Finedrink - Pomeranč 2 l

  • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 605110

Chutný instantní nápoj s příchutí pomeranče

Vaše cena: 40,00 Kč
  • Produkt je skladem

Popis zboží

Finedrink je dobře rozpustný nápoj. Obsahuje vitamíny a minerály užitečné pro fyzický i psychický výkon člověka, pečují o obranyschopnost. Jsou obohaceny inulinem, slazeny sukralózou (přírodní cukr, vhodný i pro diabetiky).

Finedrinky jsou k dostání v malém i velkém balení, v několika různých příchutích. Jsou velmi chutné v každém ročním období.

Parametry

Složení: Obohaceno inulinem (2600 mg), sukralózou a přírodními aromaty. Složení: kyselina citronová (plnidlo), sukralóza 1,05% (sladidlo), přírodní aromatické látky (dle jednotlivých příchutí), hladká vláknina inulin a maltodextrin. Barviva: betakaroten CWS, karmín (dle příchutí). Zdroje minerálů: citronan draselný, jedlá sůl s jodem, fosforečnan draselný, oxid vápenatý, hořečnatý a zinečnatý, fumaran železnatý. Směs vitamínů: C (kyselina askorbová), E (DL-α-tokoferolacetát 50% CWD-GF), biotin, B1 (thiamin mononitrát), B2 (riboflavin), B6 (pyridoxin hydrochlorid), B12 (kyanokobalamin 0,1%), kyselina pteroylmonoglutamová, kyselina pantotenová (D-pantotenát vápenatý), niacin (nikotin amid, vit. PP)
Obsah účinných látek: Jedna dávka - 2 l nápoje obsahuje (% denní referenční hodnoty příjmu): inulin 2600 mg; draslík 800 mg (40%); vápník 400 mg (50%); fosfor 400 mg (60%); sodík 400 mg; vit. C 200 mg (250%); hořčík 152 mg (40%); niacin 26 mg (163%); vit. E 20 mg (166%); vit. B5 9,8 mg (160%); železo 8 mg (57%); zinek 8 mg (80%); vit. B6 2,4 mg (171%); vit. B2 2,4 mg (170%); vit. B1 2,2 mg (200%);kys. listová 320 μg (160%); jód 100 μg (67%); biotin 80 μg (160%); vit. B12 4 μg (160%)
Obsah: 2 l
Doporučené dávkování: 1 litr nápoje denně.
Návod k použití: rozmíchat v malém množství vody, doplnit vodou, pít kdykoli během dne. Nepřekročit denní dávkování. Výrobek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: SDC spol. s r.o., Říčanská 290, 763 12 Vizovice, Česká republika

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Nebyly nalezeny žádné komentáře.

Recenze

  • Na konci loňského roku „zaútočil“ na moji rodinu streptokok. Jsem matkou tří dětí a nemoc u nich začínala vždy vysokými horečkami, bolestmi hlavy i celého těla. Děti postupně dostávaly několik druhů antibiotik, ale pokaždé uplynulo pár dní a nemoc se objevila znovu! Diagnóza - spálová angína způsobená streptokokem. Celý kolotoč tak začínal od začátku - teploty, léky, bylinky. V té době onemocněl i můj manžel, který byl hospitalizován. Zůstala jsem tak doma „sama“ s dětmi s téměř žádnou imunitou a antibiotiky poničenou střevní mikroflórou… V poradně kineziologie - kam s dětmi ráda chodím - jsem se dostala ke katalogu výrobků Finclubu. Ještě tentýž den jsem nakoupila Biomare a Uritabs. Starší děti (ty školou povinné) užívaly Biomare a do džbánku si s nadšením rozpouštěly Finedrinky různých příchutí. Dobré výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Během ledna, když náš kraj postihlo onemocnění horních cest dýchacích, moje děti chodily do školy a jen mi hlásily, kolik dětí je nemocných a kdo z učitelů není ve škole. Možná to někomu může připadat jako reklamní příběh, ale já jsem přesvědčená, že to byl právě žralok z Finclubu, který nás ochránil před dalším stonáním. Pavla z Rožnova
    Pavla

Podobné produkty


Finedrink - Citron 2 l

  • Doplněk stravy
  • 40,00 Kč

Chutný instantní nápoj s příchutí citrónu


Finedrink - Malina 2 l

  • Doplněk stravy
  • 40,00 Kč

Chutný instantní nápoj s příchutí maliny


Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 20 let
na trhu

Garance lékařského
grémia