fin Bi-iomare caps

 • Tip
 • Doplněk stravy
 • Nejprodávanější

Katalogové číslo: 300932

EAN: 6428300001505

Olej ze žraločích jater

Vaše cena: 630,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Bi-iomare caps obsahuje olej ze žraločích jater, který je zdrojem látek jako alkylglyceroly, squalamin, squalen či omega-3 nenasycené mastné kyseliny, které si organismus nedokáže vyrobit a musí je přijímat v potravě. Obsahuje kyselinu dokosahexanovou (DHA) a kyselinu eikosapentaenovou (EPA). Žraločí olej je obohacen o vitamín E.

 • DHA  přispívá k normální činnosti mozku a zraku, společně s EPA přispívají k normální funkci srdce
 • Vitamín E  pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem - tj. před útokem volných radikálů (mají schopnost poškozovat buňky a urychlovat tak proces stárnutí)
 • omega-3 nenasycené mastné kyseliny jsou součástí péče o srdce, mozek, zrak, jsou důležité pro lidské zdraví a řadu tělesných funkcí

Tento dlouhodobě nejpopulárnější produkt je nejžádanější v souvislosti s péčí o imunitu. Je vhodný pro všechny věkové kategorie, oblíbený mezi pediatry, užitečný pro osoby, které ryby konzumují jen omezeně.

Parametry

Složení: 1 kapsle: olej ze žraločích jater 300,53 mg, D-alfa tokoferol ze sóji, hovězí želatina, glycerin (zvlhčující látka), čištěná voda. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla.
Obsah účinných látek: v 6 kapslích (% denní referenční hodnoty příjmu): olej ze žraločích jater 1800 mg, vitamín E 10 mg (83,3%)
Obsah: 100 cps./44 g
Doporučené dávkování: 2 kapsle 3x denně.
Návod k použití: ráno, v poledne a večer s jídlem. Nepřekračovat denní dávkování. Nevhodné pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Obsahuje parybí olej. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den, užívám Letrox na sníženou činnost štítné žlázy a antidepresiva Zoloft. Mám zjištěné kamínky ve žlučníku, zatím jsem žlučníkový záchvat neměla. Mohu užívat Bi-iomare caps? Děkuji za odpověď. S pozdravem Lenka Marková
Lenka Marková
24. 5. 2021
Dobrý den, místo Zoloftu bych Vám ráda doporučila Relaxinis či Avis, max. dávka je 5x20 kapek, na žlučník bych zkusila Cardumitabs 2x1, Bi-omare samozřejmě brát můžete. Za dotaz děkuje MUDr. Jana Brychtová
Finclub
31. 5. 2021
Jen dovětek k mému dotazu týkající se využívání žraločích jater. "Žraloci obývají oceány už 450 milionů let. Tvoří základ ekologické rovnováhy naší planety a přitom balancují na pokraji vyhynutí. " https://zoommagazin.iprima.cz/priroda/kazdy-rok-je-zabito-100-milionu-zraloku-pokud-uplne-vymrou-mame-velky-problem
Tomáš
13. 4. 2021
Dobrý den, zvažuji koupi tohoto nebo podobného přípravku protože nejím ryby (nechutnají mě) a chci podpořit svoji imunitu, ale zároveň mám silné pochyby o způsobu získání oleje ze žraločích jater. Finclub se obecně pyšní ekologickou výrobou a udržitelným využíváním zdrojů. Nikde jsem však nezjistil jakým způsobem, kde a z jakých žraloků je tento přípravek získáván, což je pro mě velký problém. Jak známo, tak populace žraloků je jedna z kriticky ohrožených a blíží se svému kolapsu. Z ekologického hlediska je to velká katastrofa a kolaps populace žraloků vede k dominovému efektu kolapsu oceánského ekosystému. Můžete mi to prosím nějak vysvětlit a způsob získávání žraločích jater osvětlit? Nabízí Finclub nějakou alternativu získávanou udržitelným a ekologickým způsobem? V aktuální situaci je totiž něco jako udržitelný lov žraloků k průmyslovému využití je totiž nezpochybnitelný oxymóron.
Tom
13. 4. 2021

Strana 1 z 20

Recenze

 • Když ho užívám, nemarodím.
  Helena
 • Letos jsem s přicházejícím jarem svému 3letému synovi podala Biomare kvůli imunitě. Už po týdnu užívání jsem si všimla, jak se rozvykládal v německém jazyce (navštěvuje totiž německou MŠ). I paní učitelky si všimly, že už mluví německy celé věty. Určitě tomu napomohl váš žralok.
  L. M.
 • Opravdu moc děkuji za úžasný olej ze žraločích jater Bi-iomare a Colostrum (kozí) dáváme tuto kombinaci už nějakou dobu na doporučení dětem a vůbec nejsou nemocní. Je naprosto skvělé, když nemusíte pořád rušit dovolené ????
  Jan
 • Pomáhá i zvířátkům - Podzimní a zimní období není náročné jen pro školáky a lidi se sníženou imunitou, ale i pro zvířátka. Náš „interiérový“ buldoček chladná a deštivá rána přímo nesnáší. Ranní venčení je pro něho spíš za trest, a když přijdou mrazy, tak bych vám přála vidět výraz jeho tváře, když beru do ruky vodítko. Chlad, krátké nožky a slabá imunita nás často přinutily navštívit veterináře s opakovanými záněty dýchacích cest. Ovšem do doby, než jsem potkala vaši členku, která mi poradila olej ze žraločích jater - BI-IOMARE CAPS. Měla jsem obavy, aby olej nevyvolal u pejska průjem, ale zbytečně - biomare splnilo svoje poslání. Do 2 dnů byl psík bez problémů, krásně dýchal, byl veselý a hravý. Od té doby používám přípravek nejen při prvních příznacích nemoci, ale doporučuji ho každému domácímu pejskovi už s předstihem. Když je šťastný pes, je šťastný i jeho pán!
  FC

Strana 1 z 5

Související a podobné produkty

fin Bi-iomaxin caps

 • Nejprodávanější
 • Doplněk stravy
 • 560,00 Kč

Rybí olej - zdroj omega-3

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia