Allermin žvýkačky

  • Doplněk stravy

Katalogové číslo: 10440

EAN: 6428300004360

Žvýkačky s perilou

Vaše cena: 75,00 Kč
  • Produkt je skladem

Popis zboží

Kolik je jich v balení?

V blistru najdete 10 kusů žvýkaček. Nevypadají jako klasické dražé - mají spíš tvar tablety, přesto jsou to žvýkačky. Proto platí - žvýkat, ne polykat. Nezpůsobují ospalost ani závislost, jsou osvěžující a velmi praktické, kdykoliv po ruce, oblíbené mezi mládeží i dětmi.


Co obsahují?
Především je tam stejná účinná dávka extraktu z Perilly frutescens, jak tomu bylo u Allerminových žvýkaček kdysi. Nejsou tak sladké jako v minulosti (stávající trend a reakce našich členů totiž napovídají, že uvítají  spíše méně sladké výrobky), obsahují sladidla manitol a sorbitol, která jsou vhodná i pro diabetiky.

Parametry

Složení: V 1 tabletě - žvýkačce je obsaženo: žvýkací báze (plnidlo), 25% sladidlo, plnidlo: manitol, sorbitol; extrakt z Perilly, aroma peprmint, látky protispékavé: stearan hořečnatý, polyvinylpyrolidone
Obsah účinných látek: 1 žvýkačka odpovídá 27 mg extraktu z Perilly, což odpovídá 1,4 g čerstvých listů rostliny Perilla
Obsah: 10 žvýkaček ve formě tablet/11,5 g
Doporučené dávkování: 2 kusy žvýkaček denně.
Návod k použití: žvýkat v případě potřeby, nezávisle na jídle. Nepřekročit denní dávkování. Přípravek není určen dětem do 3let a k používání jako náhrada pestré stravy. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: FAVEA, spol. s r.o. B. Němcové 580/1b, 742 21 Kopřivnice, Česká republika

Přiložené soubory

Diskuze k produktu

Nebyly nalezeny žádné komentáře.

Recenze

  • Aleramis i Bi-iomare caps užíváme již několik let a stále je máme doma po ruce. Obojí nám velmi pomohlo zvýšit imunitu a zbavit se alergických potíží. * Kapsle s Perillou jsou to jediné, co mohu bez problémů užívat a co mi opravdu pomáhá. Doufám, že to nepřestanete prodávat, to už bych neměla nic. Dlouho mi trvalo, než jsem tento přípravek objevila a jsem maximálně spokojená mohu dýchat! * K užívání Aleracapsu nás inspirovaly reference jednoho uživatele. Můj syn (15 let) trpí od dětství alergiemi na trávy, pyly i srstnatá zvířata. Nasadila jsem mu ho ještě před sezónou, a žádné potíže pak neměl. * Aleracaps mám vyzkoušený, pomáhá mi zvládat alergii na potraviny. Věřím, že funguje, protože se cítím lépe. * Od svých dvou let mám alergii a sennou rýmu. Nic mi dosud nepomohlo tak jako Aleracaps. Nejdříve jsem nechtěl jeho působení přecenit. Nástup účinku byl sice pozvolný, ale pomáhal jsem si ještě žvýkačkou. Pro sezónní astma jsem nemohl sportovat, nyní chodím běhat i v květnu! * Tyto výrobky mě mile překvapily. Můj manžel trpí léta sennou rýmou, ale nikdy nic neužíval (je proti všem lékům, pokud nejsou nezbytně nutné). Při užívání Alerminů obtíže pomalu mizely, manžel si výrobky velice chválil a určitě si je znovu objedná. * Alerminy užíváme pravidelně cca od března jako prevenci před hlavním pylovým obdobím, léky pak bereme jen v akutních případech. Hlavní „alergickou sezónu“ jsme díky tomu zmenšili z původních 6 měsíců na dva týdny v roce.
    zkušenosti členů Finclubu

Podobné produkty

fin Aleracaps

  • Doplněk stravy
  • 485,00 Kč

Výtažek z byliny perily křovité

fin Aleramis

  • Doplněk stravy
  • 535,00 Kč

Výtažek z byliny perily křovité


Proč nakoupit u nás?

Přírodní
produkty

TOP kvalita
produktů

Rostliny z ekologických
oblastí

Více jak 20 let
na trhu

Garance lékařského
grémia