fin Antipa-rasitis 50 ml (s alkoholem)

  • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300159

Do vyprodání zásob. Expirace 9 a 11/2018

Vaše cena: 375,00 Kč
  • Produkt je skladem

Popis zboží

Antipa-rasitis obsahuje výtažek ze slupek amerického ořešáku černého (Juglans nigra). Extrakt z ořešáku byl v minulosti používán indiánskými kmeny při očistě střevního traktu od usídlených parazitů. Mnohdy jsou to totiž právě paraziti, kteří snižují účinnost obranyschopnosti, narušují rovnováhu a vitalitu organismu. Parazit je organismus žijící na úkor svého hostitele, získává z něho živiny a poškozuje ho. Do těla se dostává nejčastěji běžnou stravou a vodou. Postupné osidlování těla parazity v sobě skrývá mnohá nebezpečí, která se mohou projevit až za několik let.

 

Antipa-rasitis s alkoholem 50 ml je pouze do vyprodání zásob.

V prodeji zůstává Antipa-rasitis bez alkoholu 100 ml.

Parametry

Složení: čištěná voda, alkohol (ethanolum), extrakt ze slupek ořešáku černého (Juglans nigra) 14000mg, 30% alkohol. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla. Vhodný pro vegany.
Obsah účinných látek: 60 kapek (2 ml) extraktu odpovídá 340 mg slupek ořešáku černého.
Obsah: 50 ml
Doporučené dávkování: 10-20 kapek 3x denně
Návod k použití: ráno a v poledne, cca 20 minut před jídlem, večer hodinu po jídle, smíchat s vodou. Nepoužívat déle než 6 týdnů. Výrobek není určen dětem a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Před upotřebením protřepat.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda mohu přípravek užívat v době těhotenství? Děkuji
PETRA
6. 6. 2018
Dobrý den, ano, po překonání prvého trimestru lze tento preparát brát, je ale nutno nepřekračovat doporučené denní dávky. Za dotaz děkuje MUDr Jana Brychtová
Finclub
20. 6. 2018

Recenze

  • Mám několik oblíbených přípravků, bez kterých bych se přinejmenším neobešla, pokud nechci užívat chemická léčiva a chci nechat přírodě volnou cestu. Jsou to např. žvýkačky s Perillou, které jsou po ruce, když je potřebuji a nemusí se brát jako léky po určitou dobu a v určitý čas, je to prostě první pomoc. Další je Antipa-rasitis, se kterým mám výborné zkušenosti, užívám ho 1-2krát ročně a klesl mi počet eozinofů z 21 na 5. Ferrofortis pomohl mému vnukovi se poprat s anémií. Jsem také velmi spokojená s vaším výrobkem Codi energic, který si poradí se všemi skvrnami a mastnotou. Jsem moc ráda, že jsem se s vašimi produkty seznámila a mohu je jen vřele doporučovat.
    Olga T.

Podobné produkty

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia