Adolor speciál

 • Tip

Katalogové číslo: 700312

Na unavené svaly i klouby

Vaše cena: 230,00 Kč
 • Produkt je skladem

Popis zboží

Adolor speciál je vhodnou součástí péče o pohybový aparát. Doporučuje se rozetřít na unavené svaly či klouby např. po namáhavé práci, fyzickém výkonu či vyčerpávající pohybové aktivitě.

Příjemně hřeje, dobře se roztírá a vstřebává. Má výrazné aroma díky vysoké koncentraci hlavní účinné látky. Obsahuje methylsalicylát (do této skupiny řadíme i aspirin, má mnohostranné účinky vedoucí ke zmírnění potíží), vitamín E, panthenol a speciální nenasycený tekutý vosk.

Na první pohled působí jako mast, ale jedná se o gelokrém, ve kterém jsou zachyceny kapénky účinných látek. Obsahuje vitamín E a provitamín B5 (panthenolu). Speciální nenasycený tekutý vosk usnadňuje vstřebávání hlavní účinné látky.

Parametry

Složení: Aqua, Methyl Salycylate, Glycerin, Glyceryl Erucate, Panthenol, Polyacrylamide, Tocopheryl Acetate, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Acrylates C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine
Obsah: 50 ml
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Barekol, s.r.o., Čejkov 9, Nový Rychnov, 393 01 Pelhřimov

Diskuze k produktu

Nebyly nalezeny žádné komentáře.

Recenze

 • Mám zkušenost, že pomáhá při nachlazení. Namažu ho na čelní dutiny, dá se použít i na průdušky. Malé množství krému tkáň krásně prohřeje a úleva nastane ve velmi krátké době.
  Vaše členka
 • Celá naše velká rodina začala Adolor používat na různé bolesti kloubů, akutních i chronických, vždy s kladným výsledkem. Jejich zkušenost tak velice ráda předávám dále, mí zákazníci nedají na tento výrobek dopustit. Svědčí o tom i fakt, že se pro něj stále rádi vracejí.
  Spokojená členka
 • Po práci na zahradě jsem měla namožená záda a ramena, po použití Adoloru bolest ustoupila. Efekt byl opravdu velmi rychlý (i když musím přiznat, že kvůli výraznému aroma ho používám opravdu jen při bolestech). Vydrží dlouho a jeho cena je dostupná pro všechny. Zatím jsem neměla důvod hledat žádnou jinou náhradu.
  členka

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 25 let
na trhu

Garance lékařského
grémia