Ceny výrobků pro rok 2016

Ceny výrobků pro rok 2016

oficiální vyjádření firmy

Vážení spolupracovníci, členové, klienti,

s ohledem na zvýšené výrobní náklady, spojené s dražšími vstupními surovinami nejvyšší kvality, byl náš finský partner - výrobní společnost Hankintatukku Oy, nucen k 1. 1. 2016 navýšit ceny. Proto jsme ve Finclubu velmi citlivě upravili ceny některých výrobků, přitom ovšem dbali na jejich konkurenceschopnost.

Celkový aritmetický průměr úprav je pod 2 %. Z důvodu podpory širokého využití některých oblíbených produktů dokonce výrazně dotujeme některé přípravky, např. Fosfosercaps, Mycelcaps, Fintabsy, Aceroly či Fosfocaps.

Rádi bychom zároveň připomenuli, že poslední mírné cenové úpravy pro­běhly před 2 roky, předtím jsme řadu let ceny udržovali (a to i přes probíhající ekonomickou krizi nebo zdražování okolních obchodníků).

Děkujeme za pochopení a těšíme se na další plodnou spolupráci.

Za FINCLUB international
Ing. Janusz Burawa
generální ředitel

 

Aktuální CENÍKY a KATALOGY

Nové ceníky pro rok 2016 jsou od ledna k dispozici na distribučních centrech nebo jsou ke stažení na našich internetových stránkách.

Ceník výrobků Finclubu 2016 – zákaznický, vč. cen denních dávek

Co se týče katalogu s nabídkou doplňků stravy - jelikož se nový katalog připravuje k dubnové Finkonferenci, prosíme, abyste vždy k současnému katalogu připojovali NOVÉ CENÍKY 2016.

Děkujeme.

 

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia