fin Aleramis

 • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300992

EAN: 6428300004360

Do vyprodání zásob!

Vaše cena: 585,00 Kč
 • Produkt je nedostupný

Popis zboží

Přípravky Aleracaps a Aleramis obsahují výtažek z perily křovité (Perilla frutescens), která přispívá k ochraně organismu ve znečištěném prostředí.Perilla frutescens obsahuje substance, které pomáhají zmírňovat reakce na pyl, prach, houby či plísňové výtrusy. Tato rostlina produktuje cytokiny (cytokiny se významně účastní na imunitní odpovědi organismu) a specifické protilátky.

Aleracaps má podobu kapslí, je vhodný např. pro osoby, které mají problém s polykáním kapslí - mohou tobolku „otevřít“ a její obsah vysypat. Aleramis je tekutý extrakt, užívá se vnitřně, příp. je možné ho použít k potírání pokožky (např. po bodnutí hmyzem).

Tyto bylinné produkty nesnižují pozornost, nevyvolávají ospalost a nevytvářejí návyk.

Parametry

Složení: 100% extrakt z Perilly frutescens. Obsah alkoholu činí 10%. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla.
Obsah účinných látek: 1 ml extraktu odpovídá: 5 g čerstvých listů Perilly.
Obsah: 50 ml
Doporučené dávkování: 30 kapek 2x denně.
Návod k použití: ráno a v poledne po jídle, nakapat do tekutiny. Nepřekračovat denní dávkování. Přípravek není určen dětem do 10 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda aleramis mohou ženy, které kojí? Děkuji
Iveta Valíčková
17. 4. 2020
Dobrý den, Aleramis obsahuje alkohol, bylo by lepší po dobu kojení tento produkt neužívat. Zvolte raději kapslovou formu Aleracaps. Finclub
Finclub
29. 4. 2020

Recenze

 • Beru kapky od Finclubu a alergie, musím to zaklepat, stále dobré. Kýchání na mě sice občas přijde, např. když jdu se psem přes louku, ale doma to pak přejde. Posledních 5-6 let jsem to touto dobou mívala fakt hrozné. I v noci se mi ucpal nos, kýchala jsem i dvě hodiny v kuse. Letos VŮBEC! Jsem velmi ráda. Brávala jsem jakési homeopatické kuličky, které ale neúčinkovaly… Jsem šťastná, příští rok se zase na jaro připravím a budu brát tyto doplňky stravy. Možná nějaký vliv mělo, že jsem přes zimu brala kozí kolostrum (COLOSTRUM).
  Kamila
 • Aleramis i Bi-iomare caps užíváme již několik let a stále je máme doma po ruce. Obojí nám velmi pomohlo zvýšit imunitu a zbavit se alergických potíží. * Kapsle s Perillou jsou to jediné, co mohu bez problémů užívat a co mi opravdu pomáhá. Doufám, že to nepřestanete prodávat, to už bych neměla nic. Dlouho mi trvalo, než jsem tento přípravek objevila a jsem maximálně spokojená - mohu dýchat! * K užívání Aleracapsu nás inspirovaly reference jednoho uživatele. Můj syn (15 let) trpí od dětství alergiemi na trávy, pyly i srstnatá zvířata. Nasadila jsem mu ho ještě před sezónou, a žádné potíže pak neměl. * Aleracaps mám vyzkoušený, pomáhá mi zvládat alergii na potraviny. Věřím, že funguje, protože se cítím lépe. * Od svých dvou let mám alergii a sennou rýmu. Nic mi dosud nepomohlo tak jako Aleracaps. Nejdříve jsem nechtěl jeho působení přecenit. Nástup účinku byl sice pozvolný, ale pomáhal jsem si ještě žvýkačkou. Pro sezónní astma jsem nemohl sportovat, nyní chodím běhat i v květnu! * Tyto výrobky mě mile překvapily. Můj manžel trpí léta sennou rýmou, ale nikdy nic neužíval (je proti všem lékům, pokud nejsou nezbytně nutné). Při užívání Alerminů obtíže pomalu mizely, manžel si výrobky velice chválil a určitě si je znovu objedná. * Alerminy užíváme pravidelně cca od března jako prevenci před hlavním pylovým obdobím, léky pak bereme jen v akutních případech. Hlavní „alergickou sezónu“ jsme díky tomu zmenšili z původních 6 měsíců na dva týdny v roce.
  zkušenosti členů Finclubu
 • Velice ráda se s vámi podělím o spokojenost s účinkem Aleramisu. Objednala jsem ho pro svého syna, kterého již několik let trápí silná alergie na seno a na pyl. Nejde ani popsat úlevu a lehký průběh tohoto pro syna nelehkého období, a to díky tomuto produktu. Užíval celá léta tablety z alergologické poradny, ale s malými účinky. Budeme jej objednávat i nadále, moc děkujeme.
  spokojená maminka

Související a podobné produkty

fin Aleracaps

 • Doplněk stravy
 • 485,00 Kč

Výtažek z byliny perily křovité

fin Alermin gums

 • Doplněk stravy
 • 100,00 Kč

Nové žvýkačky - trojnásobně silnější

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia