fin Antipa-rasitis (bez alkoholu)

  • Doplněk stravy
  • Nejprodávanější

Katalogové číslo: 300150

EAN: 6428300093647

Extrakt z ořešáku černého

Vaše cena: 460,00 Kč
  • Produkt je skladem

Popis zboží

Extrakt ze slupek amerického ořešáku černého (Juglans nigra) byl již v minulosti používán indiánskými kmeny, zejména při očistě střevního traktu od usídlených parazitů. Mnohdy jsou to právě paraziti, kteří snižují účinnost obranyschopnosti, narušují rovnováhu a vitalitu organismu. Parazit je organismus žijící na úkor svého hostitele, získává z něho živiny a poškozuje ho. Do těla se dostává nejčastěji běžnou stravou a vodou. Postupné osidlování těla parazity v sobě skrývá mnohá nebezpečí, která se mohou projevit až za několik let.

Parametry

Složení: glycerol (sladidlo) 51%, čištěná voda, extrakt ze slupek ořešáku černého (Juglans nigra) 14000 mg, sorban draselný (konzervační látka). NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice. Vhodný pro vegany.
Obsah účinných látek: 60 kapek (2 ml) extraktu odpovídá: 340 mg slupek ořešáku černého.
Obsah: 100 ml
Doporučené dávkování: 20 kapek 3x denně.
Návod k použití: ráno a v poledne 20 minut před jídlem, večer hodinu po jídle, smíchat s vodou. Nepřekračovat denní dávkování a nepoužívat déle než 6 týdnů. Výrobek není určen dětem do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Před upotřebením protřepat.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den, v popisu je uvedeno, že neobsahuje sladidla "NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla. Vhodný pro vegany." a na prvním místě ve složení je glycerol (sladidlo) 51%. Jak je to tedy? Děkuji za odpověď. AJ
Alžběta
5. 6. 2019
Dobrý den, glycerol ve výrobku neslouží prioritně jako sladidlo, ale jelikož glycerol má sladkou příchuť, připsali jsme to tamto takto. Omlouváme se za "chaos". Finclub
Finclub
18. 6. 2019
Dobrý den,mohou tento přípravek užívat i těhotné ženy?Děkuji za odpověď
Jana Mrnuštíková
3. 3. 2019
Dobrý den, nemáme zprávy, že by tento produkt nemohly užívat těhotné ženy. Pro jistotu ale neužívat v prvním trimestru. Finclub
Finclub
19. 3. 2019

Strana 1 z 2

Recenze

  • Mám několik oblíbených přípravků, bez kterých bych se přinejmenším neobešla, pokud nechci užívat chemická léčiva a chci nechat přírodě volnou cestu. Jsou to např. žvýkačky s Perillou, které jsou po ruce, když je potřebuji a nemusí se brát jako léky po určitou dobu a v určitý čas, je to prostě první pomoc. Další je Antipa-rasitis, se kterým mám výborné zkušenosti, užívám ho 1-2krát ročně a klesl mi počet eozinofů z 21 na 5. Ferrofortis pomohl mému vnukovi se poprat s anémií. Jsem také velmi spokojená s vaším výrobkem Codi energic, který si poradí se všemi skvrnami a mastnotou. Jsem moc ráda, že jsem se s vašimi produkty seznámila a mohu je jen vřele doporučovat.
    Olga T.
  • Pomáhá i zvířátkům - Mám rybníček s krásnými koi kapry, někteří jsou přivezeni speciálně z Japonska. Před pár lety se ale u dvou objevilo na kůži zřejmě plísňové onemocnění. Sáhnul jsem po finclubáckých produktech. Do vody, do které namáčím granule, jsem denně kapal CANDIMIS. Nechal jsem granule tekutinou nasáknout, pak vyschnout a poté jsem jimi rybky krmil. Do měsíce měly krásnou zdravou pokožku! Letos se bohužel situace opakovala. Zkusil jsem stejný postup, ale pro případ, že by šlo o kombinaci plísně a parazitů, jsem přidal ANTIPA-RASITIS (ten bez alkoholu). Po pár týdnech se kůže zahojila a já mám radost, že si kapříci mohou opět zdravě a vesele plavat.
    FC

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia