, je šťastný i jeho pán!
  FC
 • Pomáhá i zvířátkům - Jsem dlouholetou chovatelkou koček, a kdo z milovníků zvířat by nechtěl, aby jeho miláček byl zdravý a bez potíží. U mé kočičky se pravidelně na podzim objevovalo nachlazení - výtok z nosu, nechutenství, kýchání, smutná nálada. Zkoušela jsem všechno možné… Až jednou, když jsem já sama ležela s chřipkou, podělila jsem se s kočkou o kapsli BI-IOMARE CAPSU (vytlačila jí žraločí rybí olej do jídla). Rybí vůně ji okamžitě zaujala, pustila se do něho, a tak jsem to opakovala každý den. Kromě toho, že si pochutnávala na jídle, příznaky nachlazení byly za dva dny pryč. Od té doby dávám vždy na začátku podzimu, kdy přibývá chladných dnů, jednu kapsli „biomarka“ denně jako prevenci, aspoň po dobu dvou týdnů. Nachlazení už se celé roky nevrátilo, kočka je spokojená a já taky!
  FC
 • S vašimi produkty jsem se seznámila poprvé asi před 3 lety, kdy jsem jela do Frenštátu navštívit svého pana profesora Karla Hrubiše a při té příležitosti jsem se seznámila s jeho dcerou - paní Marií Grafovou-Hrubišovou. Měla jsem tehdy zdravotní potíže, opakované záněty průdušek, virózy. Paní Grafová mi obětavě pomohla a můj zdravotní stav se výrazně zlepšil. Užívala jsem Bi-iomare caps, acerolu, Echinfis, spirulinu a později Mycelcaps. Od té doby jsem i členkou Finclubu. Sledování a studium materiálů vydávaných Finclubem mi pomohly zvládnout situaci, která mě před časem potkala. V listopadu 2014 jsem se totiž podrobila operaci zhoubného nádoru prsu. Ještě před zákrokem jsem začala užívat Biomare a Mycelcaps. Cenné rady mi tehdy poskytl MUDr. Holeyšovský. Měla jsem výbornou péči lékařů z Thomayerovy nemocnice v Praze - MUDr. Vrabcová mě úspěšně odoperovala a paní profesorka Abrahamová se o mne stará po onkologické stránce. Měla jsem 6 chemoterapií a 25 ozářek. Operaci i následnou léčbu jsem celou prodělala bez potíží. Jsem ráda, že profesorka Abrahamová mi přípravky z Finclubu „nezakázala“, třebaže sama vyznává klasickou medicínu. Jsem přesvědčená, že produkty Biomare a Mycelcaps měly vliv na průběh léčby, po celou dobu jsem vůbec nebyla nemocná. Cítila jsem se a cítím se dobře. Vím, že jsem se nemohla spoléhat jen na přípravky. Důležitá je při léčbě psychika a úprava režimu. Snažila jsem se změnit jídelníček, odpočívat a zachovat si pozitivní mysl. Vedle toho jsem měla štěstí jak na výborné lékaře z Thomayerovy nemocnice, kterým plně věřím, tak na výborné lidi z Finclubu - obětavou a nyní mou blízkou přítelkyni Mařenku Grafovou a laskavého pana doktora Holeyšovského. Setkala jsem se ve Finclubu ještě s řadou lidí, kteří mi vždy ochotně pomáhají a v nichž mám dobré přátele.
  Věra V.
 • Když jsem se před několika lety stala členkou Finclubu a dostal se mi do rukou katalog, nevěděla jsem, co si vybrat. Všechny přípravky mi připadaly dobré a měla jsem chuť brát vše! A jelikož jsem neměla žádné konkrétní zdravotní problémy, rozhodla jsem se, že se celkově posilním a pustím se do užívání Bi-iomare capsu. Začala jsem v září a nabídla také manželovi. Ten s úšklebkem a se slovy „co to je?“ odmítl. V listopadu ale dostal silný zánět průdušek a první antibiotika (obvykle totiž bere dvoje). Zastavila jsem se na distribučním centru pro Biomare a manžel ho začal (kupodivu bez připomínek) hned brát. V brzké době se mu viditelně ulevilo a druhá antibiotika už nepotřeboval. Od té doby ovšem nechce ani slyšet o tom, že by mohl tento preparát na čas vynechat. Dokonce jsem ho začala přesvědčovat, že ho nemusí užívat po celý rok, stačí jen v zimním období. Ale kdepak! Když „žralok“ náhodou dojde, musím ho jít hned koupit. A ani já jsem od té doby, tj. už dva roky, nebyla nemocná a neskolila mě žádná chřipka či nachlazení, ačkoliv jsem předtím bývala nemocná aspoň jednou nebo i dvakrát během zimy. Proto děkuji a vřele doporučuji. Ludmila z Brna
  Ludmila

Strana 1 z 4

Související a podobné produkty

fin Bi-iomaxin caps

 • Nejprodávanější
 • Doplněk stravy
 • 495,00 Kč

Rybí olej - zdroj omega-3

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia