fin Uritabs

  • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 300963

EAN: 6428359992526

Do vyprodání zásob!

Vaše cena: 930,00 Kč
  • Produkt je skladem

Popis zboží

Uritabs obsahuje výtažek z klikvy velkoplodé (americká brusinka) a z kořene čekanky. Klikva je zdrojem patentované složky CranMax®, inulin se získává z čekanky.

Klikva velkoplodá (americká brusinka) - podporuje obranyschopnost organismu, podílí se na normálním stavu kostí a kloubů, má pozitivní vliv na metabolismus bílkovin, glukózy a krevních tuků. Je užitečná při premenstruačním syndromu a menopauze. Patří mezi antioxidanty.

Čekanka obecná - přispívá k normální funkci střevního traktu, jater, kostí a kloubů. Podporuje normální činnost srdce a cév a udržuje normální hladinu glukózy v krvi. Podílí se také na kontrole tělesné hmotnosti a podporuje normální funkci močové soustavy.

Inulin - druh rozpustné vlákniny, je živnou půdou pro prospěšné střevní bakterie, může přispět ke správnému zažívání, doporučuje se v rámci péče o střevní flóru, která bývá narušená např. nevhodnou stravou, užíváním antibiotik, během cest do zahraničí.

 

Po vyprodání již nebude v naší nabídce.

Parametry

Složení: 1 tabl.: 90% inulin 552 mg, brusinkový prášek (Vaccinium macrocarpon) 250,2 mg, látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, zesiťovaná sodná sůl karboxymethylcelulózy, stearan hořečnatý, oxid křemičitý
Obsah účinných látek: ve 2 tabl.: inulin 1104 mg, brusinkový prášek 500,4 mg
Obsah: 60 tabl./54 g
Doporučené dávkování: 1 tbl 2x denně.
Návod k použití: ráno a v poledne s vodou před jídlem. Nepřekračovat denní dávkování. Výrobek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Nebyly nalezeny žádné komentáře.

Recenze

  • Na konci loňského roku „zaútočil“ na moji rodinu streptokok. Jsem matkou tří dětí a nemoc u nich začínala vždy vysokými horečkami, bolestmi hlavy i celého těla. Děti postupně dostávaly několik druhů antibiotik, ale pokaždé uplynulo pár dní a nemoc se objevila znovu! Diagnóza - spálová angína způsobená streptokokem. Celý kolotoč tak začínal od začátku - teploty, léky, bylinky. V té době onemocněl i můj manžel, který byl hospitalizován. Zůstala jsem tak doma „sama“ s dětmi s téměř žádnou imunitou a antibiotiky poničenou střevní mikroflórou… V poradně kineziologie - kam s dětmi ráda chodím - jsem se dostala ke katalogu výrobků Finclubu. Ještě tentýž den jsem nakoupila Biomare a Uritabs. Starší děti (ty školou povinné) užívaly Biomare a do džbánku si s nadšením rozpouštěly Finedrinky různých příchutí. Dobré výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Během ledna, když náš kraj postihlo onemocnění horních cest dýchacích, moje děti chodily do školy a jen mi hlásily, kolik dětí je nemocných a kdo z učitelů není ve škole. Možná to někomu může připadat jako reklamní příběh, ale já jsem přesvědčená, že to byl právě žralok z Finclubu, který nás ochránil před dalším stonáním. Pavla z Rožnova
    Pavla

Podobné produkty

fin Betutabs

  • Doplněk stravy
  • 320,00 Kč

Získaný z listů břízy

fin Uricaps Probi

  • Doplněk stravy
  • 1 250,00 Kč

Brusinkový výtažek s probiotiky

Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 20 let
na trhu

Garance lékařského
grémia