fin Betutabs

  • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300928

EAN: 6428300002502

Získaný z listů břízy

Vaše cena: 320,00 Kč
  • Produkt je skladem

Popis zboží

Betutabs je vyroben z velmi šetrně sušených a jemně mletých listů břízy (Betula pendula). Březový extrakt, který je zdrojem mnoha prospěšných látek (např. přírodních saponinů, esenciálních olejů), pečuje o ledviny a močové ústrojí, působí močopudně, podporuje aktivitu ledvin a odstraňování škodlivých látek z těla, doporučuje se pro podporu vypocení, v rámci péče o pokožku nebo k udržení vyváženého krevního tlaku.

Betula pendula - bříza bělokorá přispívá k normálnímu trávení a detoxikaci, přispívá k normální funkci močových cest a ledvin a také přispívá k normální hladině cholesterolu v krvi.

Parametry

Složení: 1 tablety: březové listí ve formě prášku 487,5 mg, látky protispékavé: oxid křemičitý, stearan hořečnatý. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla. Vhodný pro vegany.
Obsah účinných látek: ve 4 tabletách: březové listí ve formě prášku 1950 mg
Obsah: 110 tablet / 55 g
Doporučené dávkování: 4 tablety denně.
Návod k použití: 2 tablety ráno, 2 tablety v poledne, nezávisle na jídle, zapít tekutinou. Nepřekračovat denní dávkování. Přípravek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Nebyly nalezeny žádné komentáře.

Recenze

  • Betutabs jsem si objednala kvůli potížím močového ústrojí. Před lety jsem prodělala infekci močových cest s následným zánětem ledvin. Od té doby jsem k těmto problémům náchylnější. Od letošní zimy jsem pociťovala vleklé problémy. Lékařka mi předepsala antibiotika, dodržovala jsem pitný režim a posléze jsem se rozhodla pro Betutabs. Z počátku se mi zdálo, že se mé obtíže zhoršily, ale byl to pouze přechodný stav. Každý večer jsem uléhala s obavami - kolikrát budu muset v noci vstávat? Zhruba po dvou až třech týdnech jsem si jednou večer uvědomila, že mé potíže jsou pryč. Ani sama nevím, kdy došlo ke zlepšení, ale velkou roli zřejmě sehrál tento potravinový doplněk. Tolik mé zkušenosti.
    spokojená členka

Podobné produkty

fin Uricaps Probi

  • Doplněk stravy
  • 1 250,00 Kč

Brusinkový výtažek s probiotiky

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia