fin Antipa-rasitis (bez alkoholu)

  • Nejprodávanější
  • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300150

EAN: 6428300093647

Extrakt z ořešáku černého

Vaše cena: 460,00 Kč
  • Produkt je skladem

Popis zboží

Extrakt ze slupek amerického ořešáku černého (Juglans nigra) byl již v minulosti používán indiánskými kmeny, zejména při očistě střevního traktu od usídlených parazitů. Mnohdy jsou to právě paraziti, kteří snižují účinnost obranyschopnosti, narušují rovnováhu a vitalitu organismu. Parazit je organismus žijící na úkor svého hostitele, získává z něho živiny a poškozuje ho. Do těla se dostává nejčastěji běžnou stravou a vodou. Postupné osidlování těla parazity v sobě skrývá mnohá nebezpečí, která se mohou projevit až za několik let.

Parametry

Složení: glycerol (sladidlo) 51%, čištěná voda, extrakt ze slupek ořešáku černého (Juglans nigra) 14000 mg, sorban draselný (konzervační látka). NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla. Vhodný pro vegany.
Obsah účinných látek: 60 kapek (2 ml) extraktu odpovídá: 340 mg slupek ořešáku černého.
Obsah: 100 ml
Doporučené dávkování: 20 kapek 3x denně.
Návod k použití: ráno a v poledne 20 minut před jídlem, večer hodinu po jídle, smíchat s vodou. Nepřekračovat denní dávkování a nepoužívat déle než 6 týdnů. Výrobek není určen dětem do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Před upotřebením protřepat.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den,mohou tento přípravek užívat i těhotné ženy?Děkuji za odpověď
Jana Mrnuštíková
3. 3. 2019
Dobrý den, nemáme zprávy, že by tento produkt nemohly užívat těhotné ženy. Pro jistotu ale neužívat v prvním trimestru. Finclub
Finclub
19. 3. 2019
Dobry den, jake je dávkování u tříletého ditete? Vaha 14kg. A lze užívat i v těhotenství nebo pri kojení?
Adela
14. 11. 2018
Dobrý den, dávkování se obecně u dětí nad 3 roky doporučuje jako povoloviční než pro dospělé, osobně bych snížila ještě tak na 1/3. Nemáme zprávy o tom, že by nebylo možné tento produktu užívat v průběhu těhotenství či při kojení. Finclub
Finclub
3. 12. 2018

Recenze

  • Mám několik oblíbených přípravků, bez kterých bych se přinejmenším neobešla, pokud nechci užívat chemická léčiva a chci nechat přírodě volnou cestu. Jsou to např. žvýkačky s Perillou, které jsou po ruce, když je potřebuji a nemusí se brát jako léky po určitou dobu a v určitý čas, je to prostě první pomoc. Další je Antipa-rasitis, se kterým mám výborné zkušenosti, užívám ho 1-2krát ročně a klesl mi počet eozinofů z 21 na 5. Ferrofortis pomohl mému vnukovi se poprat s anémií. Jsem také velmi spokojená s vaším výrobkem Codi energic, který si poradí se všemi skvrnami a mastnotou. Jsem moc ráda, že jsem se s vašimi produkty seznámila a mohu je jen vřele doporučovat.
    Olga T.
  • Pomáhá i zvířátkům - Mám rybníček s krásnými koi kapry, někteří jsou přivezeni speciálně z Japonska. Před pár lety se ale u dvou objevilo na kůži zřejmě plísňové onemocnění. Sáhnul jsem po finclubáckých produktech. Do vody, do které namáčím granule, jsem denně kapal CANDIMIS. Nechal jsem granule tekutinou nasáknout, pak vyschnout a poté jsem jimi rybky krmil. Do měsíce měly krásnou zdravou pokožku! Letos se bohužel situace opakovala. Zkusil jsem stejný postup, ale pro případ, že by šlo o kombinaci plísně a parazitů, jsem přidal ANTIPA-RASITIS (ten bez alkoholu). Po pár týdnech se kůže zahojila a já mám radost, že si kapříci mohou opět zdravě a vesele plavat.
    FC

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia